TD horoskopai.

Į Teenage Dreams blogą grįžta kažkada seniau kitų rašytojų vesta rubrika apie horoskopus kiekvienam zodiako ženklui. Apsiėmiau šią rubriką vesti vien dėl to,kad man ir pačiai labai įdomu skaityti horoskopus skirtus savajam zodiako ženklui,tikiu,kad tokių kaip aš atsiras tikrai ne vienas ir ne du.Atsiminkite,kad jais tikėti nebūtina.Stengsiuosi horoskopus įkelti kiekvieną savaitę arba bent kas dvi,tad ši rubrika bus gan dažna.Nieko nelaukiame ir pradedame!
                                                           

                                     Šios savaitės horoskopas

                                                                         
  

Avinas

Šiam zodiako ženklui savaitė žadama būti itin sėkminga,jums puikiai seksis įgyvendinti visus jūsų sumanymus,bet jie neturėtų būti neteisingi bei negali pažeisti kitų žmonių interesus.Tinkamiausias laikas atlikti visus darbus yra pirmoje savaitės pusėje,o savaitgalį geriau niekur nekelti kojos iš namų,nes yra tikimybė susižeisti bei peršalti.Turėtumėte skirti daugiau laiko jūsų tolimam giminaičiui,kuriam gali reikėti jūsų pagalbos,šis žmogus ateityje gali tapti jums dar artimesnis.
  Jautis

Savaitės pradžioje turėtumėte įgyvendinti pažadus,kuriuos esate davę,tam tinkamiausias metas pirmadienį arba antradienį.Žodžio nesilaikymas jums gali sukelti nesutarimų su svarbiais žmonėmis.Ketvirtadienį ir penktadienį tinkamas metas pasilinksminti bei bendrauti pasilinksminti, tuo tarpu savaitgalis tam netinkamas. Šiuo metu geriausia laiką skirti namų tvarkymui ir poilsiui.Dvyniai

Savaitės pradžioje atkreipkite dėmesį į detales, jos jums gali pasirodyti svarbios ir lemti tolimesnę įvykių eigą. Po darbo ar mokslų ar tiesiog reikalų tvarkymo jums patartina bendrauti su draugais - tai jums padės išlaikyti gerą nuotaiką ir optimizmą. Savaitgalis netinkamas nei bendravimui, nei svarbesniems reikalams.
  Vėžys

Jūsų nuotaika šią savaitę gali būti kiek ilgesinga,todėl nenorėsite imtis jokių svarbių reikalų. Nepasiduokite šiai niūriai nuotaikai,užsiimkite jums patinkančia veikla sportuokite,gaminkite,keliaukite.Pirmadienis ir antradienis turėtų būti gan jaukūs,todėl šias dienas stenkitės naudotis proga ir leisti laiką su draugais.O savaitgalį atvirkščiai pasistenkite išvengti niurzgių bei nemalonių asmenų kompanijos,nes jie tikrai nepakels jūsų nuotaikos,o labiau ją sugadins.
  Liūtas

Pirmoji šios savaitės pusė bus palanki vykdyti visokius projektus susijusius su mokslu ar užsiimti kita protine veikla. Galite susilaukti gerų žinių iš užsienio,bet jos bus dviprasmiškos - suteiks džiaugsmo,bet ir atskleis kitų žmonių atlaidumą. Savaitgalį nepatartina planuoti jokių svarbių darbų,geriausia šiuo metu būtų pabūti vienam ir atsipalaiduoti.Pasistenkite mažiau bendrauti su šeimos nariais,nes galite susipykti.

Mergelė

Savaitės pradžioje jums nepatartina persidirbti. Galite atsidurti tokioje situacijoje,kuri pareikalaus jūsų atidumo bei sugebėjimo kontroliuoti kiekvieną jūsų ištartą žodį ar atliktą veiksmą.Nesistenkite dirbti kelių darbų vienu metu.Antradienį yra tikimybė sulaukti malonios naujienos,kuri jus pradžiugins,o penktadienį gali tekti atsisakyti kažko jums brangaus ar reikalingo dėl kito asmens,bet kitą vertus jūsų laukia nauja pažintis. Savaitgalį jums patartina ilsėtis su šeima.                                           

                                           Svarstyklės

Šią savaitę jums laikas keisti savo elgesį su kolegomis darbe - tuomet išvengsite problemų. Stenkitės priimti jums skirtą kritiką be pykčio ir iš jos darykite išvadas. Viduryje savaitės pagaliau atliksite senai atidėliotą darbą.Savaitgalį jums patartina leisti laiką malonioje aplinkoje,kur galite leisti sau atsipalaiduoti.Skorpionas

Ši savaitė jums bus gan įtempta,bet daug žadanti. Nevenkite kalbėti,bet išgirskite ir pašnekovą.Pirmoje savaitės pusėje jums gali pakenkti sienos baimės,kaltės jausmas ar prietarai. Nuo trečiadienio pasistenkite susikoncentruoti į svarbesnius dalykus.Labai svarbu išsiveržti į priekį. Atėjus savaitgaliui tempą lėtinkite,pasistenkite nebendrauti su jums nemaloniais žmonėmis ir laiką skirkite tik sau ir savo poilsiui.Šaulys

Šią savaitę būsite itin šmaikštūs ir turėsite visas galimybes tapti jūsų kompanijos siela. Pasistenkite ilsėtis ir linksmintis iš širdies. Savaitės pradžioje jums gali tekti šiek tiek padirbėti,bet jūs tai paversite lengva ir įdomia pareiga.Palankios šios savaitės dienos - pirmadienis ir antradienis, nepalankios - penktadienis.  Ožiaragis

Šią savaitę tikėtina,kad gausite jums įdomios informacijos,aplinkiniai gali susidomėti jūsų kūrybiniais sugebėjimais arba jūsų savybėmis.Pasistenkite išvengti nesusipratimų ir nesutarimų,savaitės
pabaigoje jūsų gali laukti apgaulė.
 

Vandenis

Savaitės pradžioje žadama,kad rasite bendrą kalbą su giminaičiais ar kaimynas.Antroje savaitės pusėje jus aplankys nesaugumo jausmas,kuris jums vis neleis susikaupti.Turite įsitikinti,kad jūsų potencialas pakankamai didelis,bet turite mokėti ne vien tik pradėti,bet ir sustoti.


  Žuvys

Šią savaitę jums prireikus pagalbos stenkitės jos prašyti tik iš draugų arba artimų giminaičių,Pirmadienį susipažinsite su žmonėmis,kuriems bus labai įdomios jūsų problemos.Savaitės viduryje nepasitikėsite kolegomis,nes daugelis jų poelgių jums atrodys paremti jų asmenine nauda.klai kolegomis: daugelis jų poelgių bus paremti asmenine nauda.Trečiadienis jums palankus atlikti įvairiems darbams,kuriuos senai žadėjote atlikti,bet neužmirškite jų atlikti iki galo..*Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas"!

4 Komentarai

 1. Nebloga rubrika tiems, kurie domisi horoskopais. :) Aš ir mėgstu dėl įdomumo paskaityti, tad pravers.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puiki rubrika, kartais pasidomiu horoskopais, tad ši tema pravers, nereikės ieškoti likimo ženklų internete :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Yay, horoskopai! Labai džiugu, kad atgaivinai šią rubriką, nes praktiškai to ir tetrūko čia. :D Ačiū tau!^^

  AtsakytiPanaikinti
 4. Vilija- Ačiū. ;>
  Aušrinę - Malonu girdėti. :)
  Aqilė - Malonu girdėti ir nėra už ką. :))

  AtsakytiPanaikinti