Kaip galima pasisemti energijos?


Ryte niekaip neišsikrapštai iš lovos ar neprisiruoši padaryti būtinų darbų? Paskaityk straipsnelį. Šie patarimai kaip tik tau!

MANKŠTINKIS
Išeik į lauką, pasivaikščiok, įkvėpk gryno oro. Tikrai pajusi, kaip kūną plūste užplūsta energija. Na, o kas jei lauke lyja? Nenusimink, energijos gali pasisemti ir apėjusi kelis ratus apie kambarį arba padariusi keletą pritūpimų.


GERK VANDENĮ
Medikų teigimu, vandens stygius sukelia nuovargį, mieguistumą. Jei vos pastovi ant kojų, būtinai išgerk stiklinę negazuoto vandens. Geriausia dar įspausti ir citrinos sulčių. Vandens gėrimas taip pat padeda atsikratyti nereikalingų kilogramų, taigi nepatingėkite įsipilti stiklinės vandens.


RAUDONA
Būtent ši spalva mums suteikia energijos. Bent jau taip kalba mokslininkai. Labai paranku nagus nusilakuoti raudonai, jei visą naktį nemiegojai, o ryte nori atrodyti žvali. Taip pat, stenkis panaudoti raudonus aksesuarus ar rūbus.


KAVA
Kofeinas  visuomet suteikia energijos, todėl kava labai padeda, tačiau nebūtina jos gerti. Užtenka tiesiog pauostyti, mat tavo kūnas mano, kad tuoj gaus tikro kofeino ir iškart tampa žvalesnis.MUZIKA
Juk turi dainą, kuri tau patinka labiausiai. Jos klausymas suteikia energijos ir gerina nuotaiką. Tuoj pat susikurk smagų grojaraštį ir jo klausykis, kai užplūs mieguistumas!UŽKĄSK
Jei jauti, kad jėgos baigai tave apleisti, suvalgyk obuolį ar kokį kitą vaisių. Ir skanu, ir sveika, ir suteikia energijos !MATĖ
Tai žalioji arbata, veikianti kaip švelnus stimuliatorius, įtakojantis fizinį ir psichinį žmogaus aktyvumą, gerina medžiagų apytaką.Tai puikus kavos pakaitalas. 
OPTIMIZMAS
Kai į viską žvelgi optimisto akimis, norisi ir kažką nuveikti, įžvelgi gerąsias puses ir įgauni energijos. Tai lyg vidinis geros nuotaikos ir aktyvumo užtaisas.Tikiuosi patarimai jums pagelbės. Džaiukitės keikviena diena ir nepraleiskite jos veltui!

9 Komentarai

 1. trumpas, bet tikrai naudingas straipsniukas. :) labai ačiū tau už jį, nes man tikrai padėjai kadangi kartais trūksta to žvalumo.. spaudžiu visas tris reakcijas.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, daugiau neradau patarimų, kaip semtis energijos, todėl toks trumpas išėjo.
  Malonu, kad pagelbėjau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Naudingas straipsnis,kaip tik man,nes per tuos karščius,kažkaip labai trūksta energijos:))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kodėl mano komentaras viršuj išsitrynė? ;o :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. kažkada buvo žiauriai panašus straipsnis. ta prasme viskas tas pats pasakyta, bet tik kitaip truputį :D bet tu čia gi nekalta, nes niekad neatsiminsi apie ką buvo, o apie ką ne. trumpai ir aiškiai - spaudžiu tris knopkes :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Man labai patiko, isties trumpas taciau naudingas! Buvo gramatiniu klaidu kurios bade akis, bet man patiko. Spaudziu visas tris reakcijas! :))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Malonu, kad pagelbėjau kažkam. :) Ačiū už pateiktas nuomones, stengsiuosi į visas atsižvelgti. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Man patiko. :) 3 reakcijos garantuotos.

  AtsakytiPanaikinti