Home sweet home


Labas! Seniai matyta kortelė? Neabejoju, jog kažkam ji yra visiškai nematyta. Žiauriai geras jausmas vėl rašyti žodžius, sakinius 'Teenage Dreams'  bloge. Labai labai pasiilgau šito kūdikio, labai!

Man teko didžiulė garbė pirmai įžengti į šį tinklaraštį ir būti pirmu žmogumi, kuris dėl TD pametė galvą. Negaliu patikėti, jog nuo tada, kai sukūriau TD praėjo jau daugiau nei metai... Per tuos daugiau nei metus šis blogas patyrė tiek daug, sulaukė tiek daug palaikymo ir tuo pačiu tiek daug negatyvumo bangų, jog net sunku suvokti, jog viskas TIKRAI vyko. 

Praėjo daug laiko, kai aš sukuosi blogų sferoje. Jeigu pradėčiau viską pasakoti - pažadu, jūs užmigtumėte anksčiau laiko, nes mano blogų istorija sena kaip gyvenimas, bet trumpai drūtai - esu su patirtim. Bet patikėkit, kad ir kokiuose bloguose rašiau, visada geriausia yra SAVAME bloge... Ten, kur jautiesi kaip namie. Ten, kur ir yra namai. Žodžiu, straipsnius rašyti man labiausiai patinka savo namuose - Teenage Dreams bloge.

Bijau vasaros, visada jos bijojau, nes dievinu ilgus buvimus lauke su draugais, todėl šią vasarą priėmiau gana drąsų ir rizikingą sprendimą ir pasidariau pertrauką nuo TD. Nusprendžiau, jog tai geriausias ėjimas. Ir ką jūs galvojat? Atrodo, nesuklydau. Pirmiausia, nesuklydau pasirinkdama žmogų į savo vietą - gerbkit ir mylėkit Simoną, nes tokio pasišventusio darbui žmogaus aš dar nemačiau. Neperdedu - esu žiauriai patenkinta jos darbu vasarą, jos rašymu ir bendravimu su skaitytojais/rašytojomis. Esu tokia patenkinta, jog kai į savo ask'ą gavau klausimą, ar išmesiu Simą iš administratorių, kai grįšiu į TD, nusijuokiau. Tai būtų didžiulė klaida, nes Sima puikiai tinka šitam darbui. Mes abi gana panašios, mūsų nuomonės dažnai sutampa, mes vienodai galvojam apie rašymą. Sima, beabejo, lieka administratore! Jokių būdu niekur nedings. Tikiuosi. 

Grįžtant prie temos, aš nesuklydau padarydama pertrauką. Tai buvo labai geras žingsnis, nes per vasarą labai pasiilgau straipsnių rašymo, komandos, administratorės pareigų, partnerių ieškojimo.... Žiauriai! Dabar esu pilna idėjų ir noro, todėl tikiuosi jog šie du dalykai susitars su mano laisvalaikiu ir man pavyks įgyvendinti visas idėjas vardan TD.

Kaip ir supratote - grįžau. Pailsėjusi, turėjusi puikią vasarą, pasisėmusi naujų idėjų. :) Vardan blogo gerovės vėl naudosiu savo kozirius - rašysiu straipsnius gyvenimiškomis temomis, ruošiu įvairias rubrikas, vesiu konkursus su naudingais prizais ir kuo įdomesnėmis užduotimis. Taip pat bandysiu dar labiau pagerinti straipsnių kokybę kalbant apie kitas rašytojas, nes kiek susidariau įspūdį, aš esu šiek tiek griežtesnė nei Simona... :D Bet bijoti manęs nereikia, nes esu visiškai tokia pat kaip ir visos - visos mokomės, visos stengiamės, visos kažko siekiam. O siekti tikslų TD bloge yra vienas malonumas!

Mažiau kalbų reiktų, o daugiau darbų... Pasiilgau darbo. Tikiuosi skaitytojai pasiruošę naujiems mokslo metams, naujam TD sezonui, nes aš neabejoju - kai visa komanda pasistengs, jūs nustebsit.

Tikiuosi komentatoriai neapsnūdote - jeigu turite kažkokių idėjų, pasiūlymų man, kuriuos galėčiau įgyvendinti vardan TD, drąsiai reiškite komentaruose. Ir dar vieną dalyką pabrėžiu - nebijau kritikos, todėl į mane ją švaistyti galite kibirais. Bloguose esu seniai, todėl jau išmokau į ją tinkamai reaguoti ir užsigrūdinau. :) Kartais aštresni žodžiai net geriau nei švelnūs sapaliojimai...

O visiems, kurie nori pabendrauti ar turi klausimų, mano kontaktai :

Skype - vilyte9
El.paštas - jankunaitev@gmail.com
Asmeninis blogas - www.vilija-jankunaite.blogspot.com (bendradarbiauju)

Ir viskas prasideda iš naujo!
Gera grįžti namo. :)

Vėl Jūsų Vilija. :)

12 Komentarai

 1. Jay!!! Sveika sugrįžusi :) Taves visi bloge pasiilgo!!! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Awww, manau kas mane pamena, tas dauguma jau nebe bloge, o kiti nepažįsta :/ Bet malonu!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveika sugrįžus! Nors ir skaitau tavo asmeninį blog'ą, kažkaip pasigedau tavęs čia. :DD

  AtsakytiPanaikinti
 4. Turbūt todėl, jog manęs labai daug visur būdavo.. :D Kartais net per daug. :/ Malonu labai!!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Paaagaliau! Labai lauksiu Tavo straipsniu cia.:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ugne, ačiū!! Žiauriai mielai nuskambėjo. :) Tikėkimės greitu metu sulauksit ir labai nenuvilsiu.

  Aušrine - labai ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tavęs šiame bloge iš tikrųjų trūko. Be tavęs TD ne visiškai toks, koks jis su tavimi, tad labai džiūgu, kad esi ir vėl čia ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Visų pirma - sveika sugrįžus į TD komandą! Skaitydama ketvirtą pastraipą, buvau išsišiepus iki ausų! Laaaaaaabai ačiū už vis tuos pagyrimus, man buvo tikrai labai netikėta gauti tavo pasiūlymą dėl viso šito administratorės reikalo ir be abejo malonu užimti tokias pareigas. Džiaugiuosi, kad pateisinau tavo lūkesčius. Ačiū dar kart ir sėkmės! :))

  AtsakytiPanaikinti