Rašytojų ir skaitytojų susitikimas Kaune!!!!

Labas dar kartą! Šį kartą aš ir vėl atskubu atnešdama šaunią naujieną (ypač kaunietėms)! Tikriausiai, iš apklausų blogo šone, spėjote suprasti, jog bus organizuojamas TD rašytojų ir skaitytojų susitikimas ... Kaune! Visa informacija apie tai, pateikta apačioje esančioje nuotraukoje! :)


VISŲ
LABAI 
LAUKSIME
!!!

Iki susitikimo Kaune!
Simona Š. 

13 komentarų:

Alice In Wonderland rašė...

Gaila, kad negyvenu Kaune :D Norėčiau nuvykt į šį susitikimą :D

Estera Meow rašė...

Gaila, kad aš negyvenu Kaune, bet jei gyvenčiau - atvykčiau. Savo mintimis būsiu pas jus. :D

Karolina* rašė...

Nusitrenkčiau per visą Lietuvą iki Kauno, jeigu tik galėčiau. Žiauuuuriai norėčiau susitikti!

Ingaa:> rašė...

o kodėl būtent Kaune darėt?

^^ Simona ^^ rašė...

Inga, Kauną išsirinkom dėl to, nes čia tikrai puikios sąlygos organizuoti tokius susitikimus. Be to, Kaune gyvena daugiausiai TD skaitytojų, tad ir į tai atsižvelgėm.

Gabijaaa rašė...

Ohhh, kaip gaila, kad negaliu atvykti :( Bet linkiu sėkmės, gero oro ir nuostabiai praleisto laiko ^^

Anonimiškas rašė...

Pritariu Ingai. Juk vis del to nesazininga kitu merginu atzvilgiu kurios negyvena Kaune. Reikejo bent jau pasistengti, kad ir nedidelem grupelem organizuoti ir kituose miestuose, kad dar daugiau merginu turetu galimybe susitikt, ir taikyti i kurortus kur traukia nemazai zmoniu. (Palanga, Sventoji, Druskininkai...). Tokia mano nuomone. :))

____Kristina____

Urtė rašė...

pasistengisu atvykti :)

* Gintarija * rašė...

Kristina - "Bent jau pasistengti"? Tai taip, mes juk nesistengėm... ;DD O šiaip, rašytojų ir skaitytojų yra daugiausiai Kaune. Taip pat ir buvusių rašytojų. Merginoms, kurios kažkada buvo TD rašytojos, esančioms iš kitų miestų, išeina tik į Kauną nusigauti. Logiška, kad viskas sprendžiama pagal daugumą. Tarėmės ir dėl kitų miestų, bet paaiškėjo, kad iš jų tik arba po 1 rašytoją, arba išvis 0, kadangi nemažai yra iš įvairių kaimelių, miestelių. Dabartinėms rašytojoms kaunietėms nėra galimybės nusigauti į kitą miestą. Žinoma, ateity, tikėkimės, atsiras galimybė daryti ir kitame mieste. Šį kartą tai nepavyko, atsiprašom.

Ugnė rašė...

Ketinu atvykti! :)

* Gintarija * rašė...

Atvykit visi visi! Labai laukiam jūsų! :*

Ingaa:> rašė...

man asmeniškai būtų ne problema atvažiuoti, jei tik turėčiau Kaune giminių ar draugų kurie priimtų mane.. bet dabar niekaip neis.. sėkmės susitikime!!:> ir anonimas labai gerai pasakė,jog galėjot vasarą rinktis kurortus. :>

Emma D. rašė...

Ach.... Gaila, kad negyvenu nei Kaune nei Kauno rajone :( Bet juk visada galima surengti antrą susitikimą, kitame mieste! Na, tikiuosi, kad Vilniuje greitai prisirinks daug skaitytojų :) O šiaip - skanių spurgų ir įdomių pokalbių ketinantiems atvykti (baltas pavydas) ;3