TD blykstė: Egzotiško grožio bei aksominio balso savininkė Imany

Sveikos, mielosios skaitytojos, su Jumis sveikinuosi po keletos dienų poilsio gamtoje ir norėčiau paklausti: ar pastebėjote koks nuostabus buvo šiandien oras, kaip ritmingai tyvuliuoja skaidrus ežero vanduo arba kaip skaniai kvepia baigiantys nužydėti liepukų žiedai, o ar žinai, jog į Lietuvą liepos dvidešimt aštuntą atvyksta egzotiško grožio bei nuostabaus balso savininkė Imany? Galbūt net nesi girdėjusi apie šią atlikėją, kurios prieš du metus išleistas albumas tapo platininiu ne tik Lenkijoje, bet ir Prancūzijoje, todėl šiandien norėčiau Tau pristatyti šią ne tik beribiu grožiu, įstabiu balsu, bet ir dar dviem, ne mažiau stebinančiais talentais apdovanotą asmenybę.


Nadia Mladjao, geriau žinoma sceniniu vardu Imany (Imani), gimė 1979-aisiais, Martigues mieste, Pietų Prancūzijoje išeivių iš Komorų salų šeimoje. Komorų salos arba Komoros- yra Afrikoje esančios salos nuo Pietryčių Afrikos krantų iki Rytų Mozambiko bei Šiaurės Vakarų Madagaskaro. Imany šeima buvo darni ir pavyzdinga, be merginos  joje augo dar devyni vaikai, taigi šeima iš ties buvo nemaža.


Imany- iš Svahilių kalbos reiškia "tikėjimas". Nadia yra afro-soul atlikėją, kurios nuoširdžios dainos bei dar nuoširdesnis jų atlikimas pakerėjo ne vieną klausytoją, tačiau vaikystėje mergina nedainavo, iš ties ji išbandė net dvi kitas veiklas, kurios sekėsi ne ką blogiau, nei muzikinė karjera.
Vaikystėje Imany buvo perspektyvi atletė, atlikinėjanti šuolius į aukštį, tačiau dėl vienokių ar kitokių priežasčių mergina šią veiklą nusprendė baigti ir pradėjo modelio karjerą, pasirašiusi sutartį su "Ford Models Europe" modelių agentūra. Nadia tapo labai populiariu modeliu ir dirbo ne tik Milane, Keiptaune, bet ir Niujorke, kuriame ir praleido septynerius metus, prieš grįždama į gimtąją Prancūziją ir pradėdama muzikinę karjerą. Vaikščiodama podiumu bei dalyvaudama fotosesijose visad prisimindavo savo vaikystės svajonę tapti dainininke, todėl vieną kartą Imany netikėtai paliko mados pasauly ir 2008-aisiais grįžo į Paryžių, niekam nežinoma mergina, nešina keliais drabužiais ir fotoalbumu, kuriame buvo sudėtos fotosesijose padarytos nuotraukos, puoselėjo svajone išgarsėti ir savo dainomis bei balsu užkariauti pasauly. 


Be jokios šou verslo patirties, turėdama tik kelias dainas savo repertuare ir susigalvotą vardą muzikos industrijai, mergina sugebėjo įtikinti kelis klubų bei barų savininkus ir pradėjo koncertuoti Paryžiaus baruose ir džiazo klubuose. Imany tai darė taip nuoširdžiai ir švelniai, jog ilgainiui žmonės apie ją kalbėjo ne kaip apie "dainuojantį modelį", o kaip didelį potencialą turinčią, būsimąją soul žvaigždę. Jos dainose, kuriose susipynė džiazo, bliuzo ir etninės muzikos stiliai, uždainavo pati Juodojo žemyno siela – neapsakomai subtiliai ir jausmingai. Pasak Imany jos muziką ir pasirinkimus įkvėpė  būrys žymių legendų (tokių kaip: Tracy Chapman, Ben Harper, Janis Joplin, Nirvana, Amos Lee, The Wu-Tang, Tupac, Lauryn Hill,  Nina Simone, Billy Holiday), tačiau paklausta su kuo svajoja dirbti, nelaukdama atsakė, jog nebūtų prieš bendradarbiauti su Ben Harper. 


Galiausiai Imany 2011 metais išleido savo debiutinį albumą „The Shape of a Broken Heart“. Paklausta iš kur kilo albumo pavadinimas, mergina iš kart paklausia: ar kada pastebėjote, jog Afrikos žemynas primena sudužusią širdį?- iš ties geriau įsižiūrėjus žemynas yra sudužusios širdies formos! Štai kokia yra albumo pavadinimo paslaptis, kuris pasiekė didelių aukštumų, jis tapo platininiu Prancūzijoje ir net tris kartus platininiu Lenkijoje. Albumas nepažymėtas jokiu žanru ar laikmečiu, nes Imany norėjo, jog jis liktų amžinas. 


Kaip jau minėjau Imany atvyksta į Lietuvą! Jos koncertas įvyks šiais metais, Liepos 28 d. Liko iš ties nedaug laiko, todėl jei susidomėjai šia atlikėja, norėtum ją pamatyti iš arti ir išgirsti, suskubk ir dar galbūt spėsi įsigyti bilietus į koncertą, kuris įvyks Vilniuje, didžiajame Vilniaus universiteto kieme. Na, o apsilankyti tame koncerte iš ties rekomenduoju, nes šios atlikėjos balsas ir visa atlikimo technika yra užburianti. Dar ir dabar esu tiesiog "įsimylėjusi" atlikėjos dainą- "You Will Never Know".  
Viename interviu Imany buvo paprašyta užbaigti kelis sakinius ir štai rezultatai:

Labiausiai didžiuojuosi... savo mažuoju broliu Benu, kuris auga puikiu žmogumi. Jis man tarsi sūnus, ryški ir linksma asmenybė. Aš jo didžiausia fanė!
Muzika yra... oras
Muzika nėra... verslas
Žmonės yra nustebę kai... jie girdi mane pirmą kartą- visada
Laimingiausia akimirka... kai nustoja lytiŠtai ir viskas, kaip jau minėjau iš arčiau Imany galėsi pažinti jos koncerte, kuris jau ne už kalnų! Tai pat siūlau nieko nelaukti ir jau dabar nors šiek tiek pasimėgauti šios atlikėjos talentu klausant keletos jos dainų:
"You Will Never Know"-http://www.youtube.com/watch?v=L4tF9EnbcxU,

 "Un Gospel Pour Madame (Pray For Help)"-http://www.youtube.com/watch?v=P0FL1YCFrxc

Na ir pabaigai norėčiau užduotį mažą klausimėlį Jums: ar žinote ką Imany laiko pačiu ryškiausiu 
savo įvaizdžio aksesuaru, kuris anot atlikėjos pasako, jog ji didžiuojasi esanti juodaode?

8 Komentarai

 1. Viena nuostabiausių atlikėjų, tikrai ji turėtų būti dar geriau žinoma, nei yra..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iš visos širdies pritariu Tau, Gerda. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labas! Naujajam blogui labai reikalingos kelios rašytojos, kurios galėtų rašyti bloge nuo pat jo įsikūrimo. Tad kas žino, gal ta rašytoja galėtum būti tu? ;) Užsuk ir parašyk man elektroninį laišką!
  http://acupofchocol.blogspot.com/
  Labai reikia bent poros merginų, kurios tuo apsiimtų. Labai laukiu jūsų laiškų ir tikiuosi pasisekimo! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Rita, su kiekvienu straipsniu vis geryn varai ;D Šaunuolė ;p Man labai patiko, super. Tiiiiiik! Vėl įžanga kliuvo, mažiau tų asmeniškumų, į temą išart! :) Bet čia tik menkutė pastabėlė, o šiaip, man labai patiko, super dizainas, super išdėstymas, aukšto lygio straipsnis, liux. :)) Nežinojau apie šią atlikėją, todėl nustebinai mane! :p

  AtsakytiPanaikinti
 5. Gintarija, dėkui už pagyrimus. Tu net neįsivaizduoji kaip smagu gauti tiek gražių žodelių! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Nereaaaalus straipsnis! Tu labai gerai rašai! Šaunuolė! Imany nepaprastai puiki dainininkė ir džiaugiuosi, jog apie ją parašei. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveika. Nuostabi atlikeja, graziai rasai, o ar nemanot rasti dar nezinomu lietuvaiciu merginu, kurios noretu pasirodyti ir parodyti savo talentus, neseniai skaitau jusu bloga, gal buvo kada nors toks, bet nepastebejau. Beje, aciu uz straipsni :)

  AtsakytiPanaikinti