"Ką mes turime gražaus" - nugalėtoja ir antroji tema!

Labas, skaitytojai! Taigi vakar buvau paskelbusi rubrikos "Ką mes turime gražaus" balsavimą. Kaip žinia, balsavimas trunka tik vieną dieną, tad šiandien metas paskelbti nugalėtoją ir, žinoma, antrąją temą!

Pirmoji tema buvo "Mano rankinė". Sulaukiau keturių dalyvių, vadinasi, ir keturių rankinių nuotraukų. Ką gi, metas skelbti nugalėtoją, kuria tapo.....


UGNĖ!

Nuoširdžiai sveikinu Ugnę, tapus pirmąją šios rubrikos nugalėtoja! Tavo rankinė iš tiesų labai graži! O dabar kviečiu Tave susisiekti su manimi dėl interviu, per FB (Simona Šiušytė) arba per el. paštą (simonospapuosalai@gmail.com). 

O štai kaip pasiskirstė Jūsų balsai:

Ir...
Antroji tema:
"MANOJI PINIGINĖ"
Manau, kad kiekviena mergina, turi savo piniginę, kurioje laiko pinigėlius, korteles, kvitus ir kitus panašius dalykus. Dabar tu turėsi progą, savo gražiausią piniginę parodyti visai mūsų blog'o auditorijai! Taigi, susirask savo gražiausią piniginę, pridėk prie jos juostelę su savo vardu, nufotografuok ir iki 13 dienos, atsiųsk ją man, el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com


Daugiau apie rubriką - ČIA

P.S. Nepamirškite, kad dalyvaudami šioje ar kokioje kitoje rubrikoje, Jūs galite pelnyti net 3 taškus aktyviausio skaitytojo konkursui! 

Lauksiu Jūsų nuotraukų!
Simona Š.

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!


8 Komentarai