Gyvenimas pro rožinius akinius: per gyvenimą - su šypsena


Obliviate | via Tumblr
Sveikos! Prasidėjo taip visų lauktas ruduo ir nuostabios dienos su draugais mokykloje. Ko gi daugiau norėti iš gyvenimo? Saulutė vis dar kaitina ir negaili daugybės šypsenų, o Jūsų mokykloje laukia daugybė nuotykių ir staigmenų. Tačiau, kad laikas vis dėl to neprailgtų, belaukiant kitų atostogų turėtume pasistengti savo kasdienybę paversti dar puikesne nei dabar. O ką daryti? Kaip nutraukti nuobodžią rutiną ir vadovautis vien posakiu „gyvename tik kartą“?Kiekviena sekundė...

Life chances
...Svarbi. Kiekviena sekundė, minutė, valanda, diena - be galo svarbios. Taigi, pirmiausia ką turėtumėte daryti, tai niekados nepraleisti duotų galimybių ir stengtis jokiu būdu neklysti. Bene didžiausia visų laikų problema yra graužatis. Mes kankiname ir naikiname save iš vidaus vien dėl to, kad neužkalbinome vaikinuko kuris atrodė toks nuostabus... Mes graužiamės, jog nesutikome nueiti į vakarėlį, nes tu kažkam nepatinki... Praleidžiame įvairias progas kartais net nesusimąstydami, jog daugiau tokios galimybės nepasitaikys. O galų gale lieka vien gailestis... Gailimės dienų, kurių jau nebebus, progų kurias galėjome išnaudoti...
Tačiau kam gailėtis? Juk nors ir minėjau, kad būtent tokios progos nebebus - atsiras kita. Galbūt ji bus tau net palankesnė.
Taip pat jokiu būdu nesigailėkite to kas jau praėjo. Kad ir to, jog nesugrąžinsite dienų, kurios buvo nepakartojamos. Tokių dienų dar bus, o jei ir ne, tai tokias dienas reikia prisiminti tik su džiaugsmu ir laime.


Noriu, noriu, noriu

&& it's pink?? Aha, yesssss!Esu ne kartą minėjusi, jog norai pildosi. Tačiau, kad taip nutiktų, kartais neužtenka tik laukti. Reikia pačiai imtis iniciatyvos ir savo norus paversti realybe.
Dažnai, kartais net rimtai nesusimąstydami kodėl, jaučiame, jog kažko labai labai norime. Tai toks noras, kuris užklumpa netikėtai. Ir tai ne ta svajonė kurią brandini visą gyvenimą ir mažais žingsneliais artėji jos link.. Tai toks noras, kuris galbūt tik akimirką tave apsupo ir nepaleis kol tu jo neįgyvendinsi. Tad ko dar laukiate! Pasinaudokite pirma pasitaikiusia proga ir "čiupkite savo norą"! Ir nesvarbu ar tu nori spragėsių pakelio, sulčių, naujos suknelės, batelių ar kitko. Tiesiog eik ir palepink save. Ar žinojai, kad slopindamas didelį norą gali pakenkti savo sveikatai? Ne? Dabar turbūt tai supratai! Kaip sakiau - kartais neužtenka panorėti. Kad išsipildytų tavo noras, kad ir kaip juokingai jis nuskambėtų, pasistengti reikės ir tau. Juk norint kažką gauti, reikia ir duoti. Čia kaip tik toks atvejis. Su tavo pastangomis visi norai įmanomi. Taigi nedelsk, nes kitos progos gali ir nebebūti...Kai nesinori nieko..

TumblrTačiau, kad ir kaip būtų, kartais mus užklumpa liūdesys, vienatvė, pyktis... Tai normalu, kaip kad nebūtų gėrio be blogio. Bet dažnas tokių nuotaikų "apsėdimas" tikrai išeis ne į gerą. Taigi, kad mūsų kasdienybėje nebūtų liūdesio ir bemiegių naktų verkiant į pagalvę reikia kažko imtis.
Atsakymas į šią problemą slypi tavo pačios viduje. Taigi norėdama, kad saulė tau šypsotųsi, o dienos atrodytų šviesesnės turėtum, pirmiausia, sužinoti problemą, kuri tave kankina. O tada, nelaukus nė sekundėlės imk planuoti savo ateitį. Imkis naujo užsiėmimo, atrask pamirštą hobį, prisimink pačias nuostabiausias dienas savo gyvenime. Galop griebk telefoną ar mp3 grotuvą ir klausykis muzikos. Šok, dainuok, linskminkis - juk tavęs niekas nemato. Turbūt ne kartą esi girdėjusi, kad užklupus bėdai reikia nukreipti savo mintis kita linkme. Taip! Galbūt atrasi ką nors naujo ir liūdesiui visai neliks vietos. Taip tavo gyvenimo ims pavydėti netgi visos bendraamžės..


Aplinka

kelysee.tumblrDaugelis merginų kankina save todėl, nes joms atrodo, kad yra menkesnės ir netobulos. Negali nustoti save graužti dėl to, jog atrodo negražios, o panelės iš "Facebook'o" joms tampa idealais. Taip tikrai neturėtų būti..
Galbūt neturite pakankamai pinigėlių įsigyti madingiems rūbams ar aksesuarams, o galbūt esate nepatenkintos savo kambariu kurį vadinate "skyle". Ir visa tai JŪS galėtumėte pavadinti didžiule problema ir nesėkme. Toli gražu taip nėra! Juk, tavo nuomone, nemadingus rūbus galima paversti madingais, nusibodusį kambarį pagyvinti vos viena kita detale... Ir galų gale pradėti mylėti save tokią kokia esi! Tai turbūt sunkiausia užduotis iš visų, tiesa? Kad pamiltum save atrodo reikia tiek nedaug, tačiau norint to pasiekti yra nepaprastai sunku. Bet, kad ir kaip būtų - įmanoma. Todėl nuo to ir reikia pradėti.. Viską daryti tik dėl savęs..
Kad ir kas nutiktų, nepamirškite savęs, mylėkite ir būkite mylimos! 

YOUNG PEOPLE | via Tumblr

10 Komentarai

 1. Nelabai vykęs straipsnis, pradedant pavadinimu ir baigiant išdėstymu. Perskaičius pavadinimą iškart numušamas noras skaityti toliau, nes jis parašytas labai neprofesionaliai. Tekstas nesutvarkytas iki galo. Žodžiu - darbas nelabai vykęs.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Anonime, dėl pavadinimo su tavimi sutinku. Pastarosios dienos man buvo kiek sunkios tad šįkart turbūt tai ir atsispindėjo mano darbe. Tačiau nesupratau ką norėjai pasakyti tuo, kad mano tekstas "nesutvarkytas"? Kaip tavo nuomone aš jį galėjau iki galo sutvarkyti? :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Anonime - jau nebegali prikibti prie kažko, nes straipsnis tiesiog tobulas.. Ech, tas pavydas..
  Nijole, nesikrimsk, straipsnis nuostabus ir ir nuoširdus. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dovile, labai labai ačiū! Man taip malonu, kad taip manai. ^_^

   Panaikinti
 4. Na, visi Tavo straipsniai tikrai yra nuostabūs, o šis taip pat toks. :) Puikiai rašai, moki įtikinti. Su išdėstymu puikiai padirbėjai, matosi, kad stengeisi. :) Ačiū už nuostabų straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Guoda, tai tau ačiū! Aš taip džiaugiuosi galėdama skaityti tokį tavo komentarą! ;)

   Panaikinti
 5. Juokinga, kai žmonės sulaukę kritikos iškart puola teisintis sunkiu gyvenimu arba nurašo tai pavydo formai. Ko turėčiau pavydėt, leiskit paklaust? Elementarus, niekuo neypatingas straipsnis, apie eilinį dalyką. Tokį parašyt galėtų praktiškai kiekvienas, bent šį tą suvokiantis apie rašymą ir tokių straipsnių internete apstu, tad net nieko naujo neparašei.

  O jūs, rašantys apie 'tobulą straipsnį', be jokių argumentų - verčiau spustelkit mygtuką 'patiko' ir nesijauskit esantys aukšto rango kritikai, nes tokie komentarai skamba vaikiškai. Iki tobulybės dar toli šviečia.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Puiku, kaip ir visada. Neatsistebiu tavo talentu, šaunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tiesasakys, ne visiems ir visada įtiksiu, tad skandalo iš to kelti neverta. Juk sakyti savo nuomonę, visi turi teisę.

  Simona, dėkui! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Taip.. taip.. taip. Skaitau tavo straipsnius ir pradedu juos įsimylėti. Nijole, tu tikrai turi dovaną, ir gali rašyti. Sėkmės darbuose, darbuokis toliau!

  AtsakytiPanaikinti