Interviu su birželio mėnesio rašytoja Gintarija: "TD yra mano gyvenimo dalis".

TD blog'as turi tikrai labai gražią tradiciją - kiekvieną mėnesį rinkti mėnesio rašytoją. Kaip ir kiekvieną mėnesį, taip ir šį, buvo išrinkta mergina, kuri prie blog'o prisidėjo labiausiai, sulaukė daug gerų įvertinimų, rašė kokybiškus straipsnius ir pan.  Birželio mėnesio rašytoja tapo Gintarija, kurią per šį interviu galėsite pažinti plačiau!

Labas, Gintarija! Dar kartą noriu pasveikinti tave, tapus birželio mėnesio rašytoja, ir pasidžiaugti, jog būtent per šį interviu visi turės progą plačiau tave pažinti. :)
Sveika, Simona! Ačiū. Tikėkimės, taip ir bus. (šypsosi).

Koks jausmas būti pripažintai geriausia? Kaip šis titulas skatina tave elgtis toliau – dar labiau stengtis ar atsipalaiduoti?
Pats geriausias! Smagu, kai tavo pastangos būna įvertintos. O pats titulas skatina tik dar labiau stengtis. Juk norisi parodyti, kad buvai viso to verta. (šypsosi).
Ir kam gi esi dėkinga už nutiestą kelią į TD blogą? Kaip jame atsiradai? Ar tai turi kokią nors istoriją? :)
Istorija sena kaip pasaulis. (juokiasi) Juokauju, žinoma. Dėkinga visgi esu Vilijai. Kažkada seniai ji užsiminė, kad buria rašytojų komandą ir pasiūlė sudalyvauti atrankoje. Tada, pamenu, atsisakiau, kadangi bijojau, jog pritrūks laiko, o svarbiausia, atsakomybės. Kaip bebūtų, tapau aktyvi skaitytoja. Po kurio laiko visgi pabandžiau rašyti. Pabandžiau, tačiau po trijų parašytų straipsnių nusprendžiau, kad tai tikriausiai ne man. Taigi, vėl buvau skaitytoja. Kurį laiką. Po ilgo laiko tarpo vėl užsukau į blogą ir, pripažinsiu, tada blogas nebuvo geriausioje savo formoj. Tada nusprendžiau, kad galbūt nesu beviltiška šioje srityje ir noriu padėti atstatyti blogą. Pabandžiau grįžti ir tu mane priėmei išskėstomis rankomis. (juokiasi). Taip aš ir vėl čia.

O ką tau davė šis blog‘as?  Ir apskritai, ką tau reiškia TD?
Daug naujų žinių! Rašant straipsnius tenka nemažai panaršyti internete, todėl sužinai tikrai daug. TD yra mano gyvenimo dalis ir su laiku ji darosi vis didesnė. Tai vieta, kur gali save realizuoti ir tobulinti savo įgūdžius.

Manau, kad kiekvienas TD skaitytojas norėtų kuo daugiau sužinoti apie mūsų mėnesio rašytoją. Tad pakalbėkime apie tave. :)  Koks gi tu žmogutis, kuriame Lietuvos kampelyje gyveni ir  kiek gi tau metų?
Esu grynakraujė kaunietė, man 16 metų. Iš tiesų, nelabai kuo ir išsiskiriu. Leidžiu laiką su draugais, naršau internete. Domiuosi daugeliu įvairių dalykų. Mane gali uždegti įvairi veikla ir aš su entuziazmu jos imsiuosi. Domiuosi sveika gyvensena, gegužės mėnesį pradėjau sportuoti.

O ką tau reiškia rašymas? Kaip jis atsirado tavo gyvenime ir kaip seniai juo užsiimi?
Rašymas man reikškia malonumą. Hobį. Mano gyvenime jis atsirado neseniai. Na, seniau mėgau rašyti įvairius dienoraščius, rašinius konkursams, bet tas tikrasis rašymas atsirado maždaug prieš metus. Tada, kai pirmą kartą nusprendžiau rašyti TD.

16 metų.. Metas, kai jau neužilgo teks rinktis savo profesiją. Kaip įsivaizduoji savo ateitį? Kokia profesija tave traukia? :)
Apie ateitį galvoju labai dažnai. Žinau, kokia linkme norėčiau eiti, bet konkrečios profesijos dar nesu išsirinkusi. Galvoje sukasi labai daug panašios srities profesijų. Labiausiai prie širdies žiniasklaida. Žurnalistika, reklamų kūrimas. Taip pat viešieji ryšiai. Paskutiniu metu jaučiu kad kultūros vadyba - būtent man. Iš tiesų ateityje norėčiau baigti dvejų sričių studijas. Kaip bebūtų, didžiausia mano svajonė - dirbti vyr. redaktore žurnale.

Prakalbai apie žurnalą.. Jau maždaug liepos viduryje pasirodys naujasis žurnalo LUKA numeris, kuriame puikuosis tavo, kaip mėnesio rašytojos straipsnis. Ar lauki to? :)
Laukiu! Jau net pasižadėjau sau, kad išdidinsiu jį iki tokio dydžio, kad atspausdinus vos tilptų ant sienos. (juokiasi).

Koks būtų tavo palinkėjimas visoms TD skaitytojoms, rašytojoms ir administratorėms? 
Skaitytojoms - aktyvumo!
Rašytojoms - entuziazmo!
Administratorėms - kantrybės!


Dėkoju Gintarijai už pokalbį ir linkiu visokeriopos sėkmės ir svajonių išsipildymo! :)Iki susitikimų!
Simona Š.8 Komentarai

 1. Super. Buvo malonu skaityti šį interviu :). Tik turiu mažytę pastabą, kad kai kur smile'ai išreikšti žodžiais, kai kur ne...

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiuo interviu tik dar labiau įsitikinau, jog esi labai komunikabili ir miela asmenybė, Gintarija. Ką čia galėčiau be pridurti, laukiu liepos 22 d! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū Simonai! :) Rita, ačiū labai, aš tai pat laukiu liepos 22 d.! ;D
  P.S. Jei norit sužinoti daugiau - šiąnakt savo bloge apie save parašiau 100 faktų ;D Juos perskaityti gali: http://gintaryy.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gintarija, man atrodo toks įdomus žmogus ir tikrai norėčiau su ja kadanors susipažinti. ;>

  AtsakytiPanaikinti
 5. Laabai fainas interviu. :D Ir šiaip Gintarija yra labai fainas žmogutis. :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Esate visiškai teisios! Gintarija yra nerealus žmogus! :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Eikit, mielybės jūs :D ... Negėdykit, oke? Ačiū :*

  AtsakytiPanaikinti
 8. Simpatiska ir labai idomi panele :) Jos straipsniai gal ir reti buvo bet daug rekciju susilauke.

  AtsakytiPanaikinti