Iki pasimatymo birželi... Sveika liepa!

Rita
   
    Antrasis straipsnis per vieną dieną... Na aš labai norėjau viena pirmųjų pasveikinti Jus su atėjusiu antruoju vasaros mėnesiu, kuris tikėkimės bus dar geresnis tiek TD tinklaraščiui, tiek mums visoms, mielosios. Be dvidešimt dvylika... Jau beveik liepa! Ak kaip saldžiai skamba šis žodis, tiek daug žada ir leidžia prisisvajoti. Tikėkimės šios svajonės išsipildys, jeigu ne liepą ar rugpjūtį, tai rudenį, žiemą, pavasarį ar netgi kitą vasarą. Svarbu tikėti ir siekti svajonių ar ne? Iš tiesų šio straipsnio temos kaip ir nėra, tiesiog laisvai liesiu savo mintis apie viską, tačiau žinoma daugiausiai parašysiu apie pačią vasarą. Tai pat patarsiu ką gero gali nuveikti liepą ir tiesiog palinkėsiu turiningo bei įsimintino liepos mėnesio. • Susidaryk sąrašą: iš tiesų siūlau pasiimti rašiklį, lapą ir užrašyti... Užrašyti dalykus, kuriuos norėtum išmokti, įvykdyti ar patirti per liepą. Labai smagu! Tai stimuliuoja eiti daryti ir siekti. Viena mergina man patarė jį pasidaryti ir patikino, jog tai puikus užsiėmimas visam mėnesiui, nes susidariusi sąrašą stengsiesi atlikti kuo daugiau darbų iš jo. 
 • Apsilankyk festivalyje:
 1. "Varom" (šio renginio tikslas įrodyti, kad galima linksmintis ir švęsti be alkoholio ar kitų kvaišalų.). Šiame festivalyje galėsi išgirsti grupes: "Antis", "Happyendless", "Freaks On Floor", "Skylė" bei kitas. Jis įvyks liepos 26-28 dieną, prie Gaveikių ežero Vilniaus rajone.
 2. "Bliuzo naktys"- jame dalyvaus būrys profesionalių muzikantų iš JAV, Didž. Britanijos, Norvegijos, Lenkijos ir Lietuvos. Jis įvyks liepos 5-6 d., Varniuose prie Lūkšto ežero. 
 3. "Tamsta muzika"-jame išvysi ne tik geriausius Lietuvos atlikėjus, bet ir JAV reaggae žvaigždę Shaggy, soul virtuozai "Quandron" iš Danijos ir Selah Sue iš Belgijos bei britų rokeriai "Cortes". Festivalis įvyks Trakuose 11-14 d.
 4. "Velnio akmuo"- šiame festivalyje galėsi išvysti "Enslaved" grupę iš Norvegijos. Jis vyks 11-12 d. Anykščių Dainuvos slėnyje.
 5. "Tundra"- jame išvysi "The Orb" liepos 11-14 d. Dūburio ežero pusiasalyje Zarasų rajone.
 • Populiarios visame pasaulyje grupės "Depeche Mode" koncertas, kuris įvyks liepos 27 d. Vilniaus Vingio parke.
 • Peržiūrėk šiuos naujus filmus:
 1. "Kultūristai"
 2. "Žmogus iš plieno" 
 3. "Vienišas klajūnas"
 4. "Elitinis jaunimas"
  • Perskaityk šias knygas: 
  1. "Mano gyvenimas hareme"
  2. "Moters smegenys"
  3. "Pietūs Paryžiuje"


  • Nuvažiuok prie jūros ir išsimaudyk joje. Tai bus puiki atgaiva ir pramoga su šeima na, o po to galėsi vykti ir su draugais taip dar smagiau!   Tai turbūt viskas ką norėjau išsakyti. Tikiuosi, jog kur nors sudalyvausi. Tai pat kviečiu sekti naujienas ir kai vyks TD tinklaraščio rašytojų bei skaitytojų susitikimas ateiti ir gerai praleisti laiką kartu! Aš ten irgi būsiu, todėl labai Jūsų visų lauksiu. :) Jau dvylika trisdešimt na ką gi... Hello July! And please be good!

  3 Komentarai

  1. Na, o šitam šiek tiek kritikos turiu! :) Klaidų radau ir jos akis rėžė. Na, kvaila dėl kablelių kabintis, bet jų daug labai praleidai. ;D Ir beje, ne stimuliuoja, o motyvuoja tikriausiai omeny turėjai :D Kaip bebūtų, man patiko išdėstymas ir pats straipsnio turinys, gerai padirbėjai :) Pati rašiau apie vasaros "MUST DO" sąrašą ir ten tiap pat minėjau festivalius, bet perspjovei mane ties jais ;D Aš tik burbuliatorių ir dar kelis paminėjau... Be to, liuks, kad priminei dėl susitikimo, reikėtų gal visoms mums savo straipsnių gale priminti? :) P.S. Jei taip ir toliau, tapsi liepos mėnesio rašytoja ;D ! Spaudžiu vėl visas 3 reakcijas. :)

   AtsakytiPanaikinti
  2. P.S. Patvarkyk tą didelį tarpą straipsnio pabaigoj. :D Ištrink :D

   AtsakytiPanaikinti
  3. Dėkui, kad sukritikavai, visgi naktį rašiau tai jau ne tokia susikaupus buvau, taigi net neabejoju, kad klaidų buvo. :D

   AtsakytiPanaikinti