Nauja rubrika - „TD stiliaus ikona“

Sveiki, mielieji TD skaitytojai! Vakar labai netikėtomis aplinkybėmis man kilo įdomi idėjai naujai rubrikai. Nežinau ar jums patiks, bet pabandysiu supažindinti ir, tikiuosi, sudominti jus. Taigi, pristatau jums „TD stiliaus ikoną“!
Kokios mintys pirmiausia šauna į galvą išgirdus šį žodžių junginį? Galbūt prieš akis išnyra ilgakojis modelis, vilkintis garsių dizainerių rūbais? O gal tai įžymi pop atlikėja, karaliaujanti visų radijo stočių topuose?
Dauguma paauglių stiliaus idėjų semiasi iš savo „dievaičių“, tai yra (dažniausiai) garsių pramogų pasaulio žvaigždžių. Tai iš ties yra labai puikus sumanymas, nes visame pasaulyje, o taip pat ir Lietuvoje gausu įžymybių, kurias drąsiai galima vadinti stiliaus ikonomis. Taigi, pastebėjai garsenybę, kurios stilius unikalus, įkvepiantis, ar tiesiog žavintis? Rašyk apie tai komentaruose ir aš būtinai apie šią žvaigždutę parengsiu straipsnį. Visai nesvarbu kas tai per žmogus ir kuo jis nusipelnęs visuomenei, šioje rubrikoje daugiausia dėmesio skirsiu jo/jos įvaizdžiui bei aprangai. Stengsiuosi pabrėžti įdomiausias detales ir taipogi sugretinti stilių su asmenybe.
Taigi, lauksiu jūsų pasiūlymų komentaruose, pirmąją šios rubrikos dalį turėtumėte išvysti jau rytoj!

11 Komentarai