"DIY" - Pasigaminkime papuošalų!

Papuošalus mėgsta ir nešioja kone kiekviena mergina. Vienos mėgsta auskarus, kitos apyrankes, o dar kitos kaklo pakabukus... Dažniausiai juos perkame parduotuvėje. O juk savo rankomis gamintus papuošalus, nešioti būtų dar maloniau, tiesa? Tad šiame straipsnyje, pateiksiu keletą idėjų, kaip galima pasigaminti papuošalų savo rankomis!


Šios apyrankės ne tik gražios, bet ir madingos! O joms pasigaminti reikės: metalinių apyrankių, karštų klijų, sujungtų karolių ir tokios virvelės, kaip parodyta nuotraukoje. Taigi pirmiausia, karštais klijais, patepame metalinės apyrankės pagrindą ir ją apvyniojame karoliais. Šiek tiek palaukiame kol klijai išdžius ir tuomet, pasirinktos spalvos virvele, aprišame aplink karolius, taip kaip parodyta nuotraukoje. 


Pasigaminti žiedą visai paprasta! Tam tereikia žiedo pagrindo, stiprių klijų bei pagrindinės žiedo detalės (tam puikiai tinka net ir sagos!) Žiedo pagrindą patepame klijais, užklijuojame pagrindinę detalę ir laukiame kol išdžius! 

Tai dar vienas šaunus bei išbandytas būdas, pagal kurį galima pasigaminti šaunią apyrankę! Apyrankei pagaminti reikės: kelių spalvų karoliukų, žiogelių ir specialios virvelės apyrankėms gaminti. Ant žiogelių suveriame karoliukus. Kai turėsite norimą kiekį žiogelių su karoliukais, juos suveriame ant virvelės, taip kaip parodyta nuotraukoje ir sujungiame. Štai ir turime dailią apyrankę!


Pakabukai su užrašu "Love" vis dar madoje! Kol visa tai neišėjo iš mados pasaulio, suskubkime jų pasigaminti! Mums tereiks siuvinėjimo siūlų, žirklių, replyčių, grandinėlės ir vielos. Atsikerpame norimą ilgį vielos, replyčių pagalba padarome kilputę ir vielutę apvyniojame siūlais. Gale ir vėl padarome kilputę. Tuomet vėl gi replių pagalba, padarome žodį "Love". Ant kilpučių uždedame grandinėlę ir štai, turime pakabuką! 


Pasigaminti auskariukus prie ausies - taip pat labai lengva. Tam reikės tik trijų dalykų: pagrindinės detalės, stiprių klijų bei auskaro pagrindo. Auskaro pagrindą priklijuojame klijų pagalba prie pagrindinės detalės, palaukiame kol išdžius, ir... viskas!


 Jeigu nori išsiskirti iš minios - šis keistas, bet įdomus papuošalas tau puikiai tiks! Tau reikės šiek tiek didesnių, nei įprastai, spalvotų žiogelių ir grandinėlės. Norimą kiekį žiogelių suveriame ant grandinėlės ir baigta!


Jeigu turi įvairių detalių, kurios manai, kad tiktų pakabukui, perverk ją per grandinėlę ar kokią virvelę ir turėsi šaunų kaklo papuošalą!


O pagal šią pamokėlę, galėsi pasigaminti auskarus! Iš kartono susikarpyk trikampiukus, suklijuok juos taip kaip parodyta nuotraukoje, pradurk skylutę, o per ją perkišk auskarų kabliukus ir štai, auskarai pagaminti!

Sėkmės darbuojantis!


P.S.: Komentaruose siūlykite temas, kitiems rubrikos "DIY" straipsniams!

Iki susitikimų!
Simona Š. 

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!

15 Komentarai

 1. Labai patiko idėja su žiogeliais! :) Nors ir nedraugauju su tokiais rankdarbiais, bet manau, kad išbandysiu. :D
  P. S. Kitam DIY norėčiau pamatyti, kaip atnaujinti kambarį, bet tokių paprastučių idėjų, kad nereikėtų daryti generalinės tvarkos. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ačiū už komentarą! Tokia tema, jau rašiau straipsnį - http://thetd4you.blogspot.com/2013/06/diy-atnaujink-kambario-interjera.html. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tavo straipsniai kaip visada puikūs :) Turi tam talentą, Simona! Kitam DIY straipsniui norėčiau idėjų bei patarimų sodui papuošti. Manau, tai gana aktualu!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai ačiū, Aušrine! :) Tavo pasiūlymas tikrai labai įdomus, manau, kad tokio straipsnio iš manęs tikrai sulauksite. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Straipsnis patiko, dėl pateiktų variantų įvairovės, tačiau man kažkodėl būtų labiau patikę, jeigu būtum surašius punktais or smth.
  Galbūt galėtum parašyti apie knygų dekoravimą, pvz.: užrašų knygelės viršelio dekoravimą :)
  Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Visai patiko :) Tačiau bent jau man geriau nusipirkti parduotuvėj. Nes auskarai ir pakabukai iš kartono ar "grafkių" (žiogelių) man kažkaip neprilimpa :) Bet straipsnis neblogas, tik man kaip ir Ugnei, būtų buvę smagiau skaityt punktais ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Ačiū visoms už komentarus. :)
  Ugnė St - tavo pasiūlymas iš ties geras, pasižymėjau ir bandysiu rašyti. :)

  Gabija Lia - Čia jau kaip kam. :) Vienoms tokie papuošalai patinka, kitoms kitokie. Bet juk straipsnyje pateikiau įvairių idėjų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Oho ! Tikrai pasisėmiau idėjų iš tavo straipsnio :). Esu aksesuarų mėgėja, tad dar keletas nepakenks :D... Ačiū !

  AtsakytiPanaikinti
 9. Fainas straipsniukas,bet ten kur reikia pagrindo, tai realiai nėra ką daryti :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. Straipsnis tikrai naudingas! Svarbiausia, kad papuošalai lengvai pagaminami, ir daug laiko neužema ;] Būtinai pasigaminsiu pakabuką su užrašu - net neįtariau, kad šitokią grožybę galima pasigaminti namuose! Ačiū!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Ačiū visoms, džiaugiuosi, kad straipsnio idėjos Jums pravers. :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Simona, šis straipsnis tiesiog puikus! Neturiu prie ko prikibti. Super! Reikės ir man kada pamėginti pasidaryti tokių papuošalų :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai patiko ideja su ziogeliais.Saunus straipsnis butinai isbandysiu;)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Man taip patinka tie blogai, kuriuose pateikiama detali informacija, kaip pasidaryti pačiai ar tai namams kažkokį dalykėlį, ar tai papuošalą, kaip šiuo atveju. Aš dar pridėčiau sidabrinį pakabuką, nes labai mėgstu sidabrą ir jis atrodytų čia tikrai tinkamai ir patraukliai. Tie sidabriniai pakabukai tinka tiek ant sidabrinės grandinėlės tiek ant sidabrinės ar tokios, kokią čia parodyta, apyrankės. Eisiu šiandien į karoliukų parduotuvę ir pirksiu savo būsimai apyrankei detales.

  AtsakytiPanaikinti
 15. Nors papuošalų galima nesunkiai pasigaminti ir namuose, tačiau yra tokių, kurių įsigyti galime tik parduotuvėse.Pavyzdžiui, vestuvių ziedas ?Nemanau, kad dauguman namų salygomis pasidarytų.

  AtsakytiPanaikinti