Draugystės apyrankės

Sveikos! Kaip ir sakiau jeigu jums įdomu parašysiu straipsnį apie pynimą. Sulaukiau nuomonių ir tikiuosi pateisinsiu jūsų lūkesčius!

Nuo ko pradėti?

Pirmiausia reikia turėti:
 • Siūlų (geriausia siuvinėjimo, bet galima naudoti ir paprastus siūlus);
 • Schemos (nebent jau išmokote);
 • Lipnios juostelės arba žiogelio pritvirtinti prie stalo ar kitos vietos.

Išsirinkime schemą...

Pirmiausia reikėtų išsirinkti pagal kokią schemą pinti ir tik tuomet atsirinkti siūlus.Jų yra labai daug ir įvairių. Kai kurios skiriasi tik keliais mazgeliais, bet jau visai kitoks raštas. Kai labiau išmoksite pinti, galima kurti netgi savus raštus. Aš siūlau pradėti nuo lengvesnės, bet ne pačios lengviausios apyrankės. Tai yra mano antra nupinta apyrankė. Ji pavyko gana gerai todėl pasidalysiu savo patirtimi.

Pradėkime!

1. Susikarpykite 4 vienos spalvos ir 4 kitos spalvos siūlus (maždaug 20 cm). Suriškite viename gale mazgą ir pritvirtinkite prie kieto paviršiaus.

2. Siūlus sudėkite kaip nurodyta ir atlikite pirmąjį žingsnį kaip parodyta. Siūlau pradėti nuo kairės pusės. Mazgelius darykite po vieną. Kai padarysite vienoje pusėje kartokite viską kitoje tik priešingai - iš kitos pusės.

3. Jeigu gavote štai tokį vaizdą kaip apačioje, jums - puikiai sekasi!
4. Tuomet su raudonu siūleliu "eikite" per dar du - raudoną ir oranžinį. Taip darykite iš abiejų pusių. Kai abu raudoni siūleliai bus šalia vienas kito juos suriškite taip pat kaip darėte 2 žingsnyje (nesvarbu iš kurios pusės).  Turite gauti tokį vaizdą:
5. Dabar vėl kartokite viską nuo pradžių tik jau ne su raudonu, o su oranžiniu siūlu. Taip pinkite su siūlais esančiais iš kraštų kol gausite norimą apyrankės ilgį.

Dar keletas pamokėlių:

(spausti ant nuotraukos)Sulaukiau kritikos, tad skubu papildyti straipsnį įkeldama savo darbų:Daugiau mano darbų: u-rankdarbiai.blogspot.com

Sėkmingo bandymo pinti ir nepamirškite pasidalinti savo rezultatais!
(REDAGUOTA)
Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

11 Komentarai

 1. Straipsnis tikrai patiko tik man pasirodė, kad jis yra nevisai išbaigtas. Tačiau kaip jau sakiau - straipsnis patiko, tikrai įdomu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pas mane ant rankos tabaluoja pora tokių apyrankių. Mokykloj buvo akcija, per kurią mokėmės pinti jas. Turiu schemą, bet ji gerokai sudėtingesnė, negu pavaizduota tavo straipsnyje. Šauniai padirbėjai! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažko visgi trūko, nors man labai jis patiko. Gal būt kadanors išbandysiu, tikiuosi, kad greit, bet man patiko. :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Straipsnis galėjo būti kiek ilgesnis, galbūt galėjai įkelti savo darbu? :)
  Apart to man straipsnis patiko, sėkmės.:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. geras straipsnis, bet pradedančiosioms ne visai tinkamas (ok, aš jau masterė, darau apyrankes su vardais). nu ta prasme tu parodei kaip padaryti iš abiejų pusių kartu, bet tu nepateikei lengviausio varianto. ta prasme lengviausia yra iš kairės į dešinę skersai padaryti bent keletą apyrankų, kad įgusti, o paskui atvirkščiai - iš dešinės į kairę. paskui jau galima eiti prie raštų ir eksperimentų.
  tiek kritikos, tik norėjau pasakyti kas yra lengviausia ir nuo ko kitą kartą geriausia pradėti ;) nes tie kas jau bent kartą darę, tai mokės ir supras :)
  tikiuosi, kad kas nors perskaitys mano trumpą komentarą ir supras apie ką aš :D linkiu sekmės :))) ir tikiuosi, kad neįsižeidei :)


  p.s. pasidalinčiau savo darbais, bet reiktų parašyti į pm, nes neturiu nuotraukų internete, kur galėčiau nuorodą numesti. aš apyrankes darau ir padovanoju, tai teturiu tik dvi dabar ir abi su mano vardais ant rankos :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tema įdomi, bet reikėjo ar daugiau schemų, ar savo kūrinių - padaryti mini galeriją, kad tikrai susidomėtumėme šiuo laisvalaikio užsiėmimu :) Na, kaip pirmas straipsnis - puikus, spaudžiu 3 reakcijas ir linkiu sėkmės tobulėjant!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Valio! :) Dabar Emma bus master pynimo srityje ;D Aaačiūūū! Viską tikrai suprantamai išaiškinai, o ir skyrybos klaidų buvo mažai. Straipsnis tikrai vertas visų trijų reakcijų!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pati esu daug pasidariusi tokių apyrankių, bet neprilipo kažkaip straipsnis. Kaip pirmas ''blynas'' visai neblogai :) Spaudžiu Naudinga.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Na, man šis staripsnis patiko. Atsimenu, draugė kažkada padarė tokią, tai ir aš labai užsimaniau išmokti tokias daryti. Tavo straipsnio dėka man bus kur kas lengviau išmokti. Dėkui.:))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Na, man šis staripsnis patiko. Atsimenu, draugė kažkada padarė tokią, tai ir aš labai užsimaniau išmokti tokias daryti. Tavo straipsnio dėka man bus kur kas lengviau išmokti. Dėkui.:))

  AtsakytiPanaikinti