Dress up konkursas ''LA'' su 'Kristinos papuošalai' įsteigtu prizu!


Labas vakaras! Tuo metu, kai buvau visa galva pasinėrusi į TD, labai dažnai ieškodavau partnerių ir darydavau konkursus. Skubu grįžti prie savo varikliuko ir mėgstamos veiklos, todėl jau šiandien susisiekiau su viena iš TD draugų, mūsų partnere Kristina, kuri kažkada jau rėmė mūsų konkursus savo nuostabiais papuošalais ir skubu skelbti konkursą. :)

Tie, kurie TD skaito seniau, turbūt puikiai pamena konkursus, kurie iš pirmo žvilgsnio būdavo labai labai vaikiški. Ha, jie grįžo! Grįžo vien todėl, jog jų pagalba puikiai galima išbandyti savo jėgas ir šie konkursai sulaukdavo tikrai daug dalyvių.

Užeikite į šią nuorodą


ir prieš akis pamatysite savo užduotį. 


Žavinga mergina prašo jūsų pagalbos, nes nori gražiai apsirengti, bet nežino kaip! Visos, kurios norite parodyti savo puikų skonį drabužiams bei aksesuarams ar tiesiog išbandyti save, skubkite į pagalbą! 

Sukurkite nepakartojamą aprangą ir paskui klaviatūroje raskite mygtuką 'Print Screen SysRq' (virš delete) Paspauskite jį. Paskui atsidarykite paint'ą, iš įrankių juostos pasirinkite viršaus dešinėje pusėje esantį 'pažymėti'. Jo pagalba pažymėkite tam tikrą plotą ir spauskite Ctrl + V vienu metu. Gaunate savo draugės atvaizdą. Gautą vaizdą išsaugote ir atsiunčiate man į gmail'ą jankunaitev@gmail.com iki rugpjūčio 30d. 

Visos jūsų aprangos bus sukeltos į blogą ir skaitytojai rinks geriausią stilistę. Daugiausiai balsų surinkusi mergina laimės...


Labai gražią grandinėlę, kurią įsteigė Kristinos papuošalai! Visos dalyvaujančios arba susidomėjusios šios panelės rankdarbiais užsukite į jos asmeninį facebook puslapį https://www.facebook.com/KristinosPapuosalai?fref=ts kur paspaudę 'Patinka' galėsite nesunkiai išsirinkti nepakartojamų papuošalų už neįtikėtinai žemas kainas. Ačiū Kristinai, jog visada geranoriškai sutinka paremti mūsų konkursus!

Laukiu jūsų aprangų. Nepabijokite pasijausti mažomis mergaitėmis ir sudalyvaukite - galbūt šį kartą jums pasiseks ir būsite įvertinta. :)

Labos!


7 Komentarai

 1. o čia savo galva rengti ar pagal kokią temą? :D nes lyg ir čia tema nepaminėta :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Jokios konkrečios temos. :) Iš turimų drabužių sukurti kažką, kas būtų gražu jums pačioms.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Bet galima ir išsaugoti :) Nebūtina su paint?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aš to pačio, kaip ir Julia norėčiau paklausti. Nes man labai gerai išsisaugojo. Be to, daug mažiau darbo :).

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jeigu įmanoma ir kitaip, nesvarbu, aš nežiūrėjau ar kitaip galima.. :) Svarbu, kad nuotrauka atsidurtų mano pašte, aplinkybės nesvarbios. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tokie konkursai primena tuos laikus, kai žaizdavau su tom lėlėm. Ačiū, už tokią galimybę! :DD

  AtsakytiPanaikinti