"TD blykstė" - Ayumi Hamasaki.

Į rubrikos "TD blykstė" sukurį, įsitraukiu ir aš! Ir šiandieną, paruošiau Jums straipsnį apie nuostabaus balso savininkę Ayumi Hamasaki. Kas ji? Sužinosite šiame straipsnyje!

KAS YRA AYUMI HAMASAKI
Ayumi Hamasaki (fanų dar vadinama "Ayu") yra garsi Japonijos dainininkė, dainų autorė, modelis ir buvusi aktorė. Ayumi gimė 1978 metais, spalio 2 dieną. Šiuo metu dainininkei yra 34 metai. 

SĖKMINGAS POPULIARUMAS

Ayumi Hamasaki užsitarnavo sau "POP muzikos imperatorės" titulą. Tai lėmė jos populiarumas ir didelė įtaka įvairiems Japonijos gyvenimo aspektams. Gimusi ir augusi Fokuoka mieste, keturiolikos metų ji persikėlė į Tokiją, kuriame pradėjo bandyti savo jėgas pramogų versle. Jau 1998 metais, padedama "Avex" vadovo Max'o Matsuura, ji išleido visą eilę šiokios tokios sėkmės sulaukusių singlų, kurie sudarė debiutinę jos 1999 - ųjų metų albumą "A song for XX". Albumas sugebėjo debiutuoti Japonijos top'o viršūnėje, kur išbuvęs keturias savaites, įtvirtino Ayu populiarumą šalyje.

KAS VYKO TOLIAU...
 Vėliau, dėl nuolat besikuriančio įvaizdžio ir stiprios kūrybinės kontrolės,  ji išpopuliarėjo  aplinkinėse šalyse - Kinijoje, Singapūre bei Taivane. Tiek jos dainos, tiek ji pati, nuolat pasirodydavo šalies televizijos reklamose. Nors iš pradžių ji neslėpė savo komercinių tikslų, vėliau persigalvojo ir pradėjo neigti, jog tėra "Avex" sukurtas produktas.

AYUMI TITULAI
Nuo savo debiutinio 1998- ūjų metų singlo "Poker Face", Japonijoje pardavusi apie 50 milijonų įrašų, 
 Hamasaki yra viena iš geriausiai savo kūrybą šalyje parduodančių atlikėjų. Ji yra daugiausiai singlų pardavusi ir daugiausiai hitų numeris vienas šalyje turėjusi atlikėja. Ayumi taip pat dalinasi pirmąja vieta tarp daugiausiai milijoniniu tiražu parduotų singlų, sukūrusių atlikėjų. Taip pat ji yra vienintelė japonė, moteris, kuriai dešimt metų iš eilės pavyko turėti singlą numeris vienas bei pirmoji, kurios visi pirmi aštuoni albumai pasiekė šalies top'o viršūnę. ŽVAIGŽDĖS STILIUKAS

Ayumi Hamasaki yra ne tik puiki dainininkė, bet ir žinoma kaip labai graži mergina, turinti savo unikalų stilių ir universalų įvaizdį. Ne veltui modelis. Apžvelkime jos stiliuką ir išsakykime nuomonę!

ŠUKUOSENA

Dažniausiai Ayumi Hamasaki galima pastebėti su palaidais plaukais. Bet retkarčiais mergina pasidaro ir įmantresnę šukuoseną. Apžvelkime keletą jų!

Pirmoje nuotraukoje Ayumi matote su palaidais, ištiesintais plaukais. Tai įprastinis jos šukuosenos variantas. Antroje nuotraukoje dainininkė pasidariusi įmantresnę šukuoseną. Su tokia šukuosena labiausiai tinka eiti į kokį nors vakarėlį ar klipo filmavimą. Kaip manote, kur Ayu buvo su tokia šukuosena? :) Trečioje nuotraukoje, mergina susirišusi plaukus į "arklio uodegą". Paprasta, bet žavinga, tiesa? O paskutinėje nuotraukoje, matote trumpus Ayumi plaukus. Ar pastebėjote, kad kiekvienoje nuotraukoje dainininkės plaukų spalva vis kitokia? 

DRABUŽIAI


Mergina mėgsta eksperimentuoti su drabužiais ir turi savo stilių. Nuotraukose matome Ayumi su palaidinuke, žavingu kombinzonu, mėlyna ir elegantiška, raudona suknele. Ayu tinka viskas! Ir paprasti džinsai, ir suknelės, ir net gi paprastos sportinės kelnės! 

AYUMI ŽURNALŲ VIRŠELIUOSE!
Ayumi Hamasaki begalę kartų buvo tapusi užsienietiškų žurnalų viršelio mergina. Pažiūrėkime, kaip jai sekėsi puikuotis keliuose žurnalų viršeliuose. Iki susitikimų!
Simona Š.
P.S.: straipsnį apie žvaigždes, rašau PIRMĄ kartą. Nežinau, pavyko ar ne, bet vertinti Jums! Tad labai laukiu nuomonių apie straipsnį ir jame aprašytą žavingą asmenybę!

10 Komentarai

 1. Labai patiko! Ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Isties idomus straipsnelis. Labai informatyvu, man uzteko visko. Patiko! :))

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oh, kaip aš bijojau skaityti komentarus. :D Ačiū labai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taivanyje? kas čia per žodis? :DD

  AtsakytiPanaikinti
 5. Viskas buvo puiku. :> Man labai patiko tavo straipsniukas, spaudžiu visas tris reakcijas, nes čia tikrai buvo naudinga informacija. ;> Kažkaip man nepatinka tie siauraakiai atlikėjai, iš vis tokių nemėgstu.. :/

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonimiškas - *Taivane. :)
  Estera - Dėkoju! Labai malonu sulaukti gerų nuomonių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Rašykit ir kitų kategorijų straipsnius.:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Loja šuo loja katė neloja2013 m. liepos 6 d. 18:15

  Na, straipsnis visai geras, patiko, bet turiu viena pastebejima ne tik tau, bet ir kitoms rašytojos- kai rašote apie žvaigždes, komentuojate jų stilių, tai padarėte labai prastai- tiesiog pasakėte ką matome. Geriau dėkoti daugiau nuotrauku arba įdomiai jas komentuojate. Toks patarimas:)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Anonimiškas - aš asmeniškai, tai pirmą kartą apie žvaigždes rašau. :)
  Loja šuo loja katė neloja - Ačiū! Į pastebėjimą - atsižvelgsiu! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Estera — nieko kvailesnio negalėjai pasakyt? "Kažkaip man nepatinka tie siauraakiai atlikėjai, iš vis tokių nemėgstu.." O man nepatinka išpuikusios baltaodės mergaitės kurios klausosi One Direction ir mano kad viena rasė yra geresnė už kitą.

  AtsakytiPanaikinti