"Ką mes turime gražaus" - nugalėtoja ir nauja tema!

Sveiki, skaitytojai! Keletą dienų TD tvarkėsi, tad ankščiau rubrikos "Ką mes turime gražaus' nugalėtojos paskelbti nepavyko. Bet tuoj pat skubu tai padaryti!

Taigi trečioji rubrikos "Ką mes turime gražaus" tema buvo "Mano mėgstamiausias papuošalas". Į šią rubrikos temą gavau penkias skaitytojų nuotraukas. Visi papuošalai labai gražūs, bet skaitytojai balsuodami išrinko patį gražiausią.. Ir gražiausio papuošalo savininke tampa...

AUŠRINĖ!


Aušrinės apyrankė iš ties labai graži, tad sveikinu tapus gražiausio papuošalo savininke! O dabar, kviečiu Tave susisiekti su manimi per FB (Simona Šiušytė) arba el. paštu (simonospapuosalai@gmail.com) dėl interviu!

Jūsų balsai pasiskirstė taip:



Ir žinoma, kaip ir visada...
Naujoji, KETVIRTOJI tema:
"MANOJI KOSMETINĖ"
Aš net neabejoju, kad kiekviena mergina turi kosmetinę, kurioje laiko visokius mergaitiškus dalykėlius. Šįsyk tu turi progą parodyti savo kosmetinę visiems TD skaitytojams! Pridėk popieriaus juostelę prie savo kosmetinės, nufotografuok ir iki 24 dienos atsiųsk nuotrauką man el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com

Labai lauksiu Jūsų gražiųjų kosmetinių nuotraukų!
Simona.

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

6 Komentarai