TD Blykstė: Cara DelevingneŠį kartą nusprendžiau parašyti straipsnį apie vieną populiariausių ir daugumai jaunų merginų tapusį idealu modelį - Carą Delevingne.
Britų modelis Cara Delevingne dabar yra 20-ties, o karjerą pradėjo nuo prabangiojo "Burberry" ir iškart užkariavo mados grandų širdis. 
Dėl savo vizitine kortele tapusių itin vešlių antakių ji yra ypač charakteringas modelis, kurį įsidėmi vos pamatęs. Taigi, kas ji, ši žavi šviesiaplaukė, dėl kurios iš proto eina net pats Harry Styles!

    Šeima

Cara - ne šiaip mergina iš gatvės. Jos senelis - įtakingas žiniasklaidos atstovas, septintajame dešimtmetyje slapčia įkūręs piratų radiją, kuris transliavo uždraustą muziką. Delevingne klanas dažnai vadinamas "Priemiesčio aristokratais".
Beje, jos mama jaunystėje buvo tikra skandalistė. Na, ko norėt iš merginos, kurios vardas - Pandora...
Cara taip pat turi seserį Poppy, kuri irgi yra modelis. 


  Karjera

Caros karjera prasidėjo "Storm" modelių agentūroje, kuriai priklausė jos sesuo. Agentūros atstovai Caros potencialą įžvelgė jau vaikystėje ir kantriai laukė, kol ji užaugs. Britų modelio grožis buvo pastebėtas dar 2011 – aisiais, kuomet Cara pasirodė „Burberry“ kampanijoje. O šiemet, Niujorko ir Londono mados savaičių metu, dvidešimties metų manekenė dalyvavo trylikoje garsių pasaulio dizainerių šou. Jos veidas puošia kovo mėnesio britų „Vogue“ viršelį, filme „Anna Karenina“ atliko princesės Sorokinos vaidmenį.. Trumpai tariant, Cara sparčiai kyla karjeros laiptais. Tačiau mados fotografų ir žiniasklaidos dėmesį mergina patraukė ne vien savo grožiuAnt podiumo jaunoji manekenė dažniausiai – elegantiška dama. Tačiau reklaminėse kampanijose, užkulisiuose, kasdieniniame gyvenime Cara panaši į energijos nestokojančią,
maištaujančią jaunuolę ir šiuolaikinę mados pankę.

                  

Caros jaunatviškumas ir charizma, regis, papirko daugumą žurnalistų bei fotografų, o šelmiška veido išraiška – garsiausių mados namų atstovus (Burberry, Jason Wu, Marc Jacobs, Oscar de la Renta ir t.t.).
Modelis socialiniame tinkle „Twitter“ turi beveik pusę milijono sekėjų ir kasdien internete kuriasi vis nauji C. Delevingne fanų klubai. Panašu, jog Caros žvaigždė podiumų padangėse greitai užgesti nežada vien dėl to, kad kiekvieną jos žingsnį seka ne tik fanai, bet ir svarbiausi mados pasaulio atstovai.
Tiesa, Britų modelis kalbėdamas su žurnalu „Glamour“ Kanų kino festivalio vakarėlyje teigė, kad jos ateities ambicijos neapsiriboja tik podiumu. „Aš noriu vaidinti ir dainuoti. Tai yra sferos, kuriose žadu save išbandyti ir daugiau laiko skirti tobulėjimui juose“, – teigė Cara.
C.Delevingne be abejonės turi stiprų užnugarį: tarp geriausių jos draugų – tokios žvaigždės kaip Rita Ora ir Rihanna.
Neseniai modelis pasirodė R.Oros vaizdo klipe – tai tarsi repeticija, jei Cara rimtai pradės atlikėjos karjeros.


Interviu su Cara Delevingne 

    

       Skandalai

 Dėl narkotikų merginos karjerai kilo pavojus.

Pastarosiomis dienomis spaudoje ėmė mirgėti fotografijos, kuriose manekenė užfiksuota su įtartinų baltų miltelių paketu. Visi nusprendė, kad tai – kokainas. Pakelis iškrito iš rankinės, kai mergina ieškojo raktų nuo savo buto Londone.
Modelį sekęs fotografas pasakojo: „Ji norėjo patekti į namą, kartojo, kad pametė raktus ir kikeno. Jai visa tai kėlė juoką, o jos draugė atrodė nepatenkinta. Staiga iš rankinės kažkas iškrito. Ji atsargiai užmynė (pakelį), paskui pakėlė ir įsidėjo į rankinę.“
C. Delevigne galvojo, kad niekas jos nemato, tačiau apsiriko. Visi sužinojo apie šį įvykį, dabar neaišku, kaip toliau klostysis modelio karjera.
Dėl incidento gali nutrūkti jos sutartis su prekės ženklu „H&M“, kuris anksčiau dėl skandalo su narkotikais nutraukė sutartį su Kate Moss.
Kiti šaltiniai spėja, kad apatinių drabužių gamintoja „Victoria‘s Secret“ nebekvies merginos į savo kolekcijų pristatymus. Žurnalai irgi gali nebenorėti modelio nuotraukų, kadangi skaitytojoms modeliai – pavyzdys. Na o kokį pavyzdį rodo narkotikus vartojanti mergina? Tiesa, kol kas visa tai – spėlionės. Dar neaišku, kas buvo tame pakete.
Modelio elgesys paskutiniu metu vis labiau atkreipia spaudos dėmesį. Delevin nesiliauja šokiruoti publiką tai bučiuodamasi su mergina, tai sukeldama skandalą su neaiškios kilmės baltais milteliais. O vėliau dar ir nelabai mandagiai atstūmė vieną geidžiamiausių pasaulio vyrų (išsamiau apačioje)... Iš kitos pusės, gal ir gerai, kad mergina puikiai žino, ko nori (o jei tiksliau – nenori).

  Meilės Reikalai 

         Cara ir Harry Styles

Dar prieš visą Taylor Swift skandalą, Harry Styles bandė užkariauti Caros širdį, tačiau jam sutrukdė "Storm" agentūra, pareiškusi, kad Cara yra per daug užsiėmusi ir jam laiko neturės. Tačiau atkaklusis Harry metė dainininkę ir kaip tikras skandalingas muzikantas šįkart rimtai nusiteikė laimėti modelio Caros prielankumą. Jis net pradėjo vaikščioti į mados šou!

Cara Delevingne atstūmė Leonardo DiCaprio, nes jis – per senas

Turbūt nedaug moterų ir merginų atstumtų Leonardo DiCaprio. Dailus, žinomas, turtingas, tik.... Per senas! Būtent taip galvoja 20-metė britų modelis Cara Delevingne, pasiūliusi Leo pasiieškoti merginos pagal savo amžių.

Leonardo DiCaprio meilės pergalių sąraše jau ne kartą puikavosi ilgakojės manekenės. Net ir aktorė Blake Lively jame atsidūrė. Anot „gandonešių“, paskutiniu Leo susižavėjimo objektu tapo britų modelis Cara Delevingne, tačiau suvedžioti vieną geidžiamiausių šių laikų moterų – užduotis ne iš lengvųjų.
Anoniminio šaltinio teigimu, abi žvaigždės atvyko į Kanų kino festivalį. DiCaprio net nesistengė slėpti savo susidomėjimo ir nuolatos sekiojo paskui Carą, visą naktį stengėsi būti greta, o vėliau pakvietė merginą į vakarėlį savo apartamentuose, tačiau ji atsisakė. Matomai, modeliui nusibodo slapstytis nuo įkyraus gerbėjo ir ji nusprendė atvirai pasikalbėti su Leonardo. Garsėjanti savo tiesmukišku ir maištingu elgesiu, Cara net nebandė koketuoti, o atvirai priminė aktoriui jo amžių.Keli faktai apie Carą Delevingne:
 • Ji nekenčia treniruoklių, bet dievina McDonalds maistą.
 • Paauglystėje sienas puošė "Spice Girls" plakatais.
 • Geriausia Caros draugė - dainininkė Rita Ora.
 • Šiuo metu Cara yra "Victoria's Secret" jaunimo linijos PINK veidas.
 • Neseniai pasidarė tatuiruotę.
 • Zodiako ženklas - liūtas. (gimė rugpjūčio 12).


Tiek šiam kartui apie Carą Delevingne, tikiuosi patiko ir iki susiskaitymo sekančiame straipsnyje!


6 Komentarai

 1. Guste, iš esmės šauniai viskas, beeeet! Viena dalis tai tikrai kopijuota, netgi nuorodą galiu numesti.
  http://www.cosmopolitan.lt/zvaigzdes/cara-delevingne-atstume-leonardo-dicaprio-nes-jis-per-senas.d?id=61482198

  Ir žodžiai nė nepakeisti. Gėda. Negražu taip, daugiau taip nedaryk. Suprantu, kad pati informacijos nesurinksi lengvai, tačiau jei jau surandi ją , tai nenuplagijuok jos, ypač dar žodis žodin. TD yra prieš plagijavimus! :)

  o šiaip, man patiko. Aukšto lygio straipsnis, tik du išdėstymu galėjai padirbėti kai kur. Bet pradžiai - neblogai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šaunu, kad VISADA turi kritikos, bet išdėsčiau pagal save, tad atsiprašau jei ne visiems patinka ir, beje, su tuo dirbau gana ilgai kol viskas susitvarkė. O dėl plagijavimo - ne viską parašiau pati ir to neneigiu, bet nemanau, kad maskuoti kopijavimą žodžių keitimu yra geriau nei tiesiog kopijuoti. Ir manau, kad ši rubrika leidžia bent dalinai plagijuot, nes pati juk interviu nepaimsiu ir neseksiu, kad sužinočiau naujienas. Čia straipsnis, kuriame surinka daug informacijos ir viskas apibendrintai pateikta, o to plagijato taip pat ne per daugiausiai :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Cara Delevingne yra pati didžiausia idol mano gyvenime. ji toks žmogus kuris nekreipia dėmesio į kitų apkalbas ir gyvena taip kaip jai patinka, aš jai pavydžiu jos drąsos, grožio, proto. ji tikiu, kad nerealus žmogutis.. :> o kalbant apie tavo straipsnį - viskas buvo idealu, bet ir aš pastebėjau tą pati kaip ir Gintarija. aš kadangi dažnai skaitau cosmopolitan.lt tad labai gerai atsiminiau tai. ;> bet tikiu, kad pati jug negalėtum čia visko perkurti ir tikrai reikėjo tai nukopijuoti. :> straipsnis - super. spaudžiu visas tris reakcijas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Guste, man LABAI patiko tavo straipsnis!!:). Tikrai idomu, kad rasei apie modelį, ir, tuo labiau, ne vien jos biografija. Del kopijavimo- nemanau, kad tai didele bėda- sekmės kituose straipsniuose!:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Didelis ačiū Estera ir Agne, man tikrai labai smagu skaityti gerus atsiliepimus :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. labai fainas straipsnis :)istiesu man labai patinka Cara Delevingne :))

  AtsakytiPanaikinti