Interviu su rubrikos "Ką mes turime gražaus" laimėtoja Ugne.

Prieš keletą dienų, buvo paskelbta pirmoji rubrikos "Ką mes turime gražaus" nugalėtoja, kuria tapo - Ugnė! Mergina, kuri laimi šią rubriką, gauna prizą - ilgą interviu, tad šįsyk interviu su šauniąją Ugne!

Simona (toliau - S): Labas, Ugne! :)
Ugnė (toliau - U)Sveika, Simona! (šypsosi).

S:  Esi pirmoji rubrikos "Ką mes turime gražaus" laimėtoja. Koks jausmas būti pripažintai gražiausios rankinės savininke?
U: Iš tikrųjų galbūt bus keista, tačiau jaučiausi pakylėta. Rytas buvo pradėtas rūškanos nuotaikos mimika, o prisėdusi prie kompiuterio ir kaip visada patikrinusi "Teenage Dreams" puslapį pradėjau šokinėti aukštyn - žemyn nes LABAI apsidžiaugiau, kad tiek daug narių pripažino mano rankinę kaip verčiausią laimėti.

S: Kaip manai, kuo tavo rankinė išsiskyrė iš kitų merginų siųstų rankinių nuotraukų? Kodėl tavo manymu, tiek daug mūsų skaitytojų balsavo būtent už tavo rankinę? 
U: Manau kad 70% sėkmę nusprendžia pats nufotografavimas, juk ir pati gražiausia rankinė pasaulyje galėtų būti nepripažinta tokia esanti, jeigu būtų nufotografuota iš prastos pusės (t.y. tarkime dėl blogo apšvietimo), todėl stengiausi savo rankinę/delninukę parodyti iš kuo geresnių pusių.

S: Tavo rankinės pateikimas iš tiesų vienas iš geriausių! Manau, kad mūsų blog'o skaitytojai labiau norėtų pažinti rankinės savininkę, tad trumpai prisistatyk - kokiu vardu ir kiek metų jau esi vadinama bei iš kokio Lietuvos kampelio esi?
U: Na, manau balsavusieji skaitytojai jau žino mano vardą, tačiau kas ne - esu Ugnė. Įpusėjau savo 13-uosius metus gyvendama Kaune. (šypsosi).

S: Manau, kad tokiame dideliame mieste kaip Kaunas, apstu įvairiausių būrelių.. Ką pati lankai, kuo užsiimi, koks yra tavo laisvalaikis? :)
U: Veiklos Kaune yra tikrai daug! Tačiau dabar rugpjūtis, tad į mokyklą kol neinu, bet būdama septintokė (būsiu aštuntokė) priklausiau verslumo būreliui, kuriame teko susipažinti su viešojo kalbėjimo subtilybėmis, sužinoti keletą verslo "paslapčių" ir apsilankyti Vilniuje. Keista tačiau nors nieko neveikiu, esu užsiėmęs žmogus. Susitinku su draugais, neseniai pradėjau rašyti savo asmeninį tinklaraštį ( http://thisisnotoriginalblog.blogspot.com/), būnu mieste, skaitau knygas, labai mėgstu žiūrėti filmus ir dar daug kito. (šypsosi).S: Rašyti tinklaraštį - dabar ypač populiaru. Nuo kada jį rašai? Kas tave pastūmėjo tai daryti?
U: Iš tikrųjų seniau buvau bandžiusi rašyti gal 3 kartus, bet padariusi pertrauką ir paskui užbėgus į savo tinklaraštį tiesiog pamatydavau, kad tai buvo mažvaikiški paistalai, su gėda juos ištrindavau. Tai ketvirtasis ir tikiuosi sėkmingiausias bandymas. Rašau jį nuo rugpjūčio 4 (t.y. sekmadienio). Įprastą popietę neturėdama ką veikti naršiau po "Teenage dreams" ir atradau daug daugiau puikių tinklaraščių ir pamaniau kodėl gi VĖL nepabandžius parašyti kažką, pasidalinti tuo ką žinau, o galbūt netgi kažkam padėti. (šypsosi).

S: Tikiu, kad ketvirtas kartas tau bus sėkmingas! :) Dar paminėjai, kad mėgsti skaityti knygas ir žiūrėti filmus. Kokios knygos ir filmai tau labiausiai patinka? Koks žanras tavo mėgstamiausias?
U: Filmai. Filmai patinka tik tokie kuriuos atsiminčiau dar savaitę, dvi ar gal net visą gyvenimą, psichologiniai, dramos, retkarčiais fantastiniai ir niekada siaubo. Knygas skaitau pačias įvairiausias, patinka dauguma žanrų, neturiu "skonio" knygoms.  Kaip tik dabar įpusėjau skaityti "Ana Frank".

S: Tavo siųsta rankinė ne tik graži, bet ir madinga! Gal esi ta mergina, kuri domisi ir vadovaujasi mada?
U: Mada labai pavojingas ir lankstus dalykas. Stengiuosi pasilikti prie tokių rūbų kurie neišeina iš mados, arba kurie neatrodo tokie, kuriuos nešiotų kiekviena mergina kurią pamatysiu. Visą pavasarį ir vasarą mane erzino panelės išeinančios su žemę šluojančiais sijonais, peršviečiamais marškiniais be rankovių, nešiojančios koralinę ar mėtinę spalvas vien dėl to, kad tai ANT BANGOS. Madą seku, tačiau aklai nesilaikau, tiesiog kartais stengiuosi paieškoti subtilesnių detalių. (šypsosi).

S: Labai teisingai mąstai! Mada iš ties lankstus dalykas..  Na, o ką veiki vasarą? Trys mėnesiai rojaus - laisvo laiko į valias.. Gal kur nors keliauji ar tiesiog leidi laiką su draugais? O gal triūsi močiutės darže? :)
U: Dabar pastebėjau, kad didžiąją vasaros dalį praleidau veltui. Gan apmaudu. Ir iš tikrųjų liūdna, nes negaliu papasakoti kažko įspūdingo iš šio gražaus metų laiko. Viešėjau pas senelę, prižiūrėjau mažą giminaitę ir susitikinėjau su draugėmis, tai tiek.


S: Ir tas laikas jau eina į pabaigą.. Ar pasiilgai mokyklos, mokytojų, klasės draugų? Ar lauki rugsėjo 1-osios šventės?
U: Pasiilgau mokyklos - bet ne pamokų.
Pasiilgau mokyklos - bet ne namų darbų.
Pasiilgau mokyklos - bet ne kontrolinių.
Laukiu mokyklos nes pagaliau sutiksiu klasės draugus ir drauges, kiekvieną dieną turėsiu galimybę pabendrauti su žmonėmis ir tiesiog pamatysiu daug pažįstamų veidų. Iš vienos pusės laukiu (dėl paminėtų dalykų ), tačiau iš kitos - nelabai, nes tai lyg vasaros sezono uždarymas, uždarymas visko ką galiu leisti sau dabar, tarkime miegoti iki vidurio dienos, bet kada susitikti su draugėmis ir taip toliau. (šypsosi).


S: 'Katino dienos' baigsis, bet kaip ir minėjai, iš kitos pusės nėra taip blogai, juk susitiksime su seniai matytais klasiokais ir vėl šėlsime mokyklos koridoriuose, smagu, ar ne? :) Na, o prakalbus apie mokslus, papasakok kaip tau jie sekasi? Koks dalykas labiausiai patinka?
U: Mokslai sekasi gerai. Niekada neradau daug ką pasakyti šia tema. Sekasi gerai kaip visada ir tiek. (juokiasi).
Nelabai susipažinau, kokie dalykai bus 8-oje klasėje, tačiau tikriausiai labiausiai patinkanti pamoka - geografija. Manau, kad ne nuo dalyko priklauso ar tau jis patiks ar ne, o nuo mokytojo, kuris turi pareigą suteikti žinias ir informaciją pateikti kuo įdomiau ir aiškiau.


S: Ar jau galvoji apie savo ateitį? Kokia profesija tave traukia labiausiai? Gal jau žinai ką nori studijuoti? 
U: Galvoju, ir galvoju daug, tačiau manau kad dar anksti, o mano nuomonė pasikeis dar 1000 kartų, nes šia tema ji keičiasi taip greitai, kaip rankinė dedama į maišelį - kelių sekundžių akimirka. Tik žinau kad man labiau prie širdies - humanitariniai, o ne tikslieji mokslai.

S: Koks būtų tavo palinkėjimas TD blog'o skaitytojoms, rašytojoms bei administratorėms? 
U: Skaitytojoms linkiu būti aktyvioms ir taktiškomis, o rašytojoms ir administratorėms išradingumo, kad nestigtų idėjų ir didžiausios sėkmės. (šypsosi).

S: Labai tau ačiū, kad paaukojai šį laiką šiam interviu! Tau taip pat nuo visos TD komandos linkiu visokeriopos sėkmės ir pasitikėjimo savimi! :)
U: Dėkui!


Štai tokia ta Ugnė. Maloni ir žodžio neieškanti kišenėje mergina. O ką Jūs  manote apie šią merginą? Ką manote apie interviu?

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

10 Komentarai

 1. Ugnė pasirodė labai miela ir šauni mergina, skaityti interviu buvo vienas malonumas :) Linkiu sėkmės kituose konkursuose ir taip pat kūrybos liejimosi Tavajame tinklaraštyje!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai mielas žmogutis pasirodė. :) O pats interviu labai šiltas ir šaunus. :)
  Ar aš viena čia pasigedau tokių mielų interviu blog'e?..

  AtsakytiPanaikinti
 3. laba,apsilankyk,tikiuosi patiks :)
  http://iausiosdrauges.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
 4. Visoms labai labai labai ačiū už komplimentus. ^^

  AtsakytiPanaikinti
 5. aqile- pritariu tau, labai mielas interviu ir pati ugne:) simona, esi saunuole, tavo straipsniai ir interviu visada pakelia nuotaika:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aqile, Agne - labai ačiū! Malonu girdėt, kad patiko! :))

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai puikus interviu! Simona, šauniai padirbėjai! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 8. Tikrai įdomus ir šiltas interviu, o pati Ugnė pasirodė esanti miela ir nuoširdi mergina :) Skaitymo laikas tikrai neprailgo!

  AtsakytiPanaikinti