Gyvenimas pro rožinius akinius: artėja pasaulio pabaiga arba kaip pasitikti ateinančius mokslo metus

Sveiki visi! Šiandien, „Gyvenimas pro rožinius akinius“ kiek tik įmanoma optimistiškesniu kampu. Juk viskas kas susiję su mokykla nupiešta tikrai pamiršus įdėti visas spalvas ir užgožiant visą malonumą ir džiaugsmą kurį patiriame mokykloje. Meluoju? Jokiu būdu! Juk jei iš tiesų pagalvotume, su kokia gi spalva tau asocijuojasi mokykla, turbūt atsakymas beveik vienareikšmiškai teigtų - pilka, juoda, ruda, mėlyna. Pačios tamsiausios spalvos, tiesa? O kur visos šviesios ir saulėtos dienos gaudant vėją pievutėje su draugais? Mes kartais taip pasipiktinę mokykla, jog net neįstengiame džiaugtis šiltais prisiminimais apie šią vietą. Kodėl mes neleidžiame sau atsiskleisti?

Untitled

Rugsėjo 1 – oji

New 30 Day Challenge! Try to do it right when you wake up: 2x through as fast as you can. *50 jumping jacks *25 pushups *50 mountain climbers *25 full sit ups *50 deep squats *25 burpees (yes, with the push up) *2 minute plank Repeat!.Daug dūsavimų ir taip mažai nuoširdžių šypsenų teikiant mokytojams gėles. Tai tapo tradicija, ritualu kurio nevalia pamiršti. O jei į šią mokyklą įžengei pirmą kartą – begalinis stresas ir iš baimės virpančios rankos. O kodėl gi į tai nepažvelgus kitu kampu? 
Užteks pradėti nuo to, jog prieš rugsėjo pirmąją pagalvosi apie kiekvieną mokytoją. Pamąstyk kuri iš jų stengėsi, kad tik tavo vidurkis būtų geriausias, kuri mokytoja tave skatino dalyvauti įvairiuose konkursuose, o su kuria mokytoja tau tiesiog buvo malonu kalbėtis.. Galų gale, pagalvok ir apie savo klasės auklėtoją. Juk tiek daug vargo įdėta per visus metus prižiūrint neklaužadų klasę. Ji taip pat nusipelno nuoširdžios pagarbos, kurią tu gali parodyti nuoširdžia šypsena.
Na, o naujokams – turbūt pats sunkiausias metas, tiesa? Nauja mokykla, nauja aplinka, nauji veidai... Ir didžiulė baimė dėl to, jog nežinai ko tikėtis. Pasitaiko, kad su į klasę priimtais naujokais elgiamasi šiek tiek per žiauriai. Tačiau, juk yra sakoma, kad pirmasis įspūdis yra svarbiausias. Taigi, tau teks pasitelkti visus savo žavesio burtus ir žengti pirmyn.

.

Kad ir kokia klasė pasitaikytų tavo kelyje, nesvarbu ar ji geranoriška, ar atvirkščiai - visi patirs didžiulį susidomėjimą kai pirmą kartą pasirodysi jų kelyje. Todėl svarbiausia – išlikti savimi. Jei bandysi suvaidinti visai kitą personažą kuris sudomintų tavo būsimuosius klasės draugus, o tu jo visai neatitiksi – nusivilsi. Tavo poelgiai atrodys pernelyg dirbtini, todėl pirmą įspūdį paliksi nekokį. Pirmiausia, išmesk iš galvos visas mintis. Turi švytėti ir nusiteikti bendrauti. Sužavėk visus savo gerosiomis savybėmis ir jokiu būdu nepasiduok panikai. O jei nenori įžengti į klasę visai nieko nepažinodama – bendrauk. Kad ir Facebook‘e susirask žmogučių iš tos klasės ir pabendrauk su jais žinutėmis. Taip gali labai lengvai įsilieti į klasės gyvenimą ir sužinoti daug naudingos informacijos.

Švytėk visomis spalvomis

Piccsy :: Fashion: Women's - Most RecentIr vėl grįžtame prie mokyklos spalvų paletės norėdami išsiaiškinti, kokia nuotaika karaliaus šiais metais. Tačiau, ką mes galėtume pasakyti, tėra „baisios uniformos, išprotėjusios mokytojos ir MILŽINIŠKI namų darbai“.. Kodėl viso to neapvertus aukštyn kojom?
„Baisias uniformas“ paverskime tokiomis, kokios jos mums būtų gražios. Juk niekas nepyks jei švarko apykaklę papuoši keliais derančios spalvos kaspinukais ar kitomis detalėmis. O jei prie kišenių pritvirtinsi įvairaus ilgio grandinėles, atrodysi tikrai originaliai. Jei mokykloje turite dėvėti švarką – Jums pasisekė. Pasitelkę fantaziją galite jį puikiai papuošti. Na, o jei į Jūsų uniformą neįeina švarkas – vis vien, fantazija gali padaryti stebuklus. Jūsų nuomone „išprotėjusias mokytojas“ turėtumėte užjausti ir rodyti joms daugiau pagarbos. Įsivaizduok save jų vietoje ir suprasi, kad gauti tokios „kritikos“ – ne pyragai. Juk vietoj to, kad už akių pravardžiuotumėte mokytojas, Jūs galėtumėte tiesiog klausytis muzikos ar diskutuoti su draugėmis apie mados įvairovę.

Sandraso

O ką daryti su namų darbais kurie su lyg diena Jus vis labiau spaudžia. Sprendimas ir vėl regis paprastas. Praleidžiate begalę laiko dejuodamos, jog namų darbų per daug ir jų per dieną atlikti nepavyks. Ir Jūs esate visiškai teisios! Tačiau visą laiką kurį praleidžiate verkšlendamos, galite išnaudoti namų darbų darymui. Jei nusiteiksite teigiamai – Jums pavyks. Spėsite ir namų darbus paruošti ir į diskoteką su draugėmis nulėkti. Tačiau, norėdamos pasiekti tokių rezultatų, nustokite tingėti. Sureguliuokite savo dienos režimą, įtraukite mankštą, poilsį ir nepamirškite miegoti! Juk jei mokysitės naktimis Jūsų organizmas greitai palūš. O tada jau nė mokslai nelys į galvą, nė vakarėliai iki ryto. Vaikščioti tarsi zombis nesinori, a?

Mano vasara, prašau grįžk

perfect <3! :))
Kiek daug dar liko nenuveikta, - tokiomis mintimis prasideda nauji mokslo metai. Tačiau kodėl gailėtis praėjusios vasaros kai viską gali atlikti tiesiog dabar? Kodėl nesudarius MUST DO sąrašiuko mokslo metams ir nepabaigus visko ką pradėjai, nors vasara baigėsi? Kodėl kaip tik dabar didžiąją savo laiko leisi dūsaudama dėl pernelyg didelės įtampos mokykloje? Juk jei labai labai panorėtum, tu tai galėtum pakeisti?
Nieko nelaukusi imkis veiklos. Juk dalį savo gyvenimo praleidžiame mokymuisi, tad laiko dūsavimams neturėtų likti. Praleisk šiuos mokslo metus kaip dar niekas niekada nėra praleidęs! Tokio užsidegimo tau pavydės visi aplinkiniai! Tiek daug dar liko padaryti ir tu tai padarysi nepaisant nieko. Visai nesvarbu ar lis, snigs, bus saulėta ar šalta iki dantų kaukšėjimo. Tu padarysi viską ir tau nesutrukdys niekas. Per šiuos mokslo metus padaryk tai, ko dar neišdrįsai. Galbūt nauja veido kaukė? Nauja šukuosena? Įvaizdžio pakitimas? Nepraleisk vėjais visos savo jaunystės ir džiaukis, jog turi laiko ir mokytis, ir daryti tai kas tau patinka! Rūpinkis savimi!

SĖKMĖS!


*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

10 Komentarai

 1. Puikus straipsnis! Kaip tik tokia pozityvia nuotaika ir buvau nusiteikusi mokslo metams. O dabar šis straipsnis dar labiau mane įkvėpė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ieva, džiaugiuosi! Tikiuosi ta nuotaika nesubjurs ir bus tik geriau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip visada moki užkrėsti kitus savo entuziazmu. :) Pavydėtina sąvybė ir pavydėtinas talentas rašyti, šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man patiko :) Viskas kaip visada nuooooostabu. Liuxsuperdupermegaduperiškas straipsnis :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai įkvepiantis įrašas! :) Nematau mokyklos vien niūriomis spalvomis, bet dabar matau ją dar ryškesnėmis nei anksčiau. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dėkui merginos! Jūs net neįsivaizduojat kaip man smagu skaityti tokius atsiliepimus! Dabar sėdžiu, o šypsena iki ausų - nuostabus geros nuotaikos užtaisas! :*

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai geras straipsnis! Puikiai moki nuteikti mokyklai ir mokslams, įskiepyti tą optimizmą ir duoti gerų idėjų. Nuoširdžiai užsimaniau eiti į mokyklą.:D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nuostabiai. Skaičiau kaip kokią profesionalios rašytojos knygos įžangą. :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Entuziazmas tiesiog užkrečiamas. Deja, aš kai sakau "baisios uniformos"turiu omenyje tikrai baisias uniformas - pas mus net auskarus kontroliuoja, ka apie ka nors kitą pakalbėt :(

  AtsakytiPanaikinti
 10. Aqile džiaugiuosi, linkiu, kad tokia nuotaika lydėtų visus metus! ;)
  Mums reikia pasikalbėti, labai labai malonu, jog taip manai! :)
  Emma, džiaugiuosi, jog patiko! ;) O dėl uniformų - gal galima rasti kokį kompromisą? O jei vis dėl to tvarka yra pernelyg griežta išsiskirti teks šukuosena ar originaliais rūbais (jei į uniformą įeina švarkas). Kitu atveju sunku ką patarti, nes nesu susidūrusi su tokiu atveju. :)

  AtsakytiPanaikinti