Sveiki!


Štai aš ir esu čia - TD bloge. Visai neseniai užsukau į šį tinklalapį ir sudalyvavau atrankoje. Daug planavau apie ką rašyčiau jei mane priimtų, kaip ką būtų galima pakeisti. Nekantriai laukiau rugpjūčio pradžios, kiekvieną dieną tikrinau paštą ir štai: aš priimta!

Dabar manau reikėtų prisistatyti - aš Ugnė. Man 13 metų. Jau greičiau nei po mėnesio eisiu į 8 klasę. Keista? Visai ne. Tiesiog pradėjau metais anksčiau lankyti mokyklą - į priešmokyklinio ugdymo grupę (PUG) ėjau ne 6, o 5 metų. Bet tikrai negaliu sakyt, kad mokytis man labai sunku. Ne! Žinoma kartais kaip ir visus mus tiesiog užplūsta begalės namų darbų ir tiesiog neįmanoma visko spėti. Tuomet reikia susikaupti, giliai įkvėpti ir pirmyn!Bet užteks apie mokyklą. Laisvalaikį visada praleidžiu gana įvairiai: mėgstu skaityti fantastines knygas, žiūrėti TV, būti prie kompiuterio, rašyti dienoraštį, verti karoliukais (dažniausiai biseriu), sportuoti ar važinėti dviračiu ir labiausiai sudominęs  užsiėmimas - pinti draugystės apyrankes. Jeigu sudominau tikrai galėsiu pamokyti parašydama straipsnį.

Dar keletas faktų apie mane:


 • Labai myliu gyvūnus.
 • Svajoju turėti katiną arba katę.
 • Taip pat be apyrankių moku daryti ir auskarus.
 • Mėgstu saldumynus.
 • Gerai mokausi.
 • Mėgstamiausia spalva: rožinė ir juoda.
 • Labai mėgstu šokti, todėl lankau šokių būrelį.
 • Visiškai nemoku prisistatinėti.


Nedaug ką galiu apie save pasakyti, bet manau tiek, kad esu nuoširdus, draugiškas, mielas ir savimi pasitikintis žmogutis. Nors nelabai tikiu horoskopais manasis sako, kad esu samojinga, originali ir nuo nieko nepriklausoma. Tuo viskas ir pasakyta.

Lauksiu jūsų nuomonių ir nepykit už tokį trumpą straipsnį, bet kaip jau minėjau nemoku prisistatyti. Iki susitikimo ir tikiuosi jums bus įdomu skaityti mano straipsniu. Iki!


Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!"

18 Komentarai

 1. Sveika prisijungus :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mes žiauriai panašios! Tiek daug panašumų atradau. :oo Būtų šaunu su tavimi pabendrauti. :) Beje, priimk mane į facebook draugus, reikia pridėti tave prie rašytojų grupės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Beje radau šiek tiek klaidelių.

  AtsakytiPanaikinti
 4. nieko tokio, apie save tikrai sunku kalbėti juk :) šaunuolė, labai daug panašumų ir aš radau :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Laabas!
  Pasirodei miela ir draugiška :)
  Lauksim tavo straipsnių, ypač "draugystės apyrankių" pynimo pamokėlių :) Spusteliu "patiko"!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labas! Sėkmės rašant, ypač įdomu būtų jeigu papasakotum apie apyrankių pynimą ar karoliukų vėrimą. Sėkmėės.:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveika prisijungus ir, beje, amžius nenustebino, nes pati į mokyklą pradėjau eiti būdama 5-erių metų :D High5! :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Sveika atvykus! Su apyrankiu pynimu ir karoliuku verimu tikrai sudominai! Lauksim straipsniuku! Sekmes! :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Norėčiau paprieštarauti - prisistatyti tau pavyko tiesiog puikiai :) Būtinai parašyk straipsnį apie draugystės apyrankes! Nes tikrai sudominai ;] Didžiausios sekmės!

  AtsakytiPanaikinti
 10. sėkmes tau rašant ;)) lauksiu tavo straipsniu ^*

  AtsakytiPanaikinti
 11. sakai, esi nuo niekieno nepriklausoma? ką darytum be tėvų? visi esam nuo kažko priklausomi

  AtsakytiPanaikinti
 12. Sėkmės rašant :)
  Man taip pat neseniai sukako 15,o keliausiu į 10 klasę, nes kaip ir tu į mokyklą pradėjau eiti 5 metų :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. Sudarei labai gerą įspūdį :) ! Linkiu tau kūrybinės sėkmės ir žinoma daug daug puikių idėjų ;D ! Lauksiu tavo straipsniuko apie draugystės apyrankes :} !!!

  AtsakytiPanaikinti
 14. Sėkmės TD bloge :) Aš taip pat pradėjau anksčiau lankyti mokyklą, todėl rugsėjo pirmą žingsniuosiu jau į devintą klasę, nors man 14 :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Man labai patiko! Tu toks mielas žmogus atrodai, kad net negaliu susitvardyti. Labai lauksiu tavo draugystės apyrankių pinimo pamokėlių. :D Sekmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Labai smagu, kad sudalyvavai atrankoje ir dabar esi čia.an pasirodei labai miela ir draugiška mergina. Nuoširdžiai linkiu sėkmės rašant straipsnius! :)

  AtsakytiPanaikinti