Sąžinė

Neįsivaizduoju, kokį turėčiau uždėti šio įrašo pavadinimą, kad jis nebūtų banalus. Tačiau apskritai gyvenimas banalus. TD banalus. Rašytojos ateina, išeina, sugrįžta, vėl jų nebėra...
Jau seniai galvojau apie TD išėjimą. Galvojau, bet niekam apie tai nesakiau. Maniau, jog visiems pasitaiko tokių minčių, bet tikrai stengiausi per daug nepalūžti ir susigriebti bei nepalikti šio tinklaraščio. Bet aš negaliu! Aš išties labai noriu būti TD dalimi, bet jeigu būčiau, sąžinė mane sunaikintų :D Ta prasme, aš labai labai pripratau prie tokio gyvenimo, jog mintys visada sukasi: "Šiandien reikia pabaigti tą straipsnį, nes jau senokai nerašiau TD". Kiekvieną dieną šitaip galvodavau, bet vis tiek neparašydavau. Esu tinginė, nes vasara, norisi pailsėti... Kodėl aš save teisinu? Taip, aš kalta, galit mane užmušt:(
Šiame įraše turiu labai daug ką pasakyti, bet nesiseka sudėlioti minčių. Pastaruoju metu mintys apie straipsnius tiesiog kankindavo mane! Buvo labai daug minčių ką rašyti, esu pradėjus išties daug straipsnių, keli dar rutuliojasi galvoje, bet niekas nepastūmėja rašyti. Atrodo, niekas neskaito tų mano straipsnių. Niekas nepasigenda: "Na, Greta, kur tu dingai, kodėl nerašai?". Man reikėjo, jog kažkas paragintų, leistų suprast, jog po velnių, ne sienai rašau. Taip, komentarų sulaukdavau, bet niekas nepasigesdavo manęs:/ Gal ir pati kalta, jog nemoku tobulai rašyti. Gal ir pati kalta, jog keli nevisai ištikimi skaitytojai net nežinodavo, jog čia rašau.
Rašymo nepasigedau, nes rašau savajame tinklaraštyje, kur pasakoju apie save. Kai tenai neparašau dieną ar dvi, sulaukiu FB profilyje žinučių "Kur dingai?" ir tuomet norisi rašyti! O čia nieko... Tokiam žmogui, kaip man, išties reikia labai daug noro rašyti straipsnius, jog galėčiau ilgai išsilaikyti be kitų žmonių pagyrų. 
Man labai sunku palikti TD. Prie to labai daug prisideda mano išvykimas į stovyklą dešimčiai dienų, o jeigu pasiliksiu "Teenage Dreams", stovykloje sąžinė mane mirtingai užgrauš :|
Žodžiu, nepykit, nepeikit, jog nesugebėjau tinkamai išeiti iš tinklaraščio, bet tokia jau esu. Manau, jog rudeniop grįšiu, bet negaliu pažadėti. Reikia man pailsėti, duoti galvai pravėsti, sąžinės graužačiai išnykti, noro pagauti, įkvėpti minčių rašymui, ir tada mielai sugrįšiu su vėjeliu! :)
Linkiu smagios likusios vasaros!


Myliu, bučiuoju ir iki,
Greta <3

12 Komentarai

 1. Ech... Kaip gaila, kad išeini. Pas mane dažnai tokia pat situacija būna, bet noras rašyti nugali(savo blog'o neturiu, rašau tik TD). O tokia nuoširdi asmenybė pasirodei ir straipsniai buvo puikūs! Tikiuosi, jog sugrįši ir dar susitiksime TD blog'e. O dabar linkiu Tau sėkmės, gerai laiką stovykloje praleisti ir neužilgo sugrįžti!

  AtsakytiPanaikinti
 2. sakau tiesa kuri visu normal people galvose2013 m. liepos 19 d. 16:37

  sutinku, TD darosi banalus blog'saas, banalios 20 rasytoju, ar kaip ten save vadinat, ir banalus straipsniai. kodeltaves niekas nepasigesta? rasytoju tiek daug, kad zmones daugiau demesio kreipia i straipsni, o ne i rasytoja. cia patekti labai lengva, tiesiog NEimanoma NEpatekti. ir... komentatoriai pikti, rasytojos irzlios, o simona be vilijos nebeislaiko TD... ka bando apgauti? pasiduokit...

  AtsakytiPanaikinti
 3. Rita, labai ačiū, žinoma, kada nors grįšiu :)
  Anonime, aš su tavimi nesutinku. Kalbėjau su Simona ir ji pati sako, jog ji labai pavargo nuo tokios atsakomybės. TD rašytoja tapti nėra lengva, pati ne iš pirmo karto pakliuvau. O ja būti yra didžiulė atsakomybė. Ką bekalbėti apie administratorės pareigas. Na, pats pasakei, jog komentatoriai pikti, nes pats toks esi. Kalbi apie visus, bet manau, turim pradėti nuo savęs.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ką čia dabar sumanei???!!!! Greičiau grįžk ;(

  AtsakytiPanaikinti
 5. Atsisveikinimas nuoširdus ir paprastas. Kad visos tokius rašytų, o ne "man blogas suteikė bla bla bla..."! Bent jau išeini, mano nuomone, oriai. Sėkmės tau, mergyt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Agota, grįšiu rudeniop :) Ačiū labai už tokį komentarąą ^^
  Canny, o, labai labai ačiū! Man tavo komentaras labai patiko, labai dėkoju, privertei nusišypsoti, dar tebesišypsau :D:D Ačiukas ^^

  AtsakytiPanaikinti
 7. Oi, Greta, mums tikrai taves truks! Nepalik sio blog'o ilgam! Man tavo straipsniai labai patiko, gaila, kad iseini, lauksim sugriztant, sekmes tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Oi, Greta, mums tikrai taves truks! Nepalik sio blog'o ilgam! Man tavo straipsniai labai patiko, gaila, kad iseini, lauksim sugriztant, sekmes tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nijole, labai malonu, nepaliksiu ilgam TD, pažadu :D Ačiū!^^
  Gintarija, kokia tu nedraugiška:o

  AtsakytiPanaikinti
 10. Tai kaip draugiška būsi, kai gera rašytoja sugalvoja išeiti? Ech, lauksim sugrįžtant. Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 11. Tu taip sakai, nes mes bendraujam :DD Ačiūū, ir tau dičke! :DD*

  AtsakytiPanaikinti