Ką veikti rudens vakarais?

Sveikos. Už lango jau tyko ruduo. Vakarai šaltėja, greitai temsta. Lapai po truputį keičia spalvą ir krenta. Šiandien jau ruduo. Vieniems jis patinka, kitiems ne, man ruduo labai patinka.
Tikriausiai daugeliui iš jūsų rudenį iškyla klausimas "O ką veikti tais rudens vakarais?" Pabandysiu atsakyti į šį klausimą! Pateiksiu bent kelis pavyzdžius, kas patiks - tą ir veik! :)
 • Skaityk. Tikriausiai tu taip pat kaip ir aš mėgti vėsiais rudens vakarais susisukti į pledą, pasidaryti mėgstamos arbatos ir pasiimti įdomią knygą, o gal dar užsidegti kvapnią žvakutę... Tobula!
 • Kurk! Kurti juk galima ne vien eilėraščius. Kiekviena mergina mėgsta kažką kurti. Viena eiles, kita - rankdarbius ar papuošalus, trečia vėl kažką kitą. Pabandyk kurti ir tu, surask savo "arkliuką".
 • Dekoruok savo kambarį. Rudenį būna įvairių gėrybių, su kuriomis galima nuostabiai išdekoruoti kambarį. Pvz.: kaštonai, gilės, lapai... Ant mano stalo jau puikuojasi didelė vyno taurė, kurioje yra kaštonai. 
 • Renk rudenines fotosesijas. Galbūt tu kaip ir aš mėgsti fotografuoti? Man rudeninės fotosesijos yra nuostabus dalykas. Pasirink spalvotų lapų, pasidaryk rudeninį makiažą, griebk draugę už parankės ir pirmyn fotografuotis!
  Arba fotografuok gamtos vaizdus. 
 • Gamink. Jau senai svajojai pasigaminti skanų obuolių pyragą, bet vis neatradai laiko? Ruduo pats metas, nes obuolių pilnos pintinės, o rudens vakarais kvepiantis obuolių pyragas ir kompotas ar arbata yra labai skanu!
 • Lankyk užsiėmimus. Jei gyveni mieste, neabejoju jame yra vakarinių užsiėmimų. Jei nenori sėdėti namuose, pirmyn į rankdarbių būrelį, muzikos mokyklą, šokių studiją ar kokį kitą užsiėmimą, kurį nori lankyti. 
 • Piešk. Jei turi gabumų piešti, daryk tai! Rudenėlį gamta pasipuošusi nuostabiu vaizdu, kodėl gi nepasiėmus pieštuko ar akvarelės ir nenupiešus to?
 • Žiūrėk filmus. Žiūrėk tokio stiliaus filmus, kokio tau patinka. Galbūt išsispragink popkornų...
 • Spręsk galvosūkius. Jei mėgsti kryžiažodžius, rebusus, sudoku ir t.t., tuomet spręsk juos! 
 •  Megzk. Artėja žiema, reikės šalikų, kepurių, pirštinių. Nusimegz juos pati! Gal tavo mama užkietėjusi mezgėja, o gal močiutė vien tik tai ir daro? Pirmyn, paprašyk pas jas, kad tave pamokytų.
 • Rūpinkis savimi. Nusilakuok nagus, susigarbanok plaukus, pasidaryk veido kaukę ar pagulėk karštoje vonioje. Pasilepink, atsipalaiduok!
 • Miegok. Žinoma, tai nereiškia, kad visą vakarą turi miegoti. Tiesiog nueik anksčiau miegoti ir ryte atsikelsi žvalesnė, o per pirmą pamoką nesnausi!
Tikiuosi patiko bent viena mano pasiūlyta veikla! Iki! :)

5 Komentarai

 1. Och, norėjau ir aš tokį straipsnį parašyti:((( Bet labai daug punktų sutampa. Tai nerašysiu, o tai sakysi, kad plagijuoju:(((

  AtsakytiPanaikinti
 2. Teo - eik tu! :D Nesakysiu aš tai tikrai, tiesiog skaitytojams nebus įdomu, nes bus du beveik identiški straipsniai... :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Paprastas, bet naudingas straipsnis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puiku, tik prieš skelbdama straipsnį, dar kartą viską perskaityk, kad nebūtų tokių žioplų klaidų kaip "rudenėį" ar "pamok". Bei stenkis naudot kuo mažiau asmeniškumo. Nors šiaip čia jo ir buvo mažai, bet vis tiek buvo. :) Šaunu, kad stengiesi ir tobulėji! Vertinu tai. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Simona - o Jesus, kokios žioplos klaidos... :D Ištaisiau jau, pamiršau kažkaip perskaityt, šiaip visada tai padarau :) Dėkui už patarimus...

  AtsakytiPanaikinti