Iki!Štai ir tik po dviejų straipsnių  jau išeinu. Kodėl? Na, tai paprasta. Rašymas TD blogg'er - ne man. Tikriausiai todėl. Dar viena svari priežastis, kad labai daug laiko sugaištu, bet iš to nieko gero. Straipsnis be dizaino? Kam jis gali patikti. Rašant nuolat gal ir išmokčiau rašymo patirties (, kurios turiu mažai, kaip sakė Gintarija). Taigi, net atsisveikinimo straipsnio nemoku gerai parašyti... Sakau sudie, manau visiems laikams. Geros vasaros, mokslo metų ir daug gražių ir nuotaikingų įspūdžių jau deja besibaigiančioje vasaroje. Iki!

Ugnė

18 Komentarai

 1. Nagi nesi tokia netikus! Tavo straipsniai man patiko, tik išdėstymas kliūdavo, tai nėra didelė problema.:) Pabandyk rašyti savo tinklaraštyje ir tobulintis ir gal dar kadanors dar tave pamatysim TD? :)
  Vienaip ar kitaip, sėkmės tau, Ugne.:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nesi tokia beviltiška, kaip manai :D ! Nors ir darydavai klaidų, bet tai juk visiškai normalu. Juk būtent į TD ir ateinam tobulinti savo rašymo įgūdžių =) !!! Vis dėl to visame kame reikia įžvelgti ir gera... Tu supratau, kad bloginimas ne tau :)...
  Sėkmės !

  AtsakytiPanaikinti
 3. ta gintarija puse rasytoju isgruda lauk, nes nori but pirma

  AtsakytiPanaikinti
 4. Anonimiškas, ne veltui anonimas. Nenusišnekėk. Ji pati jau išėjus, tai kur inai bus pirma? Be to, Ugnei toli dar iki Gintarijos rašymo lygio, bet Ugnė tikrai nėra tokia beviltiška.
  Asmeniškai Ugnei linkiu sėkmės, ir siūlyčiau nepriimti komentarų giliai širdin, jeigu tau patinka rašyti, taip ir daryk, o ne kreipk dėmesį į kelis komentatorius. Išdėstymą gerą nėra labai sunku padaryti, o prie tavo straipsnių niekas per daug ir nekibo, tik prie išdėstymo. Peržiūrėk kitų kolegių straipsnių komentarus, tikrai rasi komentatorių rastų klaidų, juk ne vienintelė esi netobula! :) Kaip bebūtų, tai tavo sprendimas, bet prisimink, kad jeigu patekai į TD, tai reiškia esi šio to verta ;) Nenuleisk taip greit rankų, viskas gerai! Sėkmės :3

  AtsakytiPanaikinti
 5. As nenusisneku gineja greta. gina gina, bet is salies taip ir gaunasi, nori tik buti pirma, visuus smeizia, kritikuoja, tipi ir nekazka esi.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gaila, kad išeini, bet manau, kad darai didelę klaidą. Kai pati rašiau TD mano pirmieji straipsniai buvo beviltiški (paieškos laukelyje suvesk "Bado žaidynės" (dabar tik gaila, kad šią knygą taip beviltiškai pristačiau, dabar daug ką pakeisčiau jos pristatyme)... bet kuo tolyn, tuo jie gerėjo! Aišku, vistiek būdavo kritikos, bet ji tik stumėjo parašyti dar geresnį straipsnį... mano nuomone, padaryk pertrauką (vasarai aš išėjau iš TD, bet rugsėji manau grįšiu) ir jei rudenį turėsi laiko grįžk! Jau geriau sulaukti vertingos kritikos, nei išpūstų liaupsų :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pritariu Simonai, nes manau, kad padarei didelę klaidą. Jeigu tau patinka rašyt, rašyk! Kiekvienas mes darome klaidų, bet tuo pačiu ir iš jų mokomės. Kas bus jei visi sulaukę kritikos iš karto nuleis rankas? Kai aš buvau priimta į TD, mano straipsniai, palyginus su dabartiniais buvo tikrai ne kokie. Bet TD bloge esu jau aštuntas mėnuo, ir per šiuos mėnesius, manau, kad tikrai patobulėjau ir tiesą sakant, džiaugiuosi savo rezultatais. Sulaukdavau kritikos ir aš, kartais nemokėdavau jos priimti, bet visada į ją atsižvelgdavau ir niekada nenuleidau rankų! Mano patarimas - niekada nenuleisk rankų! Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pritariu abiejoms Simonoms, tikrai darai didelę klaidą išeidama, nes juk nei vienas negimėm darydami kažką tobulai, visada yra kur tobulėti, o TD būtent ir yra vieta, kurioje galima tobulėti rašant. :>

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai nuliūdau, kad taip greit nuleidai rankas, bet tai tavo pasirinkimas. Linkiu sėkmės kituose užsiėmimuose ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Kai aš buvau priimta, tai net mano prisitatymu neliko patenkinti :D išėjau tik dėl vieno ypač didelio dalyko: man patiko rašyti, bet negaliu pastoviai vien to daryti, tiesiog negaliu. Kažkaip ta Gintarija turbūt visiems užkliuvo ir visos paklausdavo savęs ,,ar ji negali kritikos pasilaikyti sau?". Tačiau sveika, kai žmogus be anonimo parašo savo nuomonę. Tikiuosi, kad dar grįši ;) beje, norėčiau su tavim pabendrauti, nes atrodo, kad turim daug ką bendro ;)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Niekada nenuleisk rankų! Kritika ir pastabos padeda tobulėti. Na, bet čia tavo pasirinkimas. Sėkmės tau! :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Gaila, kada palieki šį nuostabų blog'ą :(

  AtsakytiPanaikinti
 13. Tikrai gaila, kad išeini. Juk TD ir skirtas, kad tobulėtum, beje, tavostraipsniai buvo įdomūs ir geri. Gaila, kad nesusipažinsim artimiau :(

  AtsakytiPanaikinti
 14. Labai gaila, kad išeini, bet galėjai geriau pabūti TD blog'e ir viską patobulinti. gal būt po to pati rašytum gerai kaip Gintarija ar kas nors dar? TD ir yra tobulėjimui skirtas. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Gaila, kad taip greitai išeini, bet jei jauti, kad rašymas tau tiesiog neprikimba, tai suprantama. Bet vistiek galėjai pasilikti, bent dėl lietuvių k. pamokų - rašymas (o kartu ir palaipsnis tobulėjimas) žymiai sumažina žioplų klaidų skaičių. O dėl komentarų - mane, prisimenu, labai nervindavo kažkokia marionette. Atrodė, kad tik ant manęs stumia. O kai pati pradėjo rašyti TD po vieno straipsnio išėjo. Patikėk, ji tai tikrai buvo pikta komentatorė. O Gintarijai puikiai sekasi rašyti, jos patarimų reikėtų paklausyti, bet vistiek per daug neimti į galvą - juk galiausiai rašai sau. Sekmės! :3

  AtsakytiPanaikinti
 16. Beje, matau, kad daug kam nepatinka Gintarijos komentarai - Jie griežti, tačiau visada teisingi ir gali neabejoti, jog ji tik nori, kad tu tobulėtum :)

  AtsakytiPanaikinti