Ahoj my dear!

(Kortelės kol kas neturiu)
Sveikos!!!
Keistas jausmas ir vėl rašyti į šį blogą, tačiau reikia pripažinti, kad be galo malonus. Taigi, pradėkime :)

Esu 16 (bei 8 mėnesių) mergina, gyvenanti nuostabioje vietoje- Vilniuje, o mano tėvai nusprendė mane pavadinti Edita. Visiškai nesu panaši į kitus žmones, kadangi esu tiesiog paranarmalus reiškinys! Esu visiškai nepanaši į mane supančius žmones, visada turiu išsiskirti iš minios. Jeigu mano pažįstamų ir draugų paklausite koks mano savybės bruožas išsiskiria labiausiai, atsakymas bus vienareikšmiškas- pakvaišusi. Niekada nemąstau ką darau ir kodėl tai darau, esu turbūt spontaniškiausias žmogus po saule (kartais tenka šiek tiek pasigailėti), tačiau dėl šios priežasties mano gyvenimas turi daug spalvų, tad šią savybę savyje dievinu!
Negaliu, tiesiog negaliu gyventi be bendravimo, tai mane tiesiogine prasme žudo, bendravimas ir draugai tai būtent tas dalykas be kurio aš negaliu kvėpuoti. Šeima, geriausi draugai pasaulyje,naktiniai pasivaikščiojimai, begaliniai plepėjimai su draugėmis, vakarėliai, drabužiai (tiesiog dievinu drabužius), drabužių dizainas, šokiai, nerialiausi penktadieniai, knygos, braškinių kokteilių vakarėliai- visa tai tie dalykai, kurie mano pasaulį nudažo vaivorykštės spalvomis, be kurių aš nebūčiau savimi.
Stengiuosi gyventi tokį gyvenimą, kokio galėčiau pavydėti pati sau, turiu milžinišką skaičių svajonių ir tikslų ir tikiuosi, kad viską suspėsiu, viską atliksiu, kadangi gyvename tik vieną kartą!

Viename prisistatyme negalėčiau Jums papasakoti visko apie save, tačiau pasistengiau atskleisti kuo daugiau savęs (kiek taiiš vis imanoma papasakoti viename straipsnyje).
Tikiuosi, kad mes puikiai sutarsime,
Susitiksime kitame mano straipsnyje ;)

9 Komentarai

 1. Sveika atvykus į TD :) Nenaudok tokių žodžių kaip OMG, pati per prisistatymą gavau pylos už tai, todėl dabar perduodu tai tau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Agota- ačiū :) Ačiū už patarimą, pataisiau. Bet šiaip mano nuomonė tokia, kad jei su saiku naudoji tuos OMG, tai nieko blogo ir tas OMG nepadarys :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveikinu prisijungus! Jau atrankoj palikai man didelį įspūdį, per prisistatymą - dar didesnį! O dalykai, kuriuos tu vardinai, man taip pat arti širdies. Žaibazz! :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Sveika atvykusi! Vien tavo straipsnis parodo kokia tu isskirtine, sukelei sypsena! :)
  Sekmes tau! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labas! Labai įdomi asmenybė pasirodei, be to - simpatiška panelė. Aš išėjau, tu atėjai, bet kaip bebūtų - welcome :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Simona- Labai malonu tai girdėti :) Žaibazzz :DD
  Nijolė- Malonu ;) Ačiū
  Gintarija- Dėkui :) iš tikrųjų gaila, kad palikai TD, buvai puiki rašytoja ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labas! Atsimenu tave labai gerai. :D Pasirodei toks draugiškas žmogutis ir dar kartą palikai įspudį man. :> Lauksiu straipsnių. Sekmės.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gabija- grasia :D
  Estera- Ooo, kaip malonu, kad mane kažkas prisimena! Ačiū labai ;)

  AtsakytiPanaikinti