Ką veikti rudenį

 

Ruduo mums asocijuojasi su besibaigiančia vasara, lietumi, prastu oru, krentančiais nuo medžių lapais... Turbūt dauguma nemėgsta šio metų laiko, nes prastas oras, mokykla ir nesibaigiantis lietus sukelia niūrią nuotaiką. Bet viskas nėra taip blogai. Rudenį galima atrasti ir daug gražios veiklos. Tad šiandien pateiksiu keletą paprastų pasiūlymų kuriais galėsite pasinaudoti atėjus rudeniui.


Skaityk

Vasarą turbūt nebuvo laiko skaityti? Pats metas tai padaryti. Ypač rudenį tai puikus laiko praleidimo būdas. Svarbiausia susirasti įdomią knygą, tada skaitymas tampa tikras malonumas ir laikas prabėga nepastebimai. Be to skaitant gerėja ir tavo rašymo žinios, nes lavėja tavo vaizduotė, prisimeni, kaip rašomas vienoks ar kitoks žodis. Mokytojai taip pat bus laimingi jeigu skaitysi knygas. Matai kiek daug privalumų turi skaitymas? :)

http://www.granvilleislandpublishing.com/blog/wp-content/uploads/2012/06/keep-calm-and-read-a-book.jpg 

Filmai, filmai, filmai

Tai vienas linksmiausių laiko praleidimo būdų. Jeigu tavo mieste yra kino teatras, pasikviesk draugus ir kartu nueikite pažiūrėti filmo. Jeigu kino teatro tavo mieste nėra, tikrai neverta nusiminti, nes internete yra daug  puslapių kuriuose galima pažiūrėti filmus. Tad gali pasigaminti kažką skanaus ir pasidaryti namuose filmų vakarą. Gali pasikviesti ir draugų, kartu bus tikrai linksma.

http://blogs.coventrytelegraph.net/thegeekfiles/Watching%20movie%20generic%20pic3.jpg 

Grožio diena

Niūrų rudens vakarą nuotaiką tikrai praskaidrins grožio diena. Pasidaryk veido, plaukų kaukę,  manikiūrą. Gali pasikviesti ir draugių, kartu dar linksmiau! Ne tik savo grožiu pasirūpinsite, bet ir naudingai praleisite vakarą. Gera nuotaika garantuota.:)

http://www.laikas.lt/assets/data/news/girsl_2.jpg 

Rašyk dienoraštį

Dar nepradėjai rašyti dienoraščio? Pats metas pradėti. Dienoraštyje galėsi išlieti savo mintis, papasakoti dienos įvykius. Taip pat ten gali klyjuoti nuotraukas, bilietus iš įvairių renginių ar kitus mielus niekučius arba tiesiog piešti (tai padeda išsilieti). Vėliau bus tikrai smagu pavartyti dienoraštį ir prisiminti kas buvo įvykę (ypač jeigu tada rašytos blogos situacijos pasitaisė į gerą). :)

http://s3.favim.com/orig/39/art-beautiful-color-cute-diary-Favim.com-327529.jpg 

Gamink

Susirask kokio nors lengvo patiekalo receptą ir pabandyk jį pagaminti. Vėliau stenkis gaminti vis sunkesnius patiekalus. Taip ne tik savo kulinarijos žinias pagerinsi, bet ir nustebinsi šeimą, pavaišindamas juos savo gamybos patiekalais. Be galo smagu, kai žinai, kad pats pagaminai kažką skanaus. Iškepk pyrago ir pakvieskite draugus pasišnekučiuoti. Jie bus maloniai nustebinti tavo kvietimu ir kartu smagiai praleisite vakarą.:)

http://i5.photobucket.com/albums/y181/Sonatabliu/Skanestai/PICT34491.jpg 

Maudynės vonioje

Pasilepinki maudynėmis vonioje su mėgstamomis vonios putomis. Gali ir šokolado plytelę besimaudydamas suvalgyti. :) Tai nuramina, ypač po sunkios dienos mokykloje.

http://i52.tinypic.com/rcvhqu.jpg 

Dėdė miegas

Grįžus iš mokyklos jautiesi pavargęs ir netekęs jėgų, dar laukia krūva namų darbų, o niūrus oras slegia? Pamiegok pusvalandį, jėgos kaip mat sugrįš ir galėsi atlikti tavęs laukiančius darbus. Tik miegas neturėtų būti ilgesnis nei pusvalandį (daugiausia valandą), nes atsikėlęs gali jaustis dar labiau pavargę.

http://g1.dcdn.lt/images/pix/miegas-60472251.jpg 

Muziejai ir renginiai

Jeigu gyveni dideliame mieste, jame tikrai yra muziejų, arba vyksta įdomūs renginiai. Gali apsilankyti muziejuje arba kokiame nors renginyje. Laikas prabėgs tikrai prasmingai, ką nors naujo sužinosi, pamatysi ir turėsite kitiems ką papasakoti, o svarbiausia  liks įdomūs prisiminimai.

http://img234.imageshack.us/img234/6315/museum2tf2.jpg 

Lankyk būrelius

Pradėk lankyti kokius nors būrelius, tada tikrai būsi užimtas ir turėsi ką veikti. Be to susirasi naujų draugų, išmoksi ką nors naujo. Galbūt senai svajojai groti gitara arba pianinu? O gal išmokti gražiai piešti? Pats metas pasinaudoti proga ir užsirašyti į kokį nors būrelį.

http://www.mintis.info/wp-content/uploads/2011/12/gitara.jpg 

Sportuok

Sportuodamas ne tik turėsi ką veikti, bet ir pagerinsi savo fizinę formą bei sveikatą. Sportas taip pat pagerina ir nuotaiką. Jeigu turi galimybę, gali pradėti lankyti sporto klubą.

http://www.15min.lt/images/photos/616350/big/sportas-su-svareliais-514dae6563cf3.jpg


Eik pasivaikščioti

Jeigu nelyja, išeik pasivaikščioti. Tai bus naudinga tavo sveikatai, o ir tu prasiblaškysi. Vaikštant grynam ore lengviau viską apmąstyti. Galbūt tai padės rasti išeitį iš sunkios situacijos? Kartu pasiimk fotoaparatą, galbūt rasi kažką gražaus nufotografuoti? Net jeigu ir lyja, gali apsiauti botus ir pašokinėti per balas, kaip darydavai vaikystėj. Štai tau dar vienas smagus užsiėmimas.:)

 http://www.efoto.lt/files/images/43251/DSC_2662.jpg


Gražaus artėjančio rudens. Tegul ruduo negadina Jums nuotaikos. Prisiminkite, kad nėra to blogo, kas neišeitų į gerą. :)

14 Komentarai

 1. O man ruduo labai patinka! Pasiūlymai tavo patiko, reikės pasinaudoti keletu. Patiko straipsnis.:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Geras straipsnis, ruduo mano mėgstamiausias laikas! Pasinaudosiu keletu patarimų :?)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai labai džiugu, kad patiko ir smagu, kad pasinaudosi patarimais.:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai įdomus straipsns. :) Tikrai pasinaudosiu patarimais. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kai tokie orai, šiuos patarimus labai gražiai galima pritaikyti. :D
  Straipsnis labai jaukus ir gražiai sudėliotas. Ačiū! :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puikus straipsnis! Ačiū. :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Straipsnis man taip pat patiko, tačiau turiu porą pastabėlių - 1. Man užkliuvo išdėstymas, tačiau tai tik mažiukas minusiukas, 2. nevartok tokių vaikiškų frazių, kai pdėdė miegas. tai tiek, sėkmės kituose straisniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Straipsnelis visai nieko, patarimai žinomi, tačiau kaip visada tinkami :) Na, aš dar pasiūlyčiau surengti fotosesiją rudenį su draugėmis ar pažaisti lapų karą, tai smagus ir aktyvus (bei naudingas!) užsiėmimas :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Straipsnelis patiko, bet radau kelias rašybos klaidas, kurios straipsnio nepuošia. Taip pat kai kur keista žodžių eiga, bet nepaisant viso šito straipsnis man patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai įdomus straipsnis! Na ką aš čia. Visi jie tokie! O patarimai tikrai geri reiks pasinaudot:)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Manau, kad rudenį būsiu užimta mokslais, tai nebus laiko pasinaudoti šiais patarimais :D

  AtsakytiPanaikinti