"DIY" - Idėjos, sodui papuošti.

Ar turi sodą, kuriame šauniai leidi vasaros dienas? Ar nori papuošti savo sodą taip, kad pasikvietus nakvoti į jį draugę, ji stebėtųsi ir sakytų: "Tai bent gražumėlis!"? Net neabejoju, kad to tikrai nori! Tad šiame straipsnyje, pateikiu keletą idėjų sodui papuošti!

Turi nereikalingų batų, kuriuos ruošiesi išmesti? STOP! Seni batai tau puikiai pagelbės sodo papuošimams. Tau tereikia juose išsiauginti kokių nors gėlių ir padėti tinkamoje vietoje. Galima prikabinti ant tvoros, padėti sodo namelio terasoje, ant akmens ar šiaip kur pievutėje. Atrodo labai įdomiai, tiesa? 

Štai dar viena panaši idėja. Nedideliems vazonėliams su gėlėmis, iš storos vielos padaryk "pakabas". Ir taip kaip parodyta nuotraukoje, kur nors pakabink. Sodo aplinka taps jaukesnė! 

Nori turėti jaukų kampelį savo sode? Puiki idėja prieš tavo akis! Pirmiausiai po kokiu nors medžiu, pasidėk panašaus tipo suolą kaip nuotraukoje. Susirask kokią nors nereikalingą ploną, bet ilgą paklodę,  tokią kaip parodyta nuotraukoje. Paklodę užkabink ant medžių ir apgaubk ant suoliuko. Iš ties puiki idėja, ar ne? 

Jeigu tavo sode yra panašaus tipo tvora, gali ją žaismingai nudažyti. Žinoma, prieš tai būtinai pasitark su tėveliais!


Susirask norimo dydžio akmenį ir gražiai jį nudažyk dažais. Gali nudažyti kaip boružės, grybo ar bitės kompoziciją. Tai puiki dekoracija tavo sodui!


Jeigu sode yra tuščia pievutė, ją gali papuošti akmenimis. Sudėliok kokią nors įdomią formą. Atrodys labai originaliai!


Jeigu tavo sodo namelis turi terasą, ją gali papuošti štai tokia dekoracija. Tau tereiks stiklainiuko su rankenėle, žemių ir visokių gėlių, augalų šakelių ir kitokių panašių dalykų. Į stiklainį supilk žemę ir įdėk gėles (arba ką nors kitą) ir pakabink! 


Štai kokią dekoraciją gali susikurti pačiame paprasčiausiame vazone. Nuotraukose matote puikią instrukciją, pagal kurią galite pasigaminti baseinėlį vazone. Tai labai pagyvins tavo sodo aplinką!

DAR KELETAS IDĖJŲ:
P.S.: Šios idėjos gali praversti ir tiems, kurie gyvena nuosavame name ir turi nuosavą kiemą. 

Sėkmės puošiant savo sodą!
Simona Š. 

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!
7 Komentarai

  1. Visai geros idėjos, spaudžiu visas 3 knopkes.:)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Ačiū už idėjas, smagu sulaukti savo pasiūlytos temos :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Ooo, kažkas naujo. :D Labai geros idėjos! Iš tiesų, netgi manau, kad reikėtų šį straipsnį parodyti mamai, kuri visada ieško įvairiausių būdų kaip pagyvinti sodą arba pievutę prie namų. + labai patiko ta idėja su vazonėliu, kuriame galima pasidaryti baseinuką. Toks jaukus ir mielas daikčiukas! Ačiū!

    AtsakytiPanaikinti
  4. Puikus straipsnelis, reikės pamėginti tą idėją su batais.

    AtsakytiPanaikinti
  5. Naudingas ir įdomių įdėjų pasiūlantis straipsnis :)

    AtsakytiPanaikinti
  6. Oho kokios geros idėjos mano sodui. Jaukiam kampeliui lauko suoliukai bus tikrai panaudoti.

    AtsakytiPanaikinti