Atsinaujink artėjant rudeniui!

Ruduo - tai ne mokykla, lietus, nesibaigiantys rūpesčiai ir bloga nuotaika. Tai gražus ir smagus metų laikas. Taip norisi ką nors pakeisti, išsiveržti iš vasaros rutinos ir nuveikti ką nors linksmo, smagaus ir naudingo. Tad ką daryti? 

Atsinaujink stilių

Vasarą buvusios madingos suknelės, mini sijonėliai laisvos palaidinės ir trumpi šortukai, žvarbų rudenį nesušildys jūsų. Nori atrodyti gražiai ir pritrenkiančiai, bet nežinai ką apsirengti? Ne bėda! Šį rudenį bus madingi violetinės, raudonos, geltonos, tamsiai mėlynos ir žalios spalvos atspalvių drabužiai, taip pat išliks madingi raštuoti drabužiai. Tikrai neapsiriksi pasirinkusi jūreiviško stiliaus palaidinę, ar dryžuotas tympes. Rudenį nepakeičiamas drabužis yra šiltas puspaltis, ar prašmatnus kelnių kombinezonas. Laisvalaikio rūbų lentynoje šaltąjį sezoną, pasak mados kūrėjų, privaloma turėti džemperį ar megztinį su gobtuvu. Universaliausi  viršutiniai drabužiai – anglies juodumo, padailinti skaisčiai oranžine spalva, tad atrodo dar šauniau.


Pakeisk požiūrį į mokyklą

Mokykla nėra tokia jau ir nuobodi. Joje pilna draugų, kurie pakels nuotaiką, padės jei nesiseka. Pamokos nėra nuobodus, žiovulį keliantis laiko stūmimas. Jei per pamokas miegosi - nieko nesužinosi! Aktyviai dalyvauk pamokoje, kelk ranką, atsakinėk į klausimus ir aišku klausk jei ko nors nesupranti. Namie ne tik žaisk su kompiuteriu ir žiūrėk televizorių, bet ir skirk pakankamai laiko pamokoms paruošti, pasikartoti ką išmokai pamokose, skaityti knygoms. Aišku nereikėtų persistengti - daryk pertraukas, išeik į lauką ir smagiai praleisk laiką su draugais - taip net nepastebėsi kaip pažymiai pakils. Tai juk visai nesunku!

Pakeisk požiūrį į gyvenimą

Gali atrodyti, kad gyvenimas tiesiog užknisa. Blogi pažymiai, neištikimi draugai, pikti tėvai ir dar daug kitų rūpesčių, tačiau tai netiesa. Žiūrėk į viską kitomis akimis! Blogi pažymiai - tai proga pasimokyti ir kitą kartą viską padaryti geriau. Jei tėvai pikti - reiškia tu darai kažką blogai. Pasistenk padaryti kokį nors gerą darbą - išplauk indus ar išnešk šiukšles, padėk tėvams. Draugas tave paliko - nieko tokio, tai tik reiškia, kad jis nebuvo tikras draugas - vieną dieną vistiek būtų tave palikęs - be to, tai puiki proga susirasti naujų draugų!


Pažvelk į save kitomis akimis

Jei matai, kad draugai tau tampa atšiaurūs, mažiau bendrauja su tavimi, laikas susirūpinti. Pažvelk į save iš šalies. Gal tu darai kažką blogai, gal gali ką nors pakeisti. Gal tavo elgesys atbaido tavo draugus? Pabandyk jiems padėti mokytis, ką nors paskolinti ar tiesiog daugiau bendrauti. Niekada neįžeidinėk draugų ir nedaryk jiems to, ko nenori, kad tau darytų. Nebūk paniurėlė ir užsikrauk pozityvo! Juk tik su draugais patirsi nepamirštamiausius gyvenimo nuotykius!

Įgyvendink savo svajones

Galbūt tu visada norėjai lankyti tinklinio būrelį, o gal piešti nuostabius paveikslus? Ruduo tam pats geriausias metas. Nuo rugsėjo pradžios gali pradėti lankyti norimus būrelius, užsiimti nauja veikla. Nereikia delsti ir bijoti pradėti ką nors naujo, nes vis atidėliodama gali to niekada ir nepadaryti. Paskui to gailėsiesi, todėl pradėk įgyvendinti savo svajones dabar!

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!


11 Komentarai

 1. Sry, bet nemegstu girdeti apie rudeni kai dar vasara... :( :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kelios klaidelės buvo, bet pasitaiko visko.:) Straipsniukas visai šaunus! Patiko, kad parašei ne vien kaip išvaizdą atnaujint, bet ir kaip vidumi pasikeisti. ^^ Dėl išdėstymo negaliu kabinėtis, nes per tel. skaitau.:D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Intro sugadino visą straipsnio nuotaiką. Kada atsikvošės žmonės kad ruduo yra GEEERAI?:D Atsibodo jau karštos dienos ir naktys, atneškit rudenį greičiau.:>>

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visai neblogai! :) Radau keletą klaidelių, bet šiaip tikrai neprastai. Tik jau patarimus laaabai sunku įgyendinti (pakeisti požiūrį į pasaulį ir t.t.). Sėkmės rašant toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Geras straipsnis, tik yra kelios klaidelės :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pirmas punktas atrodo visiskai kopijuotas. Kiti punktai arba prie jo nederejo, arba jis prie ju nederejo . Straipsnis visiska nsmn ,pasitempkit!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū už komentarus :), anonime - niekas siame straipsnyje nėra nukopijuota. Jei tau straipsnis atrodo nesamonė ir neturi nieko gero pasakyti, tai bent jau nestumk... :(

  AtsakytiPanaikinti
 8. SUPER! Tikrai aukšto lygio straipsnis. Ne per ilgiausias, bet tikrai užteko. Svarbiausia kokybė, tad ačiū tau už ją. Spaudžiu visas 3 reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tikrai puikus ir įkvepiantis straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti