Interviu su gražiausio papuošalo savininke - Aušrine!

Tariu didelį LABAS visiems, kurie šį gražų rytą leidžia su TD blog'u! O aš, prieš keletą dienų, kalbinau rubrikos "Ką mes turime gražaus" laimėtoją, gražiausio papuošalo savininkę, iškalbingąją Aušrinę! O štai ir interviu prieš Jūsų akis!

Aušrinė Monake. 
Sveika, Aušrine!
Labas rytas, Simona! (šypsosi).

Esi išrinkta gražiausio papuošalo savininke! Ar tikėjaisi tokio "titulo"? Kodėl Tavo nuomone, Tavoji apyrankė sulaukė tiek daug balsų? :)
Be galo džiaugiuosi tokiu pasiekimu ir dėkoju visoms balsavusioms! Giliai širdyje tikėjausi, jog šįkart gali pasisekti, juk trečias kartas nemeluoja! (šypsosi). Mano nuomone, varžovės užnugaryje liko dėl manosios apyrankės spalvų paletės - pastelinė visados išliks mados viršūnėje ir ja mielai dabinsis kiekviena moteris. Be to, negaliu nepastebėti, jog rožių tematika nuolatos patraukia merginų dėmesį, juk rožės - pačios romantiškiausios gėlės...

Nugalėti visada yra malonu, tiesa? Ar dažnai patirti tą malonų pergalės jausmą? Ar esi aktyvi konkursų dalyvė?
Fortūnos paragauju gana dažnai, nes aktyviai dalyvauju ne tik internetinių portalų rengiamuose konkursuose, bet ir žurnaluose skelbiamuose konkursuose. Labiau patinka kūrybiniai, kadangi esu meniška asmenybė: nevengiu eilėraščių kūrimo, istorijų rašymo ar rankdarbių užsiėmimų. (šypsosi). 

Manau, kad kiekvienas blog'o skaitytojas, labiau norėtų pažinti gražiausio papuošalo savininkę. Tad pradėkime nuo pačių paprasčiausių duomenų - kokiu vardu ir kiek metų jau esi vadinama bei iš kur esi? :)
Tėvai pakrikštijo mane Aušrinės vardu, gyvenu Šiauliuose bei esu penkiolikmetė. (šypsosi).

Jau paminėjai, kad kuri eilėraščius, rašai istorijas bei gamini rankdarbius. Ar dar turi kokių nors veiklų be šių užsiėmimų? 
Taip, šios vasaros pradžioje atradau naują pomėgį - kulinariją! Kadangi anksčiau visiškai nesisukiodavau virtuvėje, šeimai ir draugėms toks mano hobis pradėjo patikti. (juokiasi) Kol kas mielai kepu keksiukus, pyragus bei sausainius, netrukus išbandysiu ir keletą naminių saldainių receptų. Tikiuosi vėliau ši aistra peraugs ir į karštų patiekalų lygmenį - norisi nustebinti šeimos narius.


Aušrinės gamybos keksiukai su mėlynėmis ir baltuoju šokoladu.

Kaip jau minėjai, vienas iš tavo pomėgių - rankdarbių gaminimas. Kokius rankdarbius gamini? Kada tuo susidomėjai?
 Šia meno kryptimi susidomėjau 5-oje klasėje, kai klasės draugė parodė savo kurtus darbus. Tuomet ir man sukirbėjo noras išmokti verti tokias grožybes, tad nieko nelaukusi pradėjau gilintis į rankdarbių gaminimo subtilumus. (šypsosi) Šiuo metu labiausiai patinka iš karoliukų verti gėles bei medžius, siuvinėti kryželiu, gaminti papuošalus. Moku ir daugiau technikos rūšių: kvilingą (popieriaus raitymo meną), veltinio vėlimą ir t.t. Tačiau anksčiau paminėtos rankdarbių šakos yra arčiausiai širdies ir joms skiriu daugiausia savo laisvo laiko.

Kaip įdomu! O kalbant apie eilėraščių, istorijų rašymą - kaip šie dalykai atsirado tavo gyvenime?
 Polinkį rašymui pajutau dar pirmoje klasėje, kai mokytoja garsiai perskaitė mano kurtą rašinėlį. Pamenu, kaip smagu buvo rašyti, lieti savo mintis ant popieriaus lapo... Ir tą akimirką supratau, jog noriu tik vieno - užaugusi tapti rašytoja. Ir štai, būsiu dešimtokė, o svajonė vis dar išliko ta pati! Esu laimėjusi nemažai rašinio konkursų, taip pat šiais metais Šiaulių miesto olimpiadoje užėmiau 2-ąją vietą, diktanto konkurse taip pat likau antra. (šypsosi). Kitąmet tikiuosi pakliūti į Lietuvos masto renginį ir atstovauti savo gimtąjį miestą - Šiaulius!

Aušrinės darbas - amžinai žaliuojantis medelis iš karoliukų. 


Oho kokia tu šaunuolė! O kaip į šią tavo svajonę reaguoja artimieji, draugai? Ar jie tave palaiko?
Žinoma, artimieji mane labai palaiko. Pamenu, kai buvau mažesnė, senelis nuolat droždavo pieštuką, nes sugebėdavau be galo greitai išrašyti tą galiuką. (juokiasi). Mano šeima man yra viskas, todėl esu labai laiminga, jog jie tiki šia svajone net dar labiau, nei aš.

Tikiu ir aš, kad ši tavo svajonė tikrai išsipildys! :) Šiltasis metų laikas - vasara, jau eina į pabaigą.. Ar galėtum pasigirti, kad per ją nuveikei ką nors įdomaus, prasmingo? Gal buvai kur nors išvykusi? 
Manosios pašnekovės suvertos žibuoklės iš karoliukų. 
Dėkui, Simona! Taip, ši vasara tikrai nenuėjo veltui. Buvau išvykusi į Latviją, Liepojos miestą ir ten praleidau 16 dienų su savo šeima. Visoms skaitytojoms siūlyčiau ten nuvykti, nes ši vieta tiesiog nuostabus kurortas su daugybe atrakcijų, lankytinų vietų bei šiltų žmonių. Taip pat, kaip minėjau, per atostogas suradau naują hobį - kulinariją. O gimtuosiuose Šiauliuose irgi netrūko veiklos: draugai, sodas, dėmesio reikalaujanti katytė...

Ne kiekvienas žmogus moka prasmingai išnaudoti vasarą, o tu matau  tai tikrai sugebi..  Ir vis gi, po savaitės ir vėl teks žygiuoti mokyklos takeliu.. Ar pasiilgai to?
Kad ir kaip būtų keista, šiek tiek spėjau pasiilgti mokyklos. (šypsosi). Tikriausiai dėl daugybės veiklos, nes be įprastų mokslų mokausi dailės mokykloje (šie metai bus paskutiniai). Kadangi būsiu dešimtokė, turiu dar vieną papildomą užduotį - abu pusmečius pabaigti vien devintukais ir dešimtukais, kad gaučiau stipendiją. Labai nesijaudinu, nes mokytis sekasi itin gerai. Na, gal vertėtų pasitempti fizikos ir matematikos pamokose, nes esu visiška humanitarė. Gerai jau, dar informacinės technologijos nesiseka... (šypsosi).


O ar yra pamoka, kuri tau patinka labiausiai ir kurią galėtai pavadinti savo "prieše"? :)
Mieliausiai kremtu literatūros mokslus, o labiausiai nepatinka informatika. Žinau, jog daugelyje mokyklų per šią pamoką užduodama veikla labai minimali, tačiau mano mokytoja jos tikrai nepagaili... Ką reiškia, kai visa A klasė gauna žemesnį pažymį už 7? Ogi tai, jog tam darbui skirta pamoka - per trumpas laikas!

Dar vienas Aušrinės rankdarbis - rugiagėlių puokštė. 


Ir pabaigai, tradicinis klausimas, ko norėtum palinkėti mūsų blog'o skaitytojoms bei rašytojoms? 
Visoms merginoms noriu palinkėti sėkmės moksluose. Taip pat kiekvienai susirasti vienintelę ir geriausią draugę, kad niekad netektų liūdėti. Ir galiausiai - svajoti. Nes svajonės VISADA išsipildo, jei tik jomis tiki... Sėkmės! Šilti apkabinimai Jums skrenda nuo Aušrinės. (šypsosi).

O Aušrinei, dėkoju už sugaištą laiką ir linkiu visokeriopos sėkmės bei svajonių išsipildymo! 


Kokią nuomonę susidarėt apie šią talentingąją merginą? Ar patiko interviu? 
Simona. 

8 Komentarai

 1. Tai tau aciu, Simona uz silumos kupina pokalbi :) Buvo labai smagu!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Laabai įdomus interviu! Skaičiau susidomėjusi. Žinai, Aušrine? Man taip pat ne itin sekasi informatika ir matematika. O ateinančiais mokslo metais bijau fizikos! Šioks toks panašumas.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Dekui, Ieva :) Na va, turiu bendraminciu mokslo srityje! :D Zaibas :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. O ar tu ketini studijuoti rasyma? Nes mano manymu reikia nesedėti ir kalbeti o kurti. Juk talentingiems zmones ne studiju nereikia, +nereiskia kad istudijavus atsiras minciu rasymui

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nors aš esu matematinėje klasėje, šį mokslą taip pat visomis išgalėmis keiksnoju :) P.S. Kokie gražūs tavo darbai iš karoliukų! Negalvoji įrengti kokio mini versliuko? ;]

  AtsakytiPanaikinti
 6. Anonime, taip, planuoju studijuoti rašymą. Planuose turiu begalę minčių - knygų idėjų, straipsnių žurnalams. Pamatą jau pradėjau kurti - pradėjau rašyti į paaugliams skirtą žurnalą "LUKA". Man tai didelis pasiekimas, pirmasis laiptelis karjeros link :)

  Emma, dėkui! Dažnai pagalvoju apie versliuką, labai norėčiau pardavinėti savo rankų darbo papuošalus :) Tikriausiai vertėtų įkurti puslapį facebook tinklalapyje, kaip manai?

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai talentinga asmenybė! O tie keksiukai super atrodo!^^ Šaunus interviu!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Dekui, Aquile, nepaliauji stebinti manes graziais zodziais ^^

  AtsakytiPanaikinti