TD apklausėlė.

Paskutiniai rytiniai miegojimai...
Paskutinės savaitės iki mokyklos..
Paskutiniai tinginiavimai nieko neveikiant..
Pasiilgsiu tų atostogų ritmo,kai tau visiškai nesvarbu ar šiandien pirmadienis,ar penktadienis. Gali būti lauke nors ir iki pačio ryto,nes tau rytoj anksti ryte niekur nereikės ruoštis.
Bet niekaip negalime užbaigti tokia liūdna gaidele,juk ir prasidedantys nauji mokslo metai turi pliusų. Netiki? Na pažiūrėkime..

+ Mokykloje mes kiekvieną dieną sužinome kažką naujo.
+Leidžiame laiką su savo draugais.
+Dalyvaujame mokykliniuose renginiuose,kurie kartais būna ir visai nenuobodūs,o kaip tik įdomūs!
+Dalyvaujame olimpiadose bei kituose konkursuose,kuriose galime laimėti aukštas vietas bei prizus.
+Mokantis laviname savo smegenis.
+Lankome būrelius,kuriose užsiimame mums patinkančia veikla.

Šiandieninės apklausos tema ir bus MOKYKLA,o apklausiamos bus,tik merginos.Taigi pradedame!

Mūsų apklausiamosios :
                                                         Ugnė - 15 metų.
Rima - 13 metų.                                                                                         Liveta - 17 metų.
     
                                      
                                            
                        
 Karolina - 14 metų.                                                                               Gabija - 14 metų. 


                                                                         


1.Ne paslaptis, kad liko labai nedaug laiko tų tikrųjų atostogų, kai gali miegoti iki pietų, keliauti ir tiesiog pramogauti. Ar pasiilgsi tokio atostogų "rėžimo" , o gal tai tiesiog atsibodo ir nekantrauji, kai galėsi įžengti į mokyklą?

Rita : Tokių atostogų rėžimo manau pasiilgs visi. Bet žinoma, šiek tiek ir nekantrauju įžengti į mokyklą, nes be galo trūksta tų dienų kai būna visa klasė ir visi galim būt kartu.

Liveta :  Iš vienos pusės jau atsibodo ta vasara. Norisi vėl kažką prasmingo veikt. Pasimokyt. Pasiilgau net namų darbų. O iš kitos norėtųsi dar ilgai pamiegot, pasikaitint prieš saulytę.

Karolina : Manau, kad visi pasiilgsta tų atostogų ir nori jų daugiau, kad galėtų patinginiauti ar kažką įdomaus nuveikti. O mokyklos aš visai ir laukiu, nes susitiksiu savo klasiokus, kitus draugus ir drauges bei žinoma gerus mokytojus. Prasidėjus mokslo metams aš tikiuosi, kad jie greit prabėgs ir ateis kita vasara. Per kurią visi vėl galėsime kažką nuveikti įdomaus ar patinginiauti.
 
Ugnė : Žinoma, kad pasiilgsiu atostogų. Mėgstu ilgiau pamiegoti, o greitu metu vėl reikės keltis anksti. Bet mokyklos ir pasiilgau, noriu susitikti su bendraklasiais kurių nemačiau.

Gabija : Šiuo klausimu aš neapsisprendusi. Tiesiog... Dabar norisi į mokyklą, nes pasiilgau savo klasiokų, draugų. Galbūt, net pasiilgau ir tų mokslų. Tačiau prasidėjus mokslo metams, visa tai vėl atsibos ir norėsiu atostogų. Tos atostogos vėl atsibos, nes nebus ką veikti, taigi ir vėl norėsiu į mokyklą. Ir taip viskas sukasi ratu.. Tikiu, kad tikrai ne man vienai taip yra.

2. Kadangi šį kartą apklausiamos yra vien tik merginos pakalbėkime apie pirkinius! Koks jų sąrašas dėstosi tavo mintyse? Ką dar planuoji įsigyti,o ką jau spėjai nusipirkti?


Rita : Jau pirktis tai tikriausiai nieko nepirksiu. Visą savo sąrašą jau išbraukiau. Na mokyklinių prekių beveik nieko nepirkau, tik kelis tušinukus. O daugiau, manau kaip ir visos kitos merginos, daugiausia laiko praleido ieškodamos naujų drabužių naujiems mokslo metams.

 Liveta : Kadangi mano mokykloje būtina dėvėti uniformas (bent švarkelį), tai nelabai ką pirkt ir reikėjo. Pirkau keletą porų džinsų, marškinukus, batelius, aukštakulnius, sportinius batelius. Na, ir dar reikėtų įsigyti sportines kelnes. O iš kanceliarinių prekių tai pirkau įvairias smulkmenas.

Karolina :  Na pirkinių visada atsiras kokių norėčiau ar reiktų nusipirkti. Tad planuoju, kad pirksiu viską po truputį, o ne iš karto. O planuoju nusipirkti džinsus, keletą palaidinių ir batus. Nieko daug neplanuoju pirkti, nes mano užgaidos greit keičiasi atrodo noriu to, o gal geriau būtų anas tai tiek.

Ugnė :  Šiuo metų turiu viską ką planavau nusipirkti. Įsigijau daugybę mokyklai skirtų rūbų, laisvalaikiui. Žodžiu pirmiems dviems mėnesiams užteks tikrai.

Gabija :  Oi.. Šiais metais reikės daug ko... Drabužiai, mokslo prekės, nauja kuprinė, sportinė apranga, avalynė ir dar daug kitų dalykų. Kol kas, nieko nusipirkti dar nespėjau.

3.Rugsėjo pirmosios šventė...Nedrąsūs pirmokėliai keliauja pirmąkart į mokyklą, įsikibę į paskutinius metus šioje mokykloje būnančius dvyliktokus. Ar jūsų mokykloje ši tradicija yra palaikoma? Galbūt ir pati atsimeni, kai pirmąjį kartą žengei į mokyklą? 


Rita : Kadangi mano mokykla pagrindinė, tai vyriausi dešimtokai. Šiaip kiek pamenu rugsėjo pirmąją taip nebuvo niekad dar.. Tik per vyriausiųjų išleistuves mažyliai juos išlydėdavo.
Liveta : Taip, mano mokykloje ši tradicija yra palaikoma. Na, o pati, labai gaila, bet šios dienos neprisimenu. Matyti neįsiminė.

Karolina : Na taip ši tradicija yra mūsų mokykloje, bet pirmokus veda ir ves nebe dvyliktokai, nes mūsų mokyklą padarė progimnazija t.y mokykla tik iki 8 klasės. Na, o pačiai teko, kad mane vestų, bet tiesa pasakius gerai neatsimenu, nes esu pakeitusi keletą mokyklų.

Ugnė : Taip, mūsų mokykloje ši tradicija palaikoma, pati esu vedusi dvyliktoką. Deja, nelabai ir prisimenu, pirmą kartą į mokyklą atėjau prieš aštuonis metus.

Gabija :  Mūsų mokykla yra progimnazija, tad yra tik 8 klasės. Kiekvienais metais aštuntokai veda pirmokus. Šiais metais jau ir aš būsiu viena iš tų aštuntokų, kurie ves pirmokėlius... O atrodo dar neseniai, aš ir mano buvę klasiokai įsikibę į virvelę pririštą prie popierinio, linksmo aitvaro, vorele žygiavom į vidinį pradinės mokyklos kiemą...4.Mokykloje mokinamės išreikšti ir save todėl dauguma joje lanko sau patinkančios veiklos būrelius.. O kokius būrelius lankei praeitais metais ir kokius planuoji šiais mokslo metais? 

Rita : Praeitais metais lankiau teatro, šokių bei rankdarbių būrelius. Šiemet tikriausiai pasiliksiu tik teatrą ir šokius, nes norisi pradėt kažką lankyti iš kovos menų.

Liveta :  Lankiau chorą. O šiais metais nemanau, kad kažką lankysiu. Visgi 11klasė, reikėtų gal daugiau laiko mokslams skirti.

Karolina : Praeitas metais pas mūsų mokykloje atsirado šaulių būrelis, na ir mes su drauge pagalvojome kodėl nepabandžius na ir štai esame šaulės. Šiais metais taip pat lankysime juos.

Ugnė :  Praeitais metais lankiau chorą, etninės kultūros būrelį, aktyviai dalyvavau mokyklos veikloje. Šiais metais nieko kol kas neplanuoju, esu būsima gimnazistė, nežinau ar turėsiu laiko. Laukia sunkūs mokslo metai, bet jei tik atsiras laisvo laiko -  tikrai netinginiausiu.

Gabija :  Praeitais mokslo metais lankiau muzikos mokyklą. Na... Tai ne būrelis, bet vis dėl to, skaitoma kaip po pamokinė veikla. O šiais metais lyg ir neplanuoju ko nors keisti. Nes muzikos mokykla užima daug laiko, o norisi turėti vis daugiau laisvalaikio.
 

 
5.Dažna panelė vis suka galvą galvodama ką čia pasirinkus apsirengti rugsėjo pirmosios šventei. Kokios jūsų aprangų idėjos šiai šventei? Galbūt atsakinėdamos padėsite kažkam galutinai nuspręsti ką pirkti arba ką išsirinkti rengtis.


Rita :  Va šiemet su mama labai daug ginčijausi dėl to ką rengsiuosi aš. Mama už tai, kad aš vilkčiausi sarafaną ir batelius. O aš už tai, kad nusipirkčiau naują suknelę ir aukštakulnius. Po to ilgo ginčo, vis dėl to laimėjau aš. Tai nusipirkau tokią švelniai rožinę suknelę su gėlėmis ir juodu dirželiu, bei juodus aukštakulnius. 

Liveta : Jau minėjau, kad mano mokykloje būtina dėvėti uniformą, tai ja ir rengsiuosi. Tai yra sijonas, švarkelis ir kaklaraištis. Na, dar užsidėsiu marškinukus ir aukštakulnius.

Karolina : Na aš nesuku galvos, nes pas mus mokykloje yra uniformos tad būsiu su uniforma per rugsėjo pirmąją.

Ugnė : Gerai, kad man nereikės sukti galvos dėl to! Mūsų mokykloje yra uniformos, negali apsirengti ,bet ko.

Gabija :  Na, manau aš neišsiskiriu iš kitų merginų, nes ir pati tik galvoju ką apsirengti tą dieną. Galvojau rengtis džinsus, puošnią palaidinę, juodą švarkelį ir apsiauti juodus batelius su nedidele platforma. Tačiau, klasiokės priminė, jog šiais metais vedame pirmokus, tad reikia apsirengti suknelę. Taigi, dar nieko nesugalvojau...


6. Kaip ir nauji mokslo metai taip ir nauji pažadai.. Šiais metais tikrai gerai mokinsiuosi! Būsiu drąsesnė. Labiau pasitikėsiu savimi. Įsiliesiu į klasės veiklą. Užsirašysiu į naują būrelį. O kokie tavo pažadai artėjant naujiems mokslo metams?

Rita : Ką tikrai nusprendžiau, tai kad nuo naujų mokslo metų nenusivažiuosiu su mokslais ir taip pat gerai baigsiu kaip šiemet. Dar tikriausiai pasiryžau nebebūti tokia kokia buvau ankščiau.

Liveta : Turiu tik vieną pažadą, pradėti rimtai mokytis. Be jokių tingiu, nenoriu ar nesuprantu.

Karolina : Pasistengti gerai mokytis,turėti gerą vidurkį, kad įstočiau į gimnaziją ir pakliūčiau į gerą klasę.

Ugnė : Žinoma, kad gerai mokysiuosi, nešiu gerus pažymius. Nemėgstu prižadėti, nes būna, kad neištesiu ir po to blogai jaučiuosi.

Gabija :  Manau, jog geriau mokytis. Pamiršti visus socialinius tinklus, arba bent jau riboti būvimą prie jų, ir daugiau pasinerti į mokslus. Juk būtent šie metai nulems, kur stosiu, ką veiksiu gyvenime.

Kuri iš šių panelių nusipelnė daugiausiai jūsų simpatijų? Gal atradote net tų pačių pomėgių ar minčių? 
P.s Temas kitoms apklausoms siūlykite į komentarus.

*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!


9 Komentarai

 1. Labai faina rubrika! Įdomu paskaitinėti kitų nuomones ir atsakymus. O kitoje temoje norėtųsi, kad pakalbintum apie aktualias temas - alkoholis, narkotikai, rūkymas. Bent jau man būtų įdomu paskaityti, kaip kiti mano apie tai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. kaip galima dalyvaut apklausoj?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pritariu Aqilei, paklausinėti apie aktualias temas. Labai patinka ši rubrika.:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vienos merginos vardas supainiotas. Ar ji Rita, ar Rima ? Nes vienur vienaip, kitur kitaip :D. Bet neskaitant to man patiko :). Linkiu Sėkmės !!!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aqilė - Malonu girdėti, kitai rubrikai kažką įdomesnio sugalvosiu.
  Anonime - Pasikviesk mane per fb : Ingrida Krištopavičiutė.
  Ugnė St - Sugalvosiu kažką aktualesnio,malonu girdėti!
  Anonime - Jos vardas Rima,vienoje vietoje pataisiau,o kitose turbūt visgi užmiršau pataisyti.. Ačiū.:)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Super straipsnis:) Galėčiau gal ir aš kada prie progos sudalyvaut?:D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Man taip pat patiko, įdomiai pateikti paprasti klausimai bei atsakymai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Aušrine - Nėra už ką. :)
  Indrė - Žinoma! Parašyk man į facebook'ą : Ingrida Krištopavičiutė.
  Vilija - Malonu girdėti! :)

  AtsakytiPanaikinti