Gyvenimas pro rožinius akinius: svajonės pildosi...

Linkiu Jums begalinės laimės, sėkmės, džiaugsmo, pinigų ir svarbiausia... Jūsų svajonių išsipildymo! – tokiais žodžiais bene kaskart baigiame nuoširdų pasveikinimą kokia nors ypatinga proga. Tačiau ar patys tikime, jog svajonės pildosi? O galbūt šiais žodžiais baigiame pasveikinimą dėl to, jog tuo netikime ir tai atrodo tik bemaž stebuklinga? Šiandieną apie tai ir pakalbėsime, apie svajonių išsipildymą.

Tikėjimas

Išsakyti ar išrašyti žodžiai neturi visai jokios reikšmės jei netikime tuo ką sakome. Būtent visi mūsų poelgiai ir žodžiai turi būti padaryti ar pasakyti tik tikint, kad tai yra gerai, ar įmanoma. Juk yra sakoma – šimtą kartų pasakytas melas virsta tiesa. Šitokia taisykle galėtume remtis ir rašydami elementariausią pasveikinimą. Žodžiai „linkime Jums svajonių išsipildymo“ – visų pirma turi būti pasakyti nuoširdžiai, o antra – tikint jog svajonės išsipildys ir tau, ir tau brangiam žmogui.


Sunku ar lengva?

Kai jau tikėsime galbūt neįmanomais dalykais, jie tiesiog ims ir išdygs Jums prieš nosį. Patikėkite... O svarbiausia – pasakyti žodžiai bus nuoširdūs ir suteiks laimę kitiems. Kalbant apie laimę... Jos suteiksite ne tik žmogui kuriam siunčiamas palinkėjimas, bet ir sau pačiam. Taigi, nuo šiol, tu mąstyk taip, jog atrodytų, kad svajonė kurią tu nori prišaukti jau išsipildė. Galbūt tai bus nelengva, bet po kiek laiko praktikos, tau bus vis lengviau prisivilioti sėkmę...


Svajonės pildosi...

Tereikia noro, siekio ir priemonių. Tada viskas eisis „kaip per sviestą“. Nebūtina laukti kol tavo svajonė taps realybe. Mes patys turėtume priartinti ją prie savęs. Taigi norėdami, kad Jūsų svajonės išsipildytų, sekite šiais paprastais žingsniais:

 • Turbūt pasikartosiu, tačiau pirmasis punktas – tikėk. Žinok, kad jei labai labai panorėsi – skrisi.
 • Užsibrėžk tikslą. Tau nepadės niekas jei neturėsi tikslo. Be tikslo, tu tik klaidžiosi ir galų gale, viską prarasi.
 • Atkakliai siek tikslo. Kad ir ką bedarytum, neišsigąsk skausmo, nebėk nuo tamsos. Juk jei tvirtai tikėsi ir laikysiesi užsibrėžto tikslo galop jį pasieksi.
 • Bandyk. Jei tave užklups nesėkmė, bandyk dar kartą. Jei pasiduosi vos pradėjusi savo svajonių greitai krisi, o pakilti ir vėl, bus be galo sunku.
 • Niekuomet nesigailėk dėl nieko siekiant svajonės. Jei imsi inkšti ir vis kartosi „galėjau padaryti daugiau“, „galėjau pasirinkti kitą kelia“ žinok - būsi neteisi.
Neužteks pamoti burtų lazdele...

Savo svajonių vardan turėtum daug dirbti. Dirbti, dirbti ir nesustoti tol kol nepasieksi savo tikslo. O pasiekusi savo tikslo, nepamiršk palepinti ir savęs, kad kito užsibrėžto tikslo siekti būtų maloniau..
Žinok, jog nieko negausi patiekto ant sidabrinės lėkštutės. Galbūt girdėjai tokią frazę: jei nori, kad viskas būtų atlikta kaip reikiant, viską turiu daryti pats... Taip, taip! Populiari frazė filmuose tarp „blogiukų“ kurie nesugeba susirasti tinkamų padėjėjų. Taip ir realiame gyvenime, niekas už tave nenuties kelio į sėkmę. Tokį kelią turėtum grįsti pati.


Atsargiai - svajonės pildosi!

Ne be reikalo šio sakinio pabaigoje šauktukas. Juk būtų nekas jei vos tik pasvajotum, kad tavo priešui išdygtų dramblio ausys, taip ir nutiktų... Taigi, turbūt jau paplito toks posakis - svajokite atsargiai. Galbūt Jūs pagalvosite, kad taip iš tai grynų gryniausią nesąmonė, bet juk atsarga gėdos nedaro. Jei be perstojo svajosi kaip kažką padarai blogo žmogui, tai iš tiesų gali būti nusiųsta jam. Galbūt ne tiesiogiai, ne taip kaip iš tikro tikėjaisi, bet nutikti kažkas juk gali.. Svajokite tik savo labui.


Taigi, toks trumputis straipsnelis apie svajones. Tikiuosi, jog jis bent šiek tiek buvo Jums naudingas. Juk kartais tereikia mažyčio pastūmėjimo į priekį, kad nutiktų stebuklas.

Taip pat, kviečiu Jus siųsti savo klausimus į kuriuos dar niekada neišgirdote atsakymo... Jūsų klausimų lauksiu el.paštu. forever.best1998@gmail.com
Iki kito karto mielieji!

12 Komentarai

 1. Ši rubrika tokia nereali. Rimtai. Labai įkvepiantys straipsniai. Super! Nenustok toliau vesti šios rubrikos! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ne, ta prasme, žiauriai gerai varai! LABAI gerą mąstymą turi. Dar geriau, kad puikiai jį perteiki. Nesitikėjau, kad taip gerai pasiseks ši tavo rubrika, bet patikėk, pranokai visus mano lūkesčius. Va, ko trūksta šitam bloge. Tokių nuoširdžių, subrendusių straipsnių, kurie nebūtų vaikiški. Šaunuolė esi, spaudžiu 3 reakcijas ir didelis dėkui už tokį nuoširdų, širdžiai mielą, įkvepiantį straipsnį. Jei ir toliau taip rašysi, bus puiku. Sėkmės tau! Vienas labiausiai patikusių TD straipsnių per visą TD istoriją, rimtai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Simona, Gintarija, Jūs net neįsivaizduojat kaip man džiugu, jog Jūs taip įvertinot mano straipsnį. Taip nuostabu skaityt tokius skatinančius komentarus. Tikrai nenustosiu vesti šios rubrikos! Ir stengsiuosi dar labiau vardan skaitytojų! Didelis AČIŪ už tokius atsiliepimus!

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai patiko!ziauriai motyvuoja, aciu:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anonimiškas, džiaugiuosi jog taip manote! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Geriausias dalykas kai skaitai straipsnius ir matai, kad jie iš tiesų parašyti iš širdies, o ne tiesiog žodžiai išberti.. man labai patiko. :) tiesiog - super.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Estera, malonu, jog taip manai! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Super. Vienintelis žodis kurį galėčiau pasakyti apie tavo darbus.

  AtsakytiPanaikinti