Jamie Curry

 


Photo: Went a bit crazy at the candy shop..
           Taigi šiandien pristatysiu jums tikriausiai pačią žinomiausią „Facebook“ žvaigždę - Jamie Curry. Turbūt  nėra nei vieno „Facebook“ vartotojo, kuris išgirdęs šios žvaigždės vardą nenusišypsotų. Jamie yra tikra linksmybių ir optimizmo bomba. Internetiniame „Facebook“ tinklalapyje ji turi jau virš trijų su puse milijonų „like'ų“ ir virš šešių šimtų sekėjų - tai išties įspūdingi skaičiai.


           Keletas faktų:

1. Jamie yra 17 metų.

2. Ji dievina aktorių Channing Tatum.

3. Jos mėgstamiausias maistas - vafliai.

4. Jamie gyvena  Naujojoje Zelandijoje.

5. Jamie svajoja tapti garsia aktore Jungtinėse Amerikos Valstijose.

6. Jamie turi mamą Bronwyn, tėtį Lance ir sesę Taylor.

7. Jos „Facebook“ puslapis - https://www.facebook.com/itsjamiesworld

 Jamie Curry yra tikrai išskirtinė asmenybė. Ji nestokoja optimizmo ir geros nuotaikos. Ji nebijo atrodyti kvailai ir visiškai nesivaržo prieš kameras. Visi jos klipai yra skirtingi, bet kartu ir panašūs, nes pasakoja apie paauglių gyvenimą.Jos video sulaukia neįtikimo pasisekimo. Net pati Jamie negali pasakyti kodėl - „Juk tai ką aš darau gali kiekvienas, todėl neklauskite manęs, kodėl aš tokia populiari“ sako Jamie. Jamie tėvai nesuprato kokia ji poluliari. Jie galvojo, kad Jamie tik kvailioja, bet kai praeiviai gatvėse pradėjo ją atpažinti, jos mama suvokė, kokia ji populiari.Tačiau nereikėtų pamiršti jog Jamie yra tik paauglė. Ji kaip ir visi paaugliai mėgsta leisti laisvalaikį su draugais, eiti įkiną ar žaisti futbolą. 


Štai keli jos klipai:

'


Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!"

13 Komentarai

 1. Puikus įrašas :). Tik su išdėstymu galėjai labiau pasistengti ;). Spaudžiu "Ačiū!" ir "Patiko"...

  AtsakytiPanaikinti
 2. fainas straipsnis, kaip puiku, kad kol kas visi priima teigiamai :) aš kai parašiau savo nuomonę faktiškai ir gal truputį daugiau, tai niekas nepriėmė :D galėjai tik pačioj pradžioj peržiūrėti ir su išsidėstymu padirbėt. kitą kartą prieš skelbiant žinok, kad yra toks mygtukas ,peržiūrėti' :) linkiu sekmės

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tokia CRAZY... fainutė :D
  O straipsnis visai nieko toks, bet yra šiek tiek klaidelių :) nieko tokio, sėkmės tobulėjant !

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū už jūsų nuomones :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Geras įrašas, bet galėjai kažką daugiau aprašyt :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puikus straipsnis. Bet, nepamirškim, kad rugpjūčio 9-ąją, pasirodys Massad klipas "Girl next door", kuriame bus Jamie!

  AtsakytiPanaikinti
 7. pagaliau sulaukiau straipsnio apie ja :) patiko, tik galėjai daugiau parašyti :))

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gėda prisipažinti, bet iki šiol nežinojau nieko apie Jamie, tad skaityti buvo tikrai įdomu. Gal tik straipsnis galėjo būti ilgesnis, bet spaudžiu visas tris knopkes :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Gana įdomi asmenybė. :) Šiek tiek užkliuvo tavo pasakojimas - vis ji, jos, ji arba Jamie, Jamie, Jamie (reikėtų vartoti daugiau sinonimų, pvz.: ši mergina ir t.t.) :)
  Spaudžiu patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Galėjo būt šiek tiek daugiau informacijos, bet apart to - visai šaunus straipsnis! :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Jamie yra tikrai įdomi asmenybė! Ji tikrai yra toks žmogus kuris nebijo pasityčioti iš saves todėl ji ir yra tokia išskirtina. :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Straipsnis išties labai įdomus. Man patiko! Jamie man pasirodė linksma mergina. Tikriausiai labai nustebsite, bet niekada nesu apie ją girdėjusi, tad šis straipsnelis mane apšvietė. Dėkui tau už tai! :}

  AtsakytiPanaikinti