Aprangų idėjos.Ką rengtis rugsėjo pirmąją?

Na ir aš turbūt esu prie tokių žmonių,kuriems mintys kyla tik naktį.. Vis mąsčiau ir mąsčiau apie ką čia parašius,pirmiausiai nekilo jokių minčių,bet atėjo naktis na ir ką aš rašau jums apie aprangų idėjas rugsėjo pirmosios šventei. Turbūt neatsirastų nė  vienos panelės,kuri abejotų,kad tai  ne pati aktualiausia tema artėjant šiai šventei. Šioje temoje pasiūlysiu kelias aprangos idėjas,kuriomis naudojantis galėsite atrodyti tiek stilingai,tiek gražiai.


Pirmoji idėja. Neužmirškime suknelių. Nors ir orai šiuo metu mūsų nelepina,bet juk tą dieną mes visos norime atrodyti itin gražiai ir stilingai ir galime pakentėti juk tai tik viena diena.Todėl pasiūlysiu jums rinktis iš dviejų variantų. Pirmasis baltos suknelės atvira nugara,kurią galite derinti prie aukso spalvos arba juodų batelių,delninukę arba rankinę galite derinti taip pat prie batų spalvos. Šio derinuko neįsivaizduočiau be auskarų,pasirinkite įdomesnius ir labiau matomus.

Antrasis suknelės variantas. Suknelės spalva šviesiai rožinė su ja puikiai derės tokios pačios spalvos delninukė arba visur tinkanti juodos spalvos rankinė,prie šios suknelės galite derinti smėlio spalvos aukštakulnius arba batelius.O šis derinukas niekaip neapsieitų be kelių skirtingo tipo apyrankių,kurios šį derinuką pagyvina.


Antroji idėja. Jei vis dėl to nenorite atrodyti per daug išsipuošusi ir tiesiog ieškote klasikinio varianto.Na ką siūlau jums rinktis mėlynos spalvos  džinsus ir baltos bliuskutės derinuką prie,kurio puikiai derės rudi bateliai bei ruda rankinė. Šalikėlio, kaip pavaizduota šiame derinuke rinktis nesiūlyčiau. Ir beje man išties šis variantas nelabai prie širdies,juk dar su džinsais spėsite nueiti kiekvieną mielą dieną.Bet kiek žmonių tiek nuomonių..

Trečioji idėja. Visų merginų numylėtieji ilgi sijonai,bet ne aš jų jums nesiūlysiu turbūt visos sutiktumėte,kad šie sijonai jau gan atsibodę tuo labiau,kad kiekviena mergina juos turi. Taigi jei nenorite užmiršti vasaros - rinkitės mėlynų šortukų ir juodų marškinukų derinuką. Prie šios aprangos puikiai tarpusavyje derės juodi bateliai arba basutės ir žinoma juoda rankinė.Ketvirtoji idėja. Jei vis dėl to jūsų mokykloje yra priimta,kad net ir per rugsėjo pirmąją reikia nešioti uniformas,nenusiminkite! Juk jūs pačios galite pasirinkti likusias aprangos detales.Pasirinksiu paprastą mokyklinės uniformos variantą sijonas,balti marškinukai/bliuskutė bei švarkas.Prie įprastos mokyklinio švarko spalvos galite derinti ir batelių spalva, juk puikiai atrodys mėlynos arba visur tinkančios juodos spalvos pasirinkimas. Jei rinksitės papuošalus prisiminkite,kad prie šios aprangos jie turi būti gan kuklūs ir neiššaukiantys, kaip paprasta apyrankė iš karoliukų ir paprasti neilgi įsegami auskarai.


  Penktoji idėja. Jei jūsų mokykloje neprivaloma nešioti pilnos uniformos, galite pasirinkti uniforminio švarko ir suknelės derinuką. Suknelę galite rinktis,kad ir juodos arba mėlynos spalvos.Prie jos derinkite juodos arba rudos spalvos batelius. Vėlgi turite daug šansų,kaip atrodyti išskirtinai net ir su tuo pačiu švarku,kaip ir visi. Jūs galite pasidaryti išskirtinį manikiūrą bei įdomią ir naujovišką šukuoseną!


Kad ir kokį variantą pasirinksite prisiminkite,kad svarbiausia tikėti ir pasitikėti savimi!

7 Komentarai

 1. Straipsnis patiko! Aišku, klaidelių buvo, bet čia smulkmena ;) Galbūt kelias idėjas panaudosiu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mano mokykloje privaloma nešioti mėlyną megztinį, tad šiame straipsnyje labai gaila, bet neradau sau tinkančios idėjos. :/ Pati rengsiuosi suknutę ir ant viršaus uniformą ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkaip niekada manęs nekankina tas reikalas "ką rengtis, per rugsėjo 1-ąją?". Švarkas jau yra, apačia būtinai juoda turi būt. Tereikia išsirinkti gražų sijoną, baltinukus ir, lengviausią dalyką - batus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Manau jeigu uniforma yra tai dar mažesnis galvos skausmas, o šiais metais renkuosi sijoną, batelius ir marškinius.:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jau antri metai manęs nekamuoja ta dilema "ką rengtis rugsėjo pirmą?" Pas mus uniformas gana griežtokai žiūrima - būtinai baltinukai, kaklaraištis, sijonas ir švarkas. O batus, pėdkelnes susirasti nėra labai sunku.:)
  Idėjos neblogos. Iš tiesų, nereikia pamiršti suknelių. Aštuntoje klasėje ėjau su suknele ir žymiai mažesnis galvos skausmas - nereikia ieškoti jokių sijonų, palaidinių prie jų..
  Spaudžiu tris reakcijas. :) Šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Na, idėjos puikios, tačiau ne mano skonio, nes kaip ir visada, šokiruosiu žmones savo ekletiškumu.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Na, pas mus mokykloje laaabai žiūrima į tai, ar tu ateini su uniforma (praėjusiais metais tiems aštuntokams, kurie atėjo be uniformos paskutinę dieną nedavė baigimo atestatų), tad tokios problemos man nekyla :)

  AtsakytiPanaikinti