Ką apie jus išduoda nagų lako spalva?
Nagų lako spalvų ir atspalvių yra begalės,iš jų tikrai sunku išsirinkti,kuria būtent spalva lakuoti savo nagus. Bet yra ir tokių spalvų,kurių ilgai neieškome,o jos tiesiog 'prilimpa'. Bet ar jūs įsivaizduojate,kad jūsų mėgstamiausia spalva gali išduoti ir apie jūsų charakterį,bei asmenybę? Tikrai gali,pažiūrėkite ar šalia jūsų mėgstamos spalvos esantis aprašymas apibūdina būtent jus.
Aviečių spalva. 

Jei jūsų mėgstamiausia spalva yra aviečių,tai išduoda,kad jūs labai mėgstate prabangą ir didelį dėmesį atkreipiate į detales.Atrodote drąsi bei tvirta panelė.Geltona spalva.

Geltonos spalvą renkasi linksmos,gyvenimu besidžiaugiančios asmenybės. Saulės atspalvius renkasi merginos,kurios į gyvenimą žiūri optimistiškai. Kuo nagų lakas ryškesnis, tuo linksmesnė ir smagesnė asmenybė.


Raudona ir oranžinė spalvos.

Raudoną spalvą  mėgsta laimingos ir savimi pasitikinčios panelės/moterys.Oranžinę spalvą ir jos atspalvius renkasi tos,kurios visomis savo jėgomis siekia laimės ir ramybės.
Žalia ir mėlyna spalvos.

Žalią ir mėlyną spalvą mėgsta bendraujančios,komunikabilios,emocionalios asmenybės. Mėlyną spalvą labiau renkasi kūrybiškos,bei įkvepiančios asmenybės.

Violetinė spalva

Violetinę spalvą renkasi tos merginos,kurios mėgsta laužyti taisykles ir gali peržengti ribas.Tamsiai violetiniai, ir jų atspalviai būdingi panelėms,kurios save vertina teigiamai.


Aukso spalva

Merginos,puikiai suprantančios madą renkasi aukso spalvą savo nagams. Šios merginos domisi naujausiomis mados ir stiliaus tendencijomis,į jas atsižvelgdamos ir lakuoja savo nagus.


Rožinė spalva.


Merginos mėgstančios rožinę spalvą ir jos atspalvius yra konservatyvios asmenybės,o ryškiai rožinę renkasi panelės,kurios yra tikros romantikės,jos trokšta daug dėmesio ir meilės.

Balta spalva.

Baltą spalvą ir jos atspalvius renkasi merginos patenkintos savimi.Jos žino,kaip pasiekti savo tikslų bei tvirtai žino ko nori iš gyvenimo.

10 Komentarai

 1. Gan neblogas straipsniukas, tik prieš įžangą niekada nedėk paveikslėlio, nekaip atrodo.. Ir taip pat, kitą kartą, kai rašysi straipsnį, gale parašyk šaltinius, iš kurių ėmei informaciją. :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mane šis aprašymas tikrai pilnai atitinka. Aš labai mėgstu ryškiai rožinę spalvą ir ypač lakuoti ja nagus, ir aprašymas prie mano spalvos visiškai mane atitinka. :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labiausiai patinka nagus lakuot žalia spalva ir aprašymas atitiko:) Tik pasigedau juodos spalvos:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jau tapo tradicija jog nagus dazniausiai lakuoju violetine ir balta spalva. Siu spalvu aprasymai isties atitiko mane. :)) O apie straipsni: man patiko!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis tikrai šaunus. :> Ačiū tau. :) Aš visada jei lakuojuosi tai tik mėlynai, nes tai mano mėgstamiausia spalva, o ir aprašymas puikiai mane atitiko. :>

  AtsakytiPanaikinti
 8. Man patiko. Dažniausiai mėlynai lakuojuosi ;D

  AtsakytiPanaikinti
 9. Ačiū už teigiamas nuomones! Į kritiką taip pat atsižvelgsiu bei kas rašė 'nesąmonė' tai čia dėl straipsnio ar dėl spalvų? Galėtumėt ir plačiau parašyt.:D Nuo pirmojo straipsnio,buvau šiek tiek susikrimtusi,kad sulaukiau nemažai neigiamų nuomonių,o dabar išties smagiau pasidarė,kad daug teigiamų komentarų susilaukiau. Ačiū! :))

  AtsakytiPanaikinti