"DIY" - Apykaklių karalystėje.

Ar girdėjai, kad apykaklės dabar ir vėl madoje? Ne, ne tos paprastos marškinių apykaklės, o su įvairiausiais raštais, nėriniais, papuošimais ir detalėmis. Tad šiame rubrikos "DIY" straipsnyje, pateiksiu Jums keletą idėjų, kaip galima originaliai papuošti savąją apykaklę!Apykaklė su kniedėmis - labai žavinga! O tokiai apykaklei pasigaminti reikės tik kniedžių ir replyčių. Toje vietoje, kur norėsime dėti kniedę, praduriame skylutę, įveriame kniedę ir replių pagalba užlenkiame jos kampukus. Taip pat darome ir su kitomis kniedėmis. 


Jeigu nori tokios apykaklės, tau prireiks stiprių klijų ir štai tokių perliukų. Perliukus pasitelkiant klijus, priklijuojame norimoje vietoje, norima forma bei palaukiame kol išdžius ir sutvirtės. Paprastai, bet ne prastai, tiesa?

Štai dar vienas būdas, kaip galima apykaklę papuošti su perliukais. Perliukus klijais priklijuojame aplink apykaklės kraštus, o viduryje prisiuvame arba taip pat priklijuojame kokią nors dailią detalę. Tinka net ir prie paprasto megztinio!


Ši idėja taip pat labai įdomi! Mums tereiks norimo ilgio grandinėlės ir tokios detalės, kaip parodyta nuotraukoje. Būtent tą detalę, perkišame per apykaklę ir ant jos užsegame grandinėlę. Ypač tinka prie marškinių apykaklės!

Šiai idėjai įgyvendinti reikės priklijuojamų perliukų ir klijų. Klijų pagalba, perliukus priklijuojame per visą apykaklę. Labai dailiai atrodys jei tai darysi ant baltų marškinių apykaklės, su baltais perliukais!


Ši idėja turėtų patikti merginoms, kurios nevengia ryškių spalvų ir mėgsta drabužius su blizgučiais. Tokiai apykaklei vėl gi reikės klijų ir norimos spalvos blizgučių. Visą apykaklę ištepame klijais ir iš karto ant jų beriame blizgučius. Blizgučiai nenukris, kai klijai išdžius. Jeigu pasirinksi ryškius blizgučius, apykaklę galėsi derinti prie ryškių drabužių!

Spygliukai, taip pat kaip ir kniedės, atrodo iš ties labai gražiai! Jeigu sugalvosi pasidaryti tokią apykaklę, tau reikės: priklijuojamų spygliukų ir klijų. Na, o gaminimo eigą, tu jau žinai. Tereikia spygliukus priklijuoti su klijais ir laukti kol išdžius.

Jeigu esi iš tų merginų, kurios mėgsta išsiskirti iš minios bei būti dėmesio centre - ši idėja skirta būtent tau! Tau tereikia į apykaklę prisegioti daug, nedidelių žiogelių. Jeigu dėvėsi tokią apykaklę, į tave žmonės tikrai atkreips dėmesį!


Dar keletas idėjų:

Sėkmės dekoruojant apykakles!

Iki susitikimų!
Simona Š. 

Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!

16 Komentarai

 1. Ir vėl įdomus ir išradingas DIY straipsnis! :) Tą įdėją su žiogeliais pasiūlysiu savo draugei - kas jau kas, o ji iškarto puls daryti. Ačiū! :3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū, Ema už komentarą! Džiaugiuosi sulaukusi pirmojo įvertinimo. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Geras straipsnis, spaudžiu visas 3 reakcijas ir laukiu kitų ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. simona, visada pradziugina tavo diy straipsneliai, o sis- nuostabus! pati megstu dekoruoti apykakles- labai graziai atrodo kampukuose dekoruoti po 3 kniedes, pasigaminau tokius, labai patiko! :) zodziu, saunuole:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man taip pat laabai patiko :). Tikrai pamėginsiu išbandyti nors vieną DIY :D... Taip ir toliau, Simona :) ! Esi šauni rašytoja :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai, labai, labai ačiū, merginos! Tokie žodžiai labai paglosto širdelę. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai fainos idėjos, bet nemanau, kad kažką pasidarysiu sau :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Fainos idėjos :33 Aš pati, labai mėgstu apykakles ir turiu jų tikrai nemažai, reikės ir šituos variantus išbandyt :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Prieš metus ar daugiau buvau pasidarius kelias. Straipsnis man patiko, tik atrodo, kad truputį pavėlavai jį įkelti. Ta apykaklių tendencija jau rimsta.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Dėkoju! :)
  Gal ir rimsta, bet dar tikrai neaprimo, juolab, kad visai neseniai perskaičiau žurnale straipsnį apie mados tendencijas ir būtent ten buvo parašyta, kad apykaklės dar tikrai madingos! :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Straipsnis patiko, gražūs DIY sudėti, tačiau man apykaklės atrodo jau nuvalkiota. Mano nuomonė, gal tai tiesiog ne mano stilius.:) Na, šaunus straipsnis, patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 12. Puikiai padirbėjai! Šis straipsnelis man patiko, nes idėjos tinka mano stiliukui! Reikės kada pamėginti pasidaryti apykaklę su spygliukais ir žiogeliais. Dėkui tau labai už tokį puikų straipsnį! :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Puiku! Man beprotiškai patinka DIY straipsniai ir įdėjos, nes visada sumanau ką nors iš jų pasidaryti ir pasidarau dažniausiai nors ir labai kartais tingiu. būtinai pasidarysiu apykaklę su spygliukais. ačiū tau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Apykaklės nėra pats mėgstamiausias mano dalylas, bet kai kurios idėjos labai geros! Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 15. Kažkodėl visada maniau jog apykaklės nėra gražu, bet po šio straipsnio tikrai supratau, jog apykaklės labai puošia, ypač kai yra tiek nuostabių idėjų, nežinau, ar pati panaudosiu, bet manau kitoms tikrai pravers. :>

  AtsakytiPanaikinti