Būkim...geresniais!

Šią temą straipsniui pasirinkau neatsitiktinai,ilgai viskas sukosi galvoje ir tiesiog dėliojau mintis,kaip viską jums išsamiau ir įdomiau išdėsčius.Vien straipsnio pavadinimas jums turėtų pasakyti ,kad šį kartą kalbėsiu apie įvairius būdus,kaip tapti geresniais.

Taigi pirmiausia jūs turite įsiminti,kad būti geru žmogumi yra didžiulė žmogaus vertybė ir norint įgauti šią vertybę jūs turite atkakliai dėl to stengtis. O jei jau tikrai užsibrėžėte tikslo,kad būsite geresnis,siūlome jums keletą būdų,kuriuos galėsite padaryti dėl kitų žmonių.Juk turbūt visi žinote kaip gerą padėti draugei/draugui ir galutinai išgirsti nuoširdžiai pasakytą "ačiū" ? Arba būna tokių momentų,kai tiesiog ir pats nesugebi pasiruošti  artėjančiam kontroliniui,nežinai kaip atsakyti ar toliau elgtis su savo draugais ar tėvais čia tik keletas pavyzdžių,bet tikrai esame visi pakliuvę į tokias situacijas,kai mums tikrai prireikia pagalbos ir yra labai smagu,kai atsiranda tokių žmonių,kurie skuba mums į pagalbą.1.Pasistenkite kasdien bent vienam žmogui pasakyti po komplimentą. Komplimentus sakantis žmogus dažnai yra laikomas geru ir maloniu pašnekovu,nes siejasi su teigiamomis emocijomis.

2.Apkabinkite sau artimus žmones (tėvus,draugus,vaikiną ar kitus artimuosius) ir tiesiog ne dėl kažkokios progos,o tiesiog be priežasties."Pasirodo, norint pasaulį paversti bent kiek gražesne vietele gyventi, per dieną reikia tris kartus apkabinti."


3. Išmokite duoti kitiems. O tai padaryti labai paprasta..Atiduokite nereikalingus daiktus labdarai,jei turite gerų knygučių,žaisliukų,dar nesudėvėtų ar tiesiog naujų vaikiškų drabužėlių juos galite paaukoti vaikų namams,jiems tai tikrai pravers.Nupirkite maisto ar paaukokite kelis litus benamiui. Iš visų jų galiu patikinti išgirsite nuoširdžią padėką bei nuoširdžiausią šypseną.

4.Niekada neužmirškite padėkoti tiems,kurie jums padėjo ar padarė kažką gero.

 5.Per gerus darbus neužmirškite ir savęs.Praleiskite šiek tiek laiko tyloje,išjunkite muziką,kompiuterį,telefoną.Tiesiog pasigėrėkite gamta,stebėkite gamtoje gyvenančius gyvūnus,aplinką.
Pateikiau keletą būdų,kaip Jums tapti geresniais,o dabar noriu prie šios "gerumo temos" prisidėti ir aš...kitaip negalėjau.
Taigi kaip ir esu minėjusi savo pirmąjame straipsnyje man labai patinka padėti žmonėms! Taigi nuo praeitų metų esu vieno iš sporto puslapių viena iš įkūrėjų per tą laiką išmokau ir sužinojau apie sportą,mitybą,tiek daug,kad turbūt tiek naujos informacijos nesužinau net per visus mokslo metus. Šiuo metu mūsų šalyje sportuoti tapo mada,bet dauguma žmonių vis dar dvejoja,nežinodami visos tikslios informacijos,detalių ar tiesiog trūksta paskatinimo.

Taigi kaip aš galiu jums padėti?
*Galiu jums patarti mitybos klausimais,padėti susidaryti tvarkaraščius ar tiesiog suteikti naudingos informacijos apie  mitybą.
*Sportas..galiu jums padėti surasti pačius efektingiausius pratimus norimoms jūsų vietoms padailinti.
*Kiekvieną dieną,kai tik galėsiu jums atsiųsiu motyvacijos,tai būtų nuotraukos,kitų žmonių istorijos,pasiekimai. (Jei jūs to pageidausite)
*Ir tiesiog galėsite susirasti dar vieną žmogų su kuriuo galėsite bendrauti ar paklausti patarimų jus dominančiais klausimais.
Su manimi galite susisiekti per facebook'ą : Ingrida Krištopavičiutė (https://www.facebook.com/ingrida.kristopaviciute?ref=tn_tnmn)

Visada prisiminkite " Jei esi geras žmogus, tuomet ir tave patį pradeda supti tik geri žmonės ir po truputį tokiu būdu pasaulis gali tapti geresniu, jei šia liga apsikrečia vis daugiau žmonių."


Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!

13 Komentarai

 1. Straipsnis tikrai labai naudingas ir įdomus. Jį skaičiau su šypsena veide. Man patiko, labai ačiū! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mielas straipsnis :) Tikrai šaunuolė, spaudžiu visas tris reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Šaunus straipsnis! Įkvepia ir motyvuoja keistis. Jei visi žmonės būtų tokie, gyventi būtų dar nuostabiau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tikrai puikiai padirbejai :) ! Labai smagiai skaitesi. Taip ir toliau ;) !!! Sekmes !

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš manau, kad jums pritraukti naujų skaitytojų galėtų padėti reklamavimas per facebook, komentaruose. Čia tik mano nuomonė.. :-3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tikrai šaunus straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Šaunus straipsnis, tačiau nepatiko paveiksliukų išdėstymas. Galėjai sugalvoti kaip nors originaliau, arba mėtyti tai į kairę, tai į dešinę :) Sėkmės tolesniame rašymo kelyje!

  AtsakytiPanaikinti
 8. labai fainas ir nuoširdus straipsnis ;) tiesiog net keista, kad norint tapti geresniu reikia tiek nedaug..

  AtsakytiPanaikinti
 9. Tikrai nuoširdus ir šaunus straipsnis :) Tik šiek tiek skyrybos klaidos klaidos kliudė.... Bet esu tikra, laikui bėgant jų neliks :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Ačiū visoms komentavusioms,džiaugiuosi,kad sulaukiau tiek teigiamų komentarų! :))

  AtsakytiPanaikinti
 11. Labai įdomus ir motyvuojantis straipsnis. AČIŪ :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Mielai parodei, kaip rūpiniesi mumis. Ačiū, Ingrida.

  AtsakytiPanaikinti