Interviu su gražiausios piniginės savininke - Loreta!

Antroji rubrikos "Ką mes turime gražaus" tema - MANOJI PINIGINĖ. Ne per seniausiai buvo paskelbta ir šios temos nugalėtoja, kuria tapo - Loreta! O štai ir interviu su nugalėtoja! Šįsyk mes kalbėjomės apie grožį. Aktuali tema, ar ne?

Simona (toliau - S): Sveika, Loreta!
Loreta (toliau - L): Labas! (šypsosi).

S: Visų pirma - noriu dar kartą Tave pasveikinti tapus gražiausios piniginės savininke! Ar tikėjaisi laimėjimo? Kuo Tavo nuomone, Tavoji piniginė labiausiai sužavėjo mūsų skaitytojus?
L: Labai ačiū! Laimėjimo tikrai nesitikėjau, nes mačiau gražių piniginių ir be savosios. O kuo manoji piniginė sužavėjo, tai net nežinau.. Galbūt tai, kad yra "MANGO" ženklelis, ar kažkas panašaus..


S: Pasirinkta Tavo, šio interviu tema - grožis. Kodėl pasirinkai būtent šią temą? Galbūt tau ji labai "artima"?
L:  Pasirinkau šią temą, nes pati labai rūpinuosi savo grožiu ir ji man tikrai gan "artima". Galvoju, kad pasirinkdama šią temą, galėsiu lengviau atsakinėti į interviu klausimus, nes kitomis temomis manau būčiau net neturėjus ką pasakyti. (juokiasi).

S: Paminėjai, kad rūpiniesi savo grožiu. Galbūt atskleisi mūsų skaitytojoms pagrindines savo žavesio paslaptis? :)
L: Na, visko konkrečiai neatskleisiu, bet daugiausiai naudoju visokias natūralias priemones, kurias susirandu internete ir bandau išbandyti namų sąlygomis. (šypsosi).

S: O ar daraisi kokias nors namines veido kaukes, kojų voneles ir pan.? Galbūt žinai kokį stebuklingą receptą ir galėtai juo pasidalinti su "TD" skaitytojomis? 
L: Taip, kai už lango blogas oras ar tiesiog neturiu ką veikti, retkarčiais pasidarau. Na, o stebuklingo recepto dar nesu atradus, bet tikiuosi kada nors atrasti ir būtinai pasidalinti su jumis. (šypsosi).

S: Išorinis ir vidinis grožis - du skirtingi dalykai. Į kurį pati pirmiausiai atkreipi dėmesį? Kuris užima didesnę vietą tavo gyvenime?
L: Tiesą pasakius, pirmiausiai labiau dėmesį atkreipiu į išorinį grožį. Panašiai kaip šioje demotyvacijoje - http://www.demotyvacijos.lt/jei-atvirai-be-grazios-isvaizdos-1573226.html. Tik ne taip smarkiai tai vertinu, nes vis dėl to, vidinis grožis yra daug kartų svarbesnis nei išorinis, kurį šiais laikais mažai kas bevertina. 

S: O kurį grožį pati labiau puoselėji savyje?
L: Na, labiau vidinį. (šypsosi).

S: Sakoma, kad apranga - dar vienas svarbus grožio akcentas. Ar daug dėmesio jai skiri? Galbūt esi ta mergina, kuri vadovaujasi mada?
L: Taip, mano manymu tai irgi svarbus dalykas. Na, pakankamai daug dėmesio jai skiriu. Mada truputį vadovaujuosi, bet ne per daugiausiai ir tikrai neseku madų per daug aklai, kad tarkim pasidarė kažkas madinga ir man būtinai reikia tai nusipirkti - ne, man taip nėra.

S: Kokių drabužių tavo spintoje galima rasti daugiausiai? Koks stilius tau patinka labiausiai? :)
L: Daugiausiai galima rasti visokių maikučių ir megztukų. Na, dar savo stiliaus kaip ir neatradus, bet po truputį bandau jį atrasti. Na, o šiaip toks gan paprastas, kuklus. (šypsosi).

S: O kas tavo manymu apskritai yra grožis? Kaip apibūdintum žodžio "grožis" sąvoką? 
L: Hmm, gan sunkus klausimas. (šypsosi). Grožis yra visa tai ką mes matome ir pan. Grožiu gali būti net menkiausias dalykėlis. Na, o grožio sąvoką apibūdinčiau būtent taip: "Tai vidinis ir išorinis grožis, kurį kiekvienas žmogus vis kitaip puoselėja".

S: Puikus apibūdinimas! Ir pabaigai, ko norėtum palinkėti "Teenage Dreams" blog'ui, jo skaitytojoms bei rašytojoms? 
L: Labai ačiū. Jūsų blog'ui noriu palinkėti visada išlikti tokiu įdomiu ir, kad visada būtų gausu įdomių patarimų kaip iki šiol. Na, rašytojoms ir skaitytojoms linkiu stiprybės bei sėkmės artėjantiems mokslo metams.

S: O Tau, nuo viso "TD" kolektyvo linkiu tikėti savimi! :) Ačiū už sugaištą laiką, buvo malonu pasikalbėti!
L: Labai ačiū! Man taip pat buvo malonu pasikalbėti.

Iki susitikimų!
Simona Š. 

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

5 Komentarai