Sveika gyvensena- kelias į tobulą gyvenimą

EDITA

Sveikos merginos!
Šiandien įdėsiu Jums paskaityti straipsnį, kuri išsiunčiau į rašytojų atranką, kadangi manau, kad ši tema šiuo metu, kai keičiasi mūsų asmenybės yra labai svarbi mums. Taigi, malonaus Jums skaitymo, mielosios.

Puiki figūra ant kurios kiekvienas drabužis atrodo lyg gražiausias dizainerio kūrinys, pasitikėjimas savimi, nedingstanti nuo veido šypsena, būrys draugų- tai būtent tie dalykai apie kuriuos svajoja kiekviena mergina. Kiekviena mergina norėtų žinoti atsakymą į klausimą kaip visą tai turėti. Nepatikėsite, tačiau turiu Jums atsakymą! Tai- sveika gyvensena.

Sveika gyvensena kitaip

Kai pasakiau apie sveiką gyvenseną turbūt nusivylėte. STOP, tai nebus dar viena pamoka, kokias mums nuobodžiai dėsto mokytojai. Dabar aš Jums papasakosiu apie visą tai kiek kitaip, iš mūsų- jaunimo kampo. Juk sausi faktai ir statistikos tai ne tie dalykai, kurie svarbus mums, tai ne tai, kas priverstų mus susimąstyti iš tikrųjų.
Sveika gyvensena nėra tiesiog sveikas maistas bei daug sunkių pratimų. Toks apibūdinimas tikrai nėra teisingas ir jeigu Jus galvojate būtent taip- labai klystate. Pamirškime visą tai ir pagaliau teisingai suvokime ką vis dėl to tai reiškia. Sveika gyvensena apglėbia visas mūsų gyvenimo sritis ir yra labai svarbi kiekvieno iš mūsų gyvenime.
Turiu mažai draugų, esu nepatenkinta savimi, visą laiką praleidžiu prie kompiuterio ir t.t.- visa tai blogos gyvensenos rezultatas. Tad jeigu daugiau nebenori taip gyventi turi kažką keisti!

Mityba ir sportas


Nors sakiau, kad sveika gyvensena tai ne vien teisinga mityba ir sportas, tačiau tai irgi labai svarbu. Kaip žinia- sveikame kūne, sveika siela. Ši patarlė tiesiog idealiai atspindi tikrovę. Kai mes nesveikai maitinamės atsiranda tokios problemos kaip antsvoris arba per mažas svoris, tada prasideda pašaipos, kompleksai, kurie pažeidžią mūsų psichiką, mes nustojame pasitikėti savimi, savo jėgomis, todėl atsiranda problemos su draugais, baimė bendrauti, žmogus atsiskiria nuo kitų. Jeigu šioje situacijoje gali atpažinti ir save BŪTINAI privalai pakeisti mitybos ir sporto įpročius. Visų pirmą, visada prisimink, kad maistas turėtų būti tavo kūno butinybe, o ne savęs patenkinimas. Juk Tu nesi savo kūno vergas. Apie tai kaip sveikai maitintis mūsų bloge parašyta labai daug straipsnių, o internetas kimšte prikimštas patarimų!

Sportas stiprina bei daro mūsų kūną sveika ir gražu. Ir visiškai nėra būtinybės dabar bėgti ir daryti pratimų, kurių tu pakęsti negali. Yra daugybė sporto šakų, kuriuos tu pamėgsi, šokiai, krepšinis, tenisas, plaukimas ir tt.,  kurie tau bus ne butinybė, o mėgstamiausias malonumas!
Niekada nepamiršk pasirūpinti savimi. Šiuolaikiniame pasaulyje grožis yra svarbus. Taip, tai nėra pagrindinė vertybė, kuria turėtume vadovautis, tačiau pripažinkime jį yra svarbi. Prižiūrėk save, rūpinkis savo higiena, kurk savo stiliu, buk originali.

Būdama sveika ir graži tu įsigysi pasitikėjimą savimi ir meilę sau. O turėdama tai sėkmė ir draugai į tavo gyvenimą plūs milžiniškais kiekiais.

Daryk tai, ką mėgsti labiausiai

Sėdėjimas prie kompiuterio tai tikrai ne vienintelis dalykas, kaip įmanoma leisti laisvalaikį. Susirask savo pomėgį. Eik piešti, šokti, rašyti, bandyk, ieškok, kol galiausiai atrasi tai, ką tu mėgsti ir kas tau suteikia didžiausią malonumą ir, patikėk manimi, tavo gyvenimas pasikeis. Nebijok daryti tai, ką mėgsti labiausiai ir siek savo svajonių. Darydama tai ką mėgsti tu pritrauksi prie savęs žmones, draugus, kadangi kiekvienas žavėsis tavimi. Jeigu gražiai dainuoji- eik į talentus, atrankas, jeigu gražiai rengiesi- kurk blogą, kur žmones inspiruosi savo idėjomis, gražiai rašai, sukurk blogą su savo istorija. Nesvarbu ką tu mėgsti daryti, svarbiausia daryk tai ir nebijok dalintis tuo su kitais žmonėmis.


Sveika gyvensena neapsakomai plati savoka, tad viską papasakoti viename straipsnyje neįmanoma, kad ir kaip norėčiau. Čia Jums parašiau patarimus iš savo gyvenimo, tai ką žinau pati. Jeigu norėsite kažką keisti savo gyvenime, pasinaudosite jais, tobulinsite save, jeigu nenorėsite- tai Jūsų pasirinkimas.
Svarbiausia nebijokite ir darykite tai ką mėgstate, mėgaukitės gyvenimu, o visa kita ateis pas Jus savaime.

Lauksiu Jūsų nuomonių ;)

6 Komentarai

 1. Šaunus straipsnis. :) Man labai patiko. :) Tik nepridėjai etikečių. :p
  Beja, gali prisijungti prie rubrikos "Gyvenk sveikai" .:)
  Šeip ar taip, spaudžiu visas reakcijas! :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis iš dalies patiko, iš dalies - ne. Visiškai nesutinku, kad gyvendama sveikai turėsi daug draugų ir pasitikėsi savimi. Juk daug draugų gali turėti kiekvienas. :) Bet manau svarbu ne kiekybė, o kokybė. Nereikia daug draugų jaustis laimingai, užtenka kelių tikrų draugų. Pažįstu ne vieną žmogų kuris "maitinasi" kola ir visu kitu junk food asortimentu... Bet taip pat pažįstu daug žmonių kurie maitinasi sveikai ir yra labai laimingi. :) Taigi sakau, straipsnis iš dalies patiko, tik užkliuvo šie du dalykai. ;) Tobulėk toliau, tikiuosi, kad kada nors tapsi mėnesio rašytoja! :)Spaudžiu Ačiū! ir Patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Beata- Ačiū ;) O etiketes jau pridėjau :D Ačiū už pakvietima, jeigu sugalvosiu kokią įdomią temą šiai rubrikai būtinai parašysiu straipsnį :)
  Agota- Labai ačiū už nuomonę :) Apie tuos draugus... Kai kurie nori daug draugų, kiti žmonės labiau mėgsta mažą ratą draugų. Šiame straipsnyje norėjau pasakyti tai, kad reikia daryti ką mėgsti ir draugai patys ateis pas tave. O taip pat sveikai maitinantis, sportuojant žmogus tobulina save, įgauna pasitikėjimo savimi, kas ir vėl pritraukia žmones. Mintis čia paslėpta ne vien valgymo įpročiuose ;) Bet kokiu atvėju didėlis ačiū tau už nuomonę ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Iš ties man patinka tavo straipsnis. Kažkodėl jis atrodo, kad parašytas - iš širdies, bet tiksliai nežinau. man patiko tavo įžanga. :>

  AtsakytiPanaikinti
 5. Seniai norėjau perskaityti ką nors panašaus! :) Labai sudominai įžanga, pritraukė skaityti toliau!

  AtsakytiPanaikinti