Veidrodis - durys į kitą pasaulį?


Sveikos. Pirmame savo straipsnyje sulaukiau gana daug kritikos. Pripažinsiu jis buvo neužbaigtas, jame kažko trūko. Todėl rašydama šį straipsnį rašymui skirsiu daug daugiau laiko ir pastangų.


Tikrai kiekviena turite veidrodį savo kambaryje arba bent jau namuose. Prie jo praleidžiate daug laiko: dažotės, šukuojatės, rengiatės ir kartais gal net kalbatės. Bet ar į jį žiūrite kaip į paprastą daiktą ar žvelgiate atsargiai tarsi bijodamos, kad jūsų atvaizdas staiga pasikeis ir jau neatkartos jūsų judesių. Bet ar tik nekaltas žvilgsnis nieko negali pasakyti? Štai tai jums ir noriu šiandien papasakoti!


Veidrodžiams priskiriama daugybė mistinių savybių. Teigiama, kad juose galima pamatyti praeitį ir ateitį, jie sugeria žmonių it negyvų objektų energiją ir patys veidrodžiai – tai “langai” į anapusinę realybę. Dėl šių prietarų atsirado paprotys uždengti veidrodžius namuose, kur yra numirėlis. Taip pat teigiama. kad sudužus veidrodžiui reikia laukti bėdos. Visa tai mistika. Bet ar taip jau viskas nėra tiesa? Pasirodo jau seniai yra vykdomi eksperimentai apie veidrodžių magiją.

Kreivų veidrodžių šalis

Prieš Forsais atradimą įvyko serija paslaptingų paauglių dingimų mugės juoko kambaryje Kento mieste. 1998 metais iš ten neišėjo iškart keturi jauni lankytojai. Po trijų metų pradingo dar du. Paskui dar. Policija nusivarė nuo kojų, bet pagrobtų vaikų pėdsakų neaptiko.
-Šioje istorijoje daug kas paslaptinga. – sako Kento detektyvas Šonas Merfis. – Pavyzdžiui, visi pradingusieji buvo pažįstami tarpusavyje, o dingimai įvyko paskutiniais mėnesio ketvirtadieniais. Greičiausiai ten medžiojo serijinis maniakas.
Pagal Merfio versiją, nusikaltėlis pranykdavo į juoko kambarį per kažkokį slaptą įėjimą, kurio, visgi, operatyvininkai negalėjo surasti. Kaip ir kitokių žudiko veiklos pėdsakų. Po kratų balaganą teko uždaryti. Kaip be pažiūrėtum, gaunasi, kad ieškomi paaugliai tarsi ištirpo ore. Uždarius paslaptingą patalpą, dingimai liovėsi.
-Išėjimas į kitą pasaulį buvo viename iš kreivų veidrodžių. – tvirtina Forsait. – Įjungti jį buvo galima, pagal viską sprendžiant, tik iš anos pusės. Matyt, kažkas atsitiktinai atidarė jį, kai pirmieji pradingėliai buvo šalia. O paskui į spąstus pakliuvusieji paaugliai išsivedė pas save ir savo draugus. Ir tik gerokai vėliau buvo rasti kelių paauglių atsisveikinimo laiškai, kuriuose parašyta, kad jie išėjo į kitą pasaulį, buvusį už veidrodžių. Dar paminėta, jog tai daug tobulesnis pasaulis: be ligų, skausmo ir blogio. Savaime aišku, iš karto po incidento manyta, kad paauglius pagrobė koks nors psichinis ligonis ar žudikas. Tačiau neradus jokių dingimo pėdsakų ar paliktų įkalčių, vis labiau imta tikėti paralelaus pasaulio versija.
Kreivus veidrodžius matė ir Ernstas Muldaševas, tirdamas Tibeto piramides. Veidrodžiais tos didžiulės konstrukcijos pavadintos dėl nepaprastai lygaus jų paviršiaus. Jų veikimo zonoje Muldaševo ekspedicijos nariai jautėsi nelabai gerai. Kai kurie matė save vaikystėje, kai kurie tarsi persikėlė į nepažįstamas vietas. Kaip mano mokslininkas, tokių “veidrodžių”, stovinčių arti piramidžių, dėka galima pakeisti laiko tėkmę ir valdyti erdvę. Seni padavimai pasakoja, kad tokie kompleksai buvo naudojami perėjimui į paralelinius pasaulius ir, Muldaševo nuomone, to negalima laikyti visiška fantazija.

Seno veidrodžio paslaptis

1904 metais jauna mergina iš bajoriškos šeimos ištekėjo už rusų armijos karininko, pavarde Nečiporenko. Tai atsitiko prieš kelias dienas iki netikėtai prasidėjusio rusų-japonų karo. Vyras buvo priverstas išsiųsti savo žmoną pas savo tėvus į šeimos dvarą, o pats išvyko į tolimąją Mandžiūriją.
 Kartą jauna žmona gulėjo salėje ant sofos pusiau užsimiršusi, mašinaliai žvelgdama į veidrodį, kabantį ant sienos tarp langų. Netikėtai moters dėmesį patraukė keisti paveikslai, „išplaukiantys“ iš veidrodinės gilumos: sopkos, apaugusios medžiais ir padengtos sniegu. Paskui pastebėjo keistą judėjimą. Įdėmiau įsižiūrėjusi, atpažino savo vyrą ir jo adjutantą. Jie šliaužė, dairydamiesi aplinkui. Bet štai iš gilumos pasirodė dar dvi figūros, taip pat judančios paslapčia. Mergina suvirpėjo – tai buvo azijiečiai. Pirmasis iš jų prisėlino prie rusų, išsitraukė peilį ir užsimojo virš jos vyro. Siaubo apimta ir sunkiai susigaudydama, ką daro, mergina sugriebė nuo staliuko pirmą po ranka pasipainiojusį daiktą ir metė į priešą. Pasigirdo dūžtančio stiklo žvangesys.
 Įbėgę į salę namiškiai rado ją apalpusią. Vėliau mergina papasakojo apie savo regėjimą ir jos uošvis smulkiai jį aprašė savo dienoraštyje.
 O po kelių savaičių į dvarą atvažiavo pats vyras – gavęs veikiančiojoje armijoje trumpas atostogas. Ir iškart papasakojo apie išties paslaptingą ir nepaaiškinamą nutikimą, kurį jis patyrė kare.
 Karininko žodžiais, kartą su adjutantu jie išėjo į žvalgybą. Paslapčia prasiskverbė per sopkas į priešo užnugarį. Staiga pasigirdo moteriškas riksmas ir pasigirdo dūžtančio stiklo žvangesys. Pašokę ant kojų, kariai pamatė už savęs du sniege gulinčius japonus su peiliais rankose. Abu buvo negyvi!
 Tada tėvas atnešė savo dienoraštį su aprašymu to, ką savo regėjime matė moteris. 

Keletas patarimų:

 • Jeigu išėję iš namų esate priversti dėl ko nors grįžti, būtinai pažvelkite į veidrodį, kitaip kelias nepasiseks.
 • Nežiūrėkite į save vitrinų veidrodžiuose, gausite ir kosmoso energijos, ir neigiamos kitų žmonių energijos. 
 • Gatvėje geriausia naudotis nuosavu veidrodėliu ir žiūrėti į jį tik esant geros nuotaikos. 
 • Draudžiama moterims piktnaudžiauti veidrodžiu per menstruacijas, nėštumą ir iš karto po gimdymo. Tomis dienomis moterų energetika labai susilpnėjusi, o veidrodis ją dar labiau susilpnina, atverdamas kelią infekcijoms ir ligoms.
 • Vyrauja prietaras, kad negalima prie veidrodžio prinešti kūdikio iki vienų metų (kai kuriose kultūrose iki pusės metų). Tada jis yra baikštus, ilgai nekalba, ilgiau nedygsta dantukai.
 • Išėjus iš namų nemaloniems svečiams būtinai nuvalykite veidrodį, taip nutrinsite visas neigiamas jų energijas. Ir iš viso kuo dažniau valysite veidrodžius, tuo geriau.
 • Rečiau žiūrėkime į savo atspindį, kai sergame, esame pavargę, pikti ir paniurę. Veidrodis tai ilgai prisimins ir primins atvaizdo šeimininkui.
 • Ir svarbiausia magijos taisyklė: pirk tik tą veidrodį, kuriame tu sau patinki.
Tiek norėjau jums šiandien papasakoti. Suprantu, dauguma dalykų tikriausiai nepatikėsit, bet tikiuosi buvo visgi įdomu paskaityti. Taip pat noriu pasakyti jeigu nerandate norimo straipsnio rašykite man el paštu: ugnelinda.ugne@gmail.com arba susisiekite facebook. Stengsiuosi išpildyti pageidavimus! Iki!

Komentuok šį straipsnį - gauk 1 vieną tašką. Dalyvauk rubrikoje ar konkurse - gauk 3 taškus. Tapk aktyviausiu "Teenage Dreams" blog'o skaitytoju ir laimėk knygą "Laumės vaikas!

Mediniai langai

15 Komentarai

 1. Na straipsnis gana įdomus, tačiau radau klaidelių, taip pat nepatiko išdėstymas. Didžiausias minusas man buvo tai, kad šriftai straipsnyje skyrėsi.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Spaudžiu ''ačiū'' reakciją. Buvo klaidelių. Taip pat nepatiko, kad šriftas ir jo spalva skyrėsi :) Sėkmės kituose straipsniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kaip ir ankščiau komentavusioms nepatiko šrifto keitimasis. Bet straipsnis man buvo labai įdomus. Sėkmės rašant.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū už kritiką. Šriftą skubu pataisyti. Pasitempsiu ateityje ir dėkoju, kad skaitote mano straipsnius.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nepatiko išdėstymas... Taip pat mano nuomone galėjai pagražinti straipsnį, įdėdama daugiau paveiksliukų :). Bet labai džiaugiuosi tuo, kad savo straipsnyje panaudojai tikrų (tikėkimės :D) istorijų. Žodžiu mano manymu nieko netrūko. Tik dizainas... Na kitą kartą manau, kad bus daug geresnis rezultatas, žiūrint kokiais tempais tobulėji. :) Sėkmės !

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tekstas tikrai įdomus - dėl to priekaištų nekyla. Tik su išdėstymu padirbėti reikėjo visgi daugiau. Taip pat atidžiau perskaityk straipsnį prieš paskelbdama!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Buvo labai įdomu skaityti :) Spaudžiu Ačiū ir Patiko.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai įdomu! Ačiū tau! Daugiau tokių straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 9. Kadangi domiuosi tokiais mistiniais dalykais, man skiatyti buvo išties įdomu :) Kaip antrasis tavo straipsnis, jis, manau, tikrai labai geras! Sėkmės rašant toliau :))

  AtsakytiPanaikinti
 10. Sveika, straipsnio idėja - super, tačiau dar tikrai YRA kur pasistengti. Pavyzdžiui, visiškai nesupratau šio sakinio esmės:

  „Bet ar į jį žiūrite kaip į paprastą daiktą ar žvelgiate atsargiai tarsi bijodamos, kad jūsų atvaizdas staiga pasikeis ir jau neatkartos jūsų judesių. Bet ar tik nekaltas žvilgsnis nieko negali pasakyti?"

  Kartojasi ar, ir (siūlyčiau įsidėmėti, kad prieš antrą jungtuką ar/ir dedamas kablelis).

  Trūko fotografijų, tavo pačios nuomonės, galėjai pridėti ir keletą įdomybių apie veidrodžius...

  Sėkmės rašant toliau, tikiuosi, kad kuo daugiau rašysi, tuo geriau viskas pavyks :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. Patirtis ateina su praktika, kol kas, kiek matau, turi jos mažai. Dėl išdėstymo ar skirtingų šriftų nieko negaliu pasakyti, nes skaičiau per telefoną, tačiau nerašyk visų tų asmeniškumų, nes jie niekam neįdomūs. Tavo reikalas, kaip tu rašai ir ar tu nori tobulėti ir pan., kam tai rašyti straipsnyje? ;D Sėkmės tobulėjant, pati tema tikrai įdomi. :)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Mažiau asmeniškumų, čia TD juk kaip laikraštis, nieko nedomina pasiaiškinimai. Dėl šrifto ir stiliaus nieko nežinau, nes skaitau per telefoną. Mane labai domina mistika, tad linkiu dar daug tokių įdomių straipsnių!

  AtsakytiPanaikinti
 13. Man, kaip ir kitoms, taip pat nepatiko raško keitimasis. O ir tokiai dalykais ar visiškai netikiu. Mistika - ne man.
  Spaudžiu "Ačiū" bei "Patiko".

  AtsakytiPanaikinti
 14. Straipsnis iš tiesų buvo neblogas, bet ir buvo daug vietų kur galėtum pasistenkti, nes tas šrifto keitimas ir visas išdėstymas man labai nepatiko. buvo keletas skirybos klaidelių kurias pastebėjau, bet vistiek ačiū už straipsnį, nes sužinojau daug dalykų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. Nuotraukų dėstymas... Šrifto keitimas.. Blogai. O šiaip apie veidrodžius neblogai.

  AtsakytiPanaikinti