Gyvenimas pro rožinius akinius: Laukimas


Sveikos visos! Šiandieną, rubrikoje "Gyvenimas pro rožinius akinius" kalbėsime apie tai, ko laukiame. Skamba išties keistai, ar ne? Galbūt... O jei bandytume pasigilinti į žodį „laukiame“? Galbūt suprastume, kad taip ilgai ir kantriai kažko laukėme, jog net nepagalvojome, kad kažko trūksta... O galbūt vis vien tai atrodytų be galo keista?

Laukiame geresnės dienos...

Taip, taip! Juk ne kartą laukėte geresnės dienos! Vis žvilgčiodavote į orų prognozę ir raukydavote nosytę, nes artėjančią savaitę lis arba bus be galo šalta. O juk laukėte saulėtos, giedros dienos, nes norėjote pasideginti saulutėje ir išsimaudyti jūroje… Tikra nesėkmė, a? Na, tai ne bėda. Bet kurią dieną galite išnaudoti taip, kad būtų paranku tau. Lietingą dieną tikrai nepamaišytų pabėgioti po balas ir sušlapti iki paskutinio siūlo. Nustebote? Galbūt iš Jūsų lūpų pasigirdo žodžiai “fuuu, šalta, šlapia…”? Be reikalo! Jums tereikia pabandyti tokią dieną pasiausti lauke ir gera nuotaika visai savaitei garantuota. Pasikvieskite draugų – bus be galo linksma, Jus sups šypsenų laukas, todėl įspūdžiai garantuoti.
Na, o jei Jums mano patarimas nepasirodė nė maž patrauklus, vis vien dieną galite pasilikti sau. Tokios dienos jokiu būdu negalime praleisti (juk gyvename tik kartą)! Siūlydama pasiimti karšto šokolado puoduką ir skaityti knygą turbūt pasirodyčiau per dažnai pakartojanti kitų žodžius. Taigi siūlau surengti kaukių balių! Ir ne bet kokį! Palepinkite savo plaukus, veidą įvairiomis maitinančiomis kaukėmis. Tokią dieną turėsi daug naudos sau, o ir laikas nebus nuėjęs veltui.


Laukiame geresnės progos...

Stovite kaip įkaltos ir jokiu būdu nesileidžiate įkalbamos draugių prieiti ir pakalbinti vaikinuką, į kurį jau valandą be perstojo spoksojai. Tai – praleista proga, kurios galbūt daugiau nebebus. Gyvenimas pilnas tokių progų, taigi neturėtumėte jų praleisti. Juolab, kad jos nesikartoja. Tiesiog įsivaizduokite jog vaikinas kurį bandote „užhipnotizuoti“, taip pat, nėra toks drąsus jog prieitų ir užkalbintų tave. Jei praleisi tokią progą, turbūt jau žinai jog vėliau gailėsiesi ir tave sups ne viena bemiegė naktis. Nėra ko prarasti, taigi pirmyn!
O galbūt laukiate geresnės progos atsiprašyti? Padėkoti? Tinkamo laiko sulaukti bus sunku. Vis atidėliosi, nes tau tai atrodo per sunku. Tačiau aš manau, kad ir kaip bebūtų -  nėra ko laukti, pasinaudok pirma pasitaikiusia proga, nors ji ir atrodys netinkama.


Laukiame vasaros...

Žiemą laukiate vasaros, o vasarą jau imate išsiilgti žiemos? Turbūt esate pagalvojusios jog žiemą per šalta, rudenį nuobodu, o vasarą per karštą. Liko pavasaris, galbūt jis tavo mėgstamiausias metų laikas, o galbūt pavasarį taip pat per šalta? Na, jei susidūrėte su šia problema turėtumėte rimtai pagalvoti kodėl nė vienas metų laikas Jums neįtinka. Na, o jei šį pesimizmą jau nubraukėte iš savo gyvenimo ir džiaugiatės kiekviena akimirka -  paplokime ir stenkimės toliau išlaikyti tokią nuomonę. Kiekviename metų laike turėtume įžvelgti po ypatingai gerą dalyką. Turėtume džiaugtis kiekviena diena, nes kiekviena diena yra savaip žavinga, tereikia tą žavesį pamatyti. Taigi paanalizuokime kiekvieną metų laiką.
Žiema – Žiemą, įsimintiniausiu įvykiu galite paversti “pašėlusią” kelionę. Taip taip! Surenkite su draugais “iškylą“ žiemą. Pavadinkite šią Jūsų kelionę „Akcija-šąlam!” ir nuostabiai praleiskite laiką. Sniege darykit  angelus, žaiskite sniego karą. Prisiminkite vaikystę, pamirškite ribas į kurias esate įsprausti ir nebijokite atrodyti kvailai. Užtat įspūdžiai bus gilesni ir įsimintinesni. Tokią kelionę galite laikyti „žiemos tradicija“, todėl žiema Jums neatrodys tokia atšiauri ir jos laukti bus smagiau. Galų gale, juk žiema – švenčių metas. Darykite rankų darbo smulkmenėles namams papuošti, pakuokite dovanėles, kepkite sausainius ir žiema kaip mat pasidarys šviesesnė.
Ruduo – Šį metų laiką esame įpareigoti dirbti mokslų vardan. Turbūt nedaugelis žmonių galėtų drąsiai pasakyti jog ruduo – jo mėgstamiausias metų laikas. Bet juk rudens spalvos ypatingai žavi! Kodėl šį metų laiką nepavertus savotiškai maloniu ir sau? Juk galėtum kas dieną pasiėmusi fotoaparatą įamžinti rudens peizažus, rengti jaukius vakarus su draugais namuose ir galų gale surasti sistemą pagal kurią mokytis tau būtų malonu.
Pavasaris – Tai ypatingas laikas mėgstantiems nepaleisti fotoaparato iš rankų. Gamta bunda, kas dieną gali rasti vis įvairesnių žiedų puošiančių žemę... Galbūt jau spėjai įamžinti pirmuosius žolės daigelius pavasarį? Ne? Pabandyk ir galbūt fotografavimas bus naujai atrastas hobis. Galėtum padarytas nuotraukas sudėti į albumą, o vėliau šitokį savo darbelį kam nors padovanoti.
O jei su nuotraukomis „nedraugauji“, tiesiog skirk pavasarį pabudimui. Imkis aktyvios veiklos, dažnai vaikščiok ir nepraleisk progos pasportuoti!
Vasara – Vis dar pasakoti ką turėtum nuveikti? Manau vasarą veiklos daugiausia. Juk gali surengti iškylas gamtoje, plaukioti, degintis paplūdimyje, aplankyti artimuosius...
Perspėjimas: nepraleisk vasaros prie kompiuterio ekrano. Tai kenkia sveikatai.


Grįžkime prie pagrindinės temos - laukimo. Šis žodis atrodo neaprėpiamas jei imtume jį aptarinėti kelis kartus. O kalbant apie praleistas progas - kartais užtenka mažyčio paskatinimo, pastūmėjimo ir viskas klostysis puikiai.

P.S. "Gyvenimas pro rožinius akinius" rubrikoje, taip pat, aptarsime iškilusias problemas paauglystėje. Taigi jei turite klausimų, rašykite man el. paštu: forever.best1998@gmail.com
Stengsiuosi atsakyti į Jūsų klausymus, o įdomesnius aptarsime šioje rubrikoje.

Iki kito karto! :)0 Komentarai