Konkursas aktyviems komentatoriams!

Labas, skaitytojai! Šį kartą, atskubu pas jus su puikia žinia, kuri ypač patiks aktyviems komentatoriams! Rašytojoms, kurio čia rašo straipsnius, skaitytojų komentarai yra labai reikalingi. Kartais jų būna daug, kartais mažai, kartais nei vieno. O, kad jų visą šį mėnesį būtų daug, skelbiu Jūsų pamėgtą - aktyviausio skaitytojo konkursą!
KĄ REIKĖS DARYTI? 


Jums reikės būti tiesiog pavyzdingais skaitytojais. Sugaišti pora minučių, perskaityti straipsnius ir juos pakomentuoti. Peržiūrėti konkursus ir juose sudalyvauti. Elgtis taip, jog kiekviena rašytoja suprastų, kad jos darbą aplinkiniai vertina (nesvarbu kaip - teigiamai ar neigiamai) ir tikrai gerbia jos praleistą laiką. Jūs rinksite taškus, kuriuos mėnesio gale sumuosime.
1 komentaras po straipsniu = 1 taškui.
Dalyvavimas konkurse/rubrikoje = 3 taškai. 

Jums tereikia sekti naujienas. Pamatėte naują straipsnį - pasakote apie jį savo nuomonę ir gaunate 1 tašką. Pamatėte rengiamą konkursą - sudalyvaujate jame ir gaunate 3 taškus.

Mėnesio gale visi taškai bus sumuojami ir išrinktas aktyviausias skaitytojas. :)

NUO KADA PRADĖTI?

Konkursas prasideda nuo dabar! Visus įrašus, kurie pasirodys po šio įrašo paskelbimo - galite komentuoti ir gauti taškus! Bei žinoma, dalyvauti konkursuose ir rubrikose! O pakomentavę šį pranešimą, Jūs taip pat galite pelnyti 1 tašką! 

KOKS PRIZAS?

Skaitytojas, kuris surinks daugiausiai taškų ir taps aktyviausiu, gaus dovaną - šaunią knygą "Laumės vaikas"! Už šaunio prizo įsteigimą, dėkojame mūsų liepos mėnesio rašytojai - Ritai! PRADEDAM! :)

Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!

Iki susitikimų!
Simona Š. 

12 Komentarai

 1. visada seku naujienas, bet nors ir perskaitau straipsnį, tačiau komentuoti vienu sakiniu - man per mažai ir negaliu, tuomet nekomentuoju. dabar šis konkursas mane privers pakomentuoti straipsnius :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man tas pats, kas ir Kotrynai :D... Bet pasistengsiu sudalyvauti konkurse :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Būtinai dalyvauju! Laikykis, klaviatūra! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Na, bandysiu dalyvauti. Šiaip visada stengiuosi pakomentuoti straipnius, bet kartais lyg ir pasimiršta ar tingisi :/
  Bet dabar labai pasistengsiu!! Ačiū už konkursėlį :3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Bandysiu dalyvaut, nors sprendžiant iš norinčių skaičiaus bus sudėtinga..

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pamėginsiu. Tačiau ne dėl knygos, o dėl rašytojų. Nes anksčiau tik skaitydavau, bet beveik niekada nekomentuodavau straipsnių. Stengsiuos būti aktyvesnė. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Dabar katik radau si bloga ir reakcija buvo OMG TAIP IDOMU KADA VISKA PERSKAITYTI :D

  AtsakytiPanaikinti