"Ką mes turime gražaus" - nugalėtoja ir trečioji tema!

Sveikučiai! Kas žino, kas nežino, vakar skelbiau visas gautas nuotraukas, antrajai temai "Manoji piniginė" ir balsavimą! Noriu padėkoti net 93 mūsų skaitytojams, kurie prisidėjo prie balsavimo! Taip, taip, balsavime dalyvavo net 93 mūsų skaitytojai. Netempsiu gumos ir pagaliau prieisiu prie svarbiausio dalyko, nugalėtojos paskelbimo.

Ir gražiausios piniginės savininkė yra....
LORETA!


Nuoširdžiai sveikinu Loretą ir kviečiu tave, susisiekti su manimi per FB (Simona Šiušytė) arba per el. paštą (simonospapuosalai@gmail.com) dėl interviu. 

O štai kaip pasiskirstė Jūsų balsai:


Ir... 
Naujoji tema:
"MANO MĖGSTAMIAUSIAS PAPUOŠALAS"

Kiekvienos merginos papuošalinėje, galima rasti begalę įvairių papuošalų. Vienos nešioja auskarus, kitos kaklo papuošalus, dar kitos apyrankes, žiedus, sages ir t.t. Kiekviena turime papuošalą, kuris mūsų nuomone (ir/arba kitų) yra gražiausias. Tad išsirink gražiausią savo papuošalą, pridėk prie jo juostelę su savo vardu, nufotografuok ir iki 16 dienos, atsiųsk ją man, el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com


Daugiau apie rubriką - ČIA

P.S.: Nepamirškite, kad dalyvaudami šioje rubrikoje, pelnysite net 3 taškus aktyviausio skaitytojo konkursui. 

Lauksiu nuotraukų!
Simona. 

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

7 Komentarai