Nauja rubrika - "Pagalbos kampelis"

Sveikučiai! Pastebėjau, kad blog'e neliko nė vienos rubrikos, kuriame skaitytojos galėtų klausti rašytojų patarimo. Ką gi, šiandien ir vėl rodausi Jūsų akiratyje ir pristatau dar vieną naują rubriką - "Pagalbos kampelis", kurioje pasistengsiu ištiesti Jums pagalbos ranką!APIE KĄ ŠI RUBRIKA?
Kiekvieno žmogaus širdutėje knibžda bent vienas klausimas, kurio paklausti mamos, draugės ar kito artimo žmogaus - nesinori. Beveik kiekvieną žmogų, neduoda ramybės koks nors klausimas.. Būtent šioje rubrikoje, kiekvienas blog'o skaitytojas, kuris nori paklausti jam ramybės neduodančio klausimo, paprašyti patarimo vienoje ar kitoje situacijoje - galės klausti manęs! Jūs rašysite man savo klausimus, juos po kurio laiko įkelsiu į blog'ą ir pasistengsiu pateikti kuo išsamesnį ir, tikėkimės, naudingesnį atsakymą. 

KUR SIŲSTI KLAUSIMUS?
Savo klausimus, jau dabar galite siųsti man, el. paštu: simonospapuosalai@gmail.com

AR GALIU LIKTI ANONIMIŠKA?
Jeigu nenorite atskleisti savo tapatybės, siųsdami savo klausimą, tiesiog pasirašykite savo slapyvardį, o ne vardą ar pavardę, Taip niekas (nei aš) nesužinos kas esate. O jeigu norite likti visiškai anonimiška, netgi neatskleisti savo el. pašto, klausimus rašykite apačioje pateiktoje lentelėje.

ĮSPĖJIMAS: Stengsiuosi atsakyti į visus Jūsų klausimus, bet tikrai nepažadu, kad į visus atsakysiu. Juk ir aš žinau ne visus atsakymus, o svaidyti bet kokius patarimus - nesinori. :)

Lauksiu Jūsų klausimų!

Iki susitikimų!
Simona Š. 

Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!


18 Komentarai

 1. Puiki idėja, smagu kad nori padėti žmonėms! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Matosi, kad yra savanorė :). Sekmės šioje rubrikoje :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai labai puiki rubrika :)
  Kaip tik dar užvakar mąsčiau apie rubriką su pagalba. Ir štai, šiandien ji atsirado :D :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puiku, kad atsirado ši rubrika. :> Kai reikės pagalbos būtinai parašysiu, bet dabar dar nereikia. :/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Seniai norėjau kažko panašaus :3
  Šaunuolė, jog nori pagelbėti kitiems. Taip ir toliau :3

  AtsakytiPanaikinti
 6. Gera įdėja, puiku, jog bent kažkas bando suaktyvinti blogą. :>

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai gera mintis! Bėgu rašyti klausimo! :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Rubrika gal ir nieko, bet, kad nesigautų taip, jog į klausimus atsako kokia jauna mergaitė, apie gyvneimą ir tikras problemas neturinti jokio supratimo. :) O šiaip - patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 9. O Inga, kaip visada, neša visur tik negatyvą ir menkina kitas rašytojas. Inga, pozityviau.

  AtsakytiPanaikinti
 10. Gintarija, ką aš vėl blogai padariau? Tik pasakiau, jog gera įdėja ir kad gerai,kad imtasi blogo aktyvinimo. Atsiprašau, jei kas nors nepatiko mano komentare, galiu ir nekomentuoti, jei jau savo nuomonę gali reikšti tik tu;)

  AtsakytiPanaikinti