Ir vėl Jūsų!
Sveiki, mielieji Teenage Dreams skaitytojai! Visų pirma, sveikinu su mokslo ir žinių diena, kad ir kokia ji buvo nelaukta, prakeikta ir lietinga. Taip, bjaurus oras tikrai gadino šventinę nuotaiką, taipogi mano plaukus ir makiažą, tačiau tiek jau to, kaip buvo - taip. Į naujus mokslo metus siūlyčiau žiūrėti su kuo daugiau pozityvo, juk jokia čia tragedija, tiesiog laukia devyni mėnesiai kupini įvairiausių naujovių, nuotykių bei emocijų, tereikia tinkamai nusiteikti ir nustumti šalin negatyvias mintis.
Na, o man nauji mokslo metai simbolizuoja naują pradžią, taigi, nors vasarą buvau gerokai apsileidusi, dabar tikrai kibsiu į įvairiausius darbus. Vienas iš jų, be abejonės - rašymas. Turbūt niekam ne paslaptis, kad šis blog'as yra puiki vieta kurti, rašyti bei tobulėti, taigi dėkoju Vilijai už suteiktą antrąjį šansą čia rašyti ir su džiaugsmu pranešu jums: grįžau!
Esu Teresė, galbūt senieji TD skaitytojai mane atsimena, nes gegužės mėnesį trumpai čia rašiau. Na, sekėsi visai neblogai, tačiau šylantys orai, saulės spinduliukai, bei artėjančios vasaros atostogos mane visiškai atitraukė nuo kompiuterio ir TD tiesiog nebeliko laiko. Tačiau dabar, pasibaigus geriausiai mano gyvenimo vasarai, grįžtu su dar didesniu noru ir motyvacija rašyti. 
Naujesniems skaitytojams noriu šiek tiek papasakoti apie save. Esu Teresė, gyvenu Panevėžyje, už trijų mėnesių švęsiu savo penkioliktąjį gimtadienį, šiandien pradėjau devintą arba pirmą gimnazijos klasę. Laisvalaikiu labai mėgstu būti su draugais, bendrauti, keliauti, šokti, skaityti knygas, domėtis mada, žiūrėti serialus ir žinoma, rašyti. 
Kalbant apie straipsnius, mėgstu rašyti tikrai įvairiomis temomis, nes dar tvirtai neapsisprendžiau kurioje srityje man sekasi geriausiai ir su kuria norėčiau sieti savo ateitį. Vis dėlto, kol kas labiausiai orientuojuosi į madą, grožį, stilių bei keliones. Taip pat mėgstu aprašinėti įdomias asmenybes, todėl iš manęs sulauksite nemažai tokio tipo straipsnių. 
Manau, kad pasakiau viską ką norėjau, dėkui, kad skaitėte. Labai lauksiu jūsų teigiamų ir neigiamų komentarų, argumentuotos (pabrėžiu - argumentuotos) kritikos nebijau. Taip pat labai norėčiau susipažinti su rašytojų komanda bei skaitytojais, todėl palieku savo kontaktus. Visada galite rašyti man bet kokiu klausimu, arba tiesiog, jeigu norit pabendrauti, aš visada už naujas pažintis!  
Skype - teree98
El. paštas - terese.skutaite@gmail.com
Šiuo metu mėgstamiausia mano nuotrauka
Iki pasimatymo!
Teresė

5 Komentarai