TD blykstė: žavingasis Jared Leto

Žavingasis Jared'as Leto... Ar tai ką nors tau sako? Ar jau girdėjai šią pasaulinio garso žvaigždę? Jei ne – nedelsdama kviečiu pasidomėti, o jei taip - puiku! Dar šiek tiek žinių nepakenks.
Taigi, šiandien TD blykstės sukūryje - Jared Joseph Leto.

Muzika ar aktorystė?


Jared‘as Leto gimė 1971 metais, Luizianoje. Deja, jį visai jauną ištiko nelaimė - jo tėvai išsiskyrė. Jared‘as liko gyventi su savo mama Constance ir broliu Shannon‘u. Baigęs mokyklą, vaikinas universitete trumpai studijavo dailę, bet vėliau persikėlęs į Niujorką studijavo vizualinio meno mokykloje.
Dabar Jared‘as Leto yra JAV muzikantas bei aktorius. Be to, šis vaikinas bene geriausiai žinomas kaip alternatyvaus roko grupės „30 Seconds To Mars“ vokalistas. Jared‘as Leto šios grupės vaizdo klipų direktorius (kuria po slapyvardžiu – Bartholomew Cubbins) ir fotografas. 1992 Jared‘as išvyko į Los Andželą kur pradėjo savo aktorystės karjerą. Jam ypatingai sekėsi – netrukus gavo vaidmenį seriale, o vėliau - daugiau vaidmenų įvairiuose filmuose. Tačiau, pripažinimą kaip aktorius, Jared‘as, gavo tik po filmo „Requiem for a Dream“ pasirodymo. Nepaslaptis ir tai, jog dėl aktoriaus karjeros Jared‘as Leto be galo stengėsi. Štai, filmui „Chapter 27“, kuriame jis turėjo vaidinti Džono Lenono žudiką, Leto priaugo apie 28 kilogramus. Tai atrodo neįtikėtina kai sužinome faktą, jog Jared‘as Leto yra vegetaras. Jau minėtame filme „Requiem for a Dream“ jis numetė apie 13 kilogramų, taip pasiekdamas kritinį kūno svorį ir rizikuodamas nualpti filmavimo metu. Ar ne per didelė kaina aktorystei?
Be vaidybos, šis žavus, jaunas vyrukas užsiima muzikine veikla ir yra grupės „30 Seconds To Mars“ vokalistas. Jo brolis Shannon‘as Leto grupėje groja būgnais. Grupė susikūrė 1998 metais ir iki šiol išleido tris albumus. Grupės dainos turi gilią prasmę, kuriose liečiamos ekologijos bei visuomenę kamuojančių problemų temos. Be viso to, grupė, visame pasaulyje turi milijonus gerbėjų, kurie buriasi į grupuotes "Echelon". „30 Seconds To Mars“ grupės gerbėjai rimtai užsiima grupės populiarinimu ir tam skiria daug savo laiko.
Sulaukęs 42 vis dar nenustojantis stebinti pasaulio savo jaunatviška išvaizda, Jared'as, ne kartą turėjo aukoti sveikatą karjeros vardan. Vaikinas pats sako, jog yra puikus pavyzdys, kaip nieko neturintis vaikas įgyvendino savo svajonę.

Amžinai jaunas...?


Jared‘as Leto ne vienam kėlė daugybę klausimų dėl pernelyg jaunatviškos išvaizdos. Juk nepaisant aktyvių koncertinių turų ir aktorystės nualinto organizmo, Jared‘as atrodo mažiausiai 10 metų jaunesnis, nei yra ištikrųjų. Savo jaunatviškos išvaizdos priežastimi, Leto įvardina savo veganišką gyvenimo būdą. „Vis dar turiu nemažai ydų, silpnybių, tačiau alkoholis ar nesveikas maistas nėra vieni jų. Daugiau nei dvidešimt metų nevalgau mėsos. Be to, labai svarbu yra gerai išsimiegoti, leisti kūnui pailsėti. Esu tikrai gana sveikas, todėl, manau, visa tai man padeda“, - yra pasakojęs Jared‘as. Vaikinas taip pat užsiima joga, daug vaikšto pėsčiomis bei važinėja dviračiu.

Mįslė


Ne paslaptis ir tai, jog "30 Seconds To Mars" grupės simbolika yra be galo paslaptinga. Gerbėjų grupuotės kurios plinta tarsi virusas, aktyviai aiškinasi šias „paslaptis“ ir stengiasi įminti „30 Seconds To Mars“ grupės simbolikos reikšmę. Kaip manoma grupės simbolių autorius - taip pat Jared‘as Leto.

Jared'o Leto stiliukas


Jared'as Leto yra didelis pokyčių mėgėjas. Jo išvaizda stebina visus, visur ir visada. Todėl, gerbėjai norėdami bent kiek pasijusti Jared‘o Leto „kelnėse“, turi išskirtinę galimybę kopijuoti šio vaikino stilių, nes net ir išrankiausieji Jared‘o Leto gerbėjai ras tai, kas tiks jiems. Be išskirtinės ypatingos aprangos, Jared‘as, taip pat yra daugelį kartų keitęs šukuoseną. Jis turėjo ilgus plaukus, kažkada buvo plikas, turėjo rožinę skiauterę, buvo blondinas, mėlynplaukis, buvo ir raudonplaukis, turėjo ir Songoko stiliaus šukuoseną. Kažkada nešiojo ūsus, turėjo barzdą, vaikščiojo su „emo“ stiliaus makiažu. Tikras pokyčių sūkurys, ar ne?

Idėja

Kaip jau minėjau - Jared'as yra be galo spalvinga ir išskirtinė asmenybė. O norintiems pasijusti šio vaikino "kailyje" kviečiu apžvelgti kelias idėjas kurios tiks ir vaikinams, ir merginoms.

Akiniai nuo saulės
Nesvarbu, tu vaikinas, ar mergina, bet vasarą savo akis turime saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. O Jared'o gerbėjams siūlau drąsiai rinktis štai tokio tipo akinius nuo saulės.

Marškinėliai
Manau, ši idėja puikiai tiktų vaikinams, ypač karštą vasaros dieną, ar ne? Tereikia paprastų marškinių, kuriuos vėliau galėtume sukirpti taip, kaip matote paveikslėlyje.

Odinis švarkas
Ši idėja tiks ne tik vaikinams. Juk merginos taip pat puošiasi odiniais švarkeliais? Kaip matote, Jums reikės odinio švarko ir kniedžių kurias galėsite išdėstyti kaip tik panorėsite.

Džinsai
Štai dar viena idėja kuria pasinaudoti gali ir merginos. Jums tereikės baltų džinsų ir užtrauktukų kuriuos vėliau galėsite prisiūti prie džinsų kaip matote paveikslėlyje.

Odinės pirštinės
Juodos ar raudonos - nesvarbu. Tačiau jei esi Jared'o gerbėja/as, tokias pirštines tu turėtum turėti.

Šukuosena
Merginoms mėgstančioms stebinti ne tik save, bet ir aplinkinius tiktų tokia šukuosena. Ar išdrįstum?

Kepurė
Ypač žiemą... Juk smagu, a? Ne vienoje nuotraukoje, Jared'as Leto dėvi štai tokią kepurę. Tu taip pat drąsiai gali susirasti panašią ir stebinti aplinkinius!


Kaip matote, Jared'as Leto linkęs stebinti tiek savo išvaizda, tiek įspūdingu balsu.
Linksmas, paprastas, bet ne prastas ir bene visų merginų svajonė... Tai Jared'as Leto.

Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

14 Komentarai

 1. Super straipsnis! Nors nesu jo gerbėja, bet paskaitinėt įdomu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puikus straipsnelis, taip pat kaip ir Gabija sužinojau daug naujo, buvo išties įdomu ;) Sėkmės rašant toliau!

  AtsakytiPanaikinti
 3. O... veikėjas iš vienos mylimiausių grupių :) Super, straipsnis išplėtotas, nepamiršai nė vienos smulkmenos, nėra prie ko prikibti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai patiko! Kažkaip susižavėjau juo pamačius filma Mr. Nobody ir aplamai man jis atrodo labai simpatiškas ir gražus. Norėjosi apie jį daugiau sužinoti, ir štai - tavo straipsnis apie jį. Ačiū! :))

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aqile, man smagu! Jis taip pat mano favoritas tiek muzikos, tiek aktorystės, tiek mados atžvilgiu. ;)

   Panaikinti
 5. Labai mėgstu grupę "30 Seconds To Mars" is Jared'ą. Man labai patiko! :))

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis tikrai labai patiko! Tik ta vieta apie skyrybas užkliuvo - visai jaunas nesiskiria nuo visai seno, mano manimu :D Bet toliau tiesiog nėra prie ko prikibti - tekstas superinis!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Emma, aišku, pataisysiu aš truputį tą vietą apie skyrybas. ;) Džiaugiuosi, jog patiko! :)

   Panaikinti