"The Broot Hair Treatment Bar"- kokteilių baras tavo plaukams!

Sveiki visi! Kad ir koks gražus oras bebūtų už lango vis tiek pradedu rašyti šį straipsnį, kurio temos idėja turi šiokią tokią nemalonią istoriją, su kuria susidurti, mano manymu, teko ne tik man, bet ir kitoms merginoms. Šiandien prieš trinkdama galvą pastebėjau, ne tik suskilinėjusius galiukus, bet ir keistai styrančius, šiurkščius ir spindesį praradusius savo plaukus. Ne paslaptis, jog jau vieneri metai beveik kiekvieną dieną juos tiesinu ir net nesusivokiau, kad norint plaukus nuolat išlaikyti spindinčius ir stiprius reikia nuolat palepinti įvairiomis priemonėmis, kurių kaina iš ties ne visada būna tokia kokios tikimės, bet grožis reikalauja aukų, šiuo atveju mūsų plaukų grožis reikalauja ne mažai santaupų ar kišenpinigių, bet ar tikrai? Šį beprotiškai karštą trečiadienio popietę norėčiau Tave nukelti į Santa Monika, Los Andžele ir pristatyti pirmąjį tokio pobūdžio pasaulyje, kokteilių barą plaukams, jame kiekviena norinti palepinti ir atkurti jų natūralų stiprumą, spindesį bei grožį, gali įsigyti kokteilį, pagamintą tik iš natūralių produktų, kurį "barmenai" Tau pagamins čia ir dabar. Skamba viliojančiai, ar ne?


Kaip jau minėjau "The Broot Hair Treatment Bar"- pirmasis pasaulyje tokio pobūdžio baras, kuriame galima įsigyti kokteilį plaukams, pagamintą tik iš natūralių ingredientų. Dėl šių stebuklingų kokteilių iš proto eina ne tik Los Andžele gyvenančios moterys, bet ir vyrai bei vaikai, kaip supratai ten gaminami produktai tinka visiems! 

Procedūra yra labai paprasta, viskas vyksta beveik tai pat kaip ir kirpykloje:

 1. Tu tiesiog turi išsirinkti vieną iš penkių baro siūlomų kaukių formulių, arba gali pasirinkti ingredientus pati, tačiau jei abejoji ko trokšta Tavo spindėjimą praradusios garbanos, ar sustagarėjusios bangelės- nemokamai bus suteikiamos "BrootTenders" specialistų konsultacijos. 
 2. Visi pasirinkti ingredientai bus suplakami ir gauta šviežia plaukų kauke nedelsiant ištepami Tavo plaukai.
 3. Kai specialistai ištrinks kauke plaukus, galėsi pailsėti 15 minučių, kol bešildant įvairios maistinės medžiagos skverbsis į pažeistus plaukus. Viskas vyksta labai jaukioje aplinkoje, kurioje atsipalaiduoti iš ties yra itin lengva. 
 4. Po to Tavo plaukus ištrinks raminančiomis bei maitinančiomis "Macadamia Natural Oil Rejuvenating Shampoo" ir "Moisturizing Rinse" priemonėmis.
 5. Na, o sausus plaukus supinti arba surišti į kuoduką galėsi paprašyti "BrootTenders" specialistų, jeigu norėsi, naudodamasi baro priemonėmis (šepečiais, plaukų džiovintuvais bei tiesintuvais) be jokių nepatogumų galėsi pasidaryti norimą šukuoseną ar kitaip susigrąžinti prieš tai buvusį plaukų stilių. 

Turbūt sunkiausia yra išsirinkti tinkamą kaukės formulę arba pačiai sugalvoti, kurių produktų kokteilį norėtum išbandyti, tačiau neverta nerimauti, kadangi bare dirbantys žmonės Tau visada padės, tai pat ir renkantis kaukės ingredientus arba pačią kaukę. Jie detaliai papasakos apie kiekvieną iš jų, išvardins, kokia yra kiekvieno kokteilio teikiama nauda. Tai tikrai turėtų palengvinti pasirinkimą, bet jeigu vis dar yra neaišku, į pagalbą atskubės patyrę "BrootTenders" specialistai dar kartą viską išaiškins ir parinks būtent Tau tinkantį derinį, kad viskas būtų daug greičiau ir paprasčiau yra sukurta diagrama, kuria remiantis pagal plaukų tipą lengvai išsirinksi tinkamą ingredientų derinį ir kaukę galėsi pasigaminti namuose! Na štai ta stebulingoji diagrama, kurios pagalba namuose galėsi pasigaminti natūralų kokteilį: 

  Viskas skamba iš ties nuostabiai, tačiau manau, jog kiekviena mintyse ėmė svarstyti: kiek trunka plaukų gydymas ir stiprinimas? Merginos, jau spėjusios pasinaudoti šiomis procedūromis tvirtina, jog išėjus iš šio baro plaukai net ir po vieno apsilankymo atrodo sveikesni, labiau atsigavę ir iš tiesų spindi. Anot klienčių šis jausmas trunka net kelias dienas, bet patariama bare apsilankyti kas savaitę arba dvi, kol pastebima, kad net ir nesilankius jame plaukai vis dar tokie patys kaip ir pirmomis dienomis po apsilankymo. Tai pat plaukai būna iš ties nepalyginamai kitokie, minkštesni, lengviau šukuojami, storesni, spindi ir atrodo tiesiog tobulai. 

  Tai pat dar vienas puikus šių kokteilių pliusas yra tas, jog kaukei nesuveikus (plaukai nereaguoja į tam tikrą komponentą) gali nesibaiminti dėl žalos, nes juk visi ingredientai yra iš gamtos, todėl gali enkspermentuoti į valias, net jei komponentas visiškai netiks, jokios žalos Tavo taip puoselėjamiems plaukams tikrai nepadarys. 

  Visi šie kokteiliai gaminami iš natūralių produktų, todėl kai kurie ingredientai (pvz. kiaušinis ar majonezas) gali sukelti nemalonų kvapą, tačiau tikrai ne šiame bare, čia naudojami "Natural Oil Rejuvenating Shampoo" ir "Moisturizing Rinse" švariai nuplaus ne tik kaukės likučius, bet ir visą nemalonų po kaukės likusį kvapą ir paliks tik šiek tiek juntamą, raminantį ir malonų aromatą. 

  Štai ir viskas... Bėgu išbandyti kaukės ir laukti, tikiuosi teigiamų rezultatų. To paties linkiu ir Tau! Sėkmės ekspermentuojant ir džiaugiantis rezultatais! :)  6 Komentarai

  1. Man patiko, labai naudinga ir puikiai viskas, labai aiškiai aprašyta. Patiko nuotraukos, išdėstymas, tik nepatiko įžanga. Mažiau asmeniškumų, daugiau objektyvaus rašymo, nežinau net kaip išsireikšti. Ta prasme, nepasakok apie save, pabandyk pradėti kiek kitaip maždaug "Pastebėjai, kad tavo plaukai pradėjo skilinėti ir tapo sausi it šiaudai? Tikriausiai supranti, kad tavo plaukams reikalinga pagalba. Šį kartą pristatau..." ir panašiai, čia tik patarimas iš mano pusės. O taip, tai patiko, šaunuolė. Spaudžiu visas 3 reakcijas. Patinka, kad nėra klaidų beveik ;)

   AtsakytiPanaikinti
  2. Man labai patiko šis tavo straipsniukas, bet kaip ir Gintarijai man užkliuvo akis už tos tavo pradžios.. išdėstymas buvo įdealus ir šiaip viskas buvo puiku. man labai įdomu kiek vienas apsilankymas tame bare kainuoja.. gal žinai? ;o

   AtsakytiPanaikinti
  3. Dėkui na, o dėl įžangos tikrai pagalvosiu. Na, o dėl kainos tikrai nežinau, buvo parašyta, kad tapus nariu gausi kaukių už 20 dolerių, tai iš ties čia gal ne viena kainuoja, o kelios. Nemanau,kad daug kainuoja. :)

   AtsakytiPanaikinti
  4. Man labai patiko.Klaidų beveik nėra,puikus išdėstymas ir tekstas parašytas puikiai.Spaudžiu visas 3 reakcijas :)

   AtsakytiPanaikinti
  5. Tikrai naudingas įrašas. O dar kai ir aš kurį laiką tiesindavau plaukus... Norėtųsi juos atgaivinti :)

   AtsakytiPanaikinti
  6. Labai naudingas straipsnis,buvo įdomu skaityt,nes nebuvau girdėjus apie tokį barą,bei labai skaitės:)

   AtsakytiPanaikinti