Sveikos visos, šią gražią, ir kol kas - nelietingą dieną leidžiančios su TD blog'u. Nors šiltasis metų sezonas ir baigėsi, nereikia nuliūsti, o naujus mokslo metus paskirti naujiems pomėgiams atrasti :) Ir pasimėgauti paskutiniais šiltais saulės spinduliais prieš užslenkant gūdžiai ir niūriai žiemai.

Aš esu Ema, praėjusį mėnesį man sukako trylika metų. Galbūt kai kurie vasario-gegužės laikotarpio skaitytojai atsimins mane (prieš besibaigiant paskutiniam pavasario mėnesį atsisveikinau ir išėjau), o vasarą prisijungusiems prie didelio TD gerbėjų būrio tariu "Labas" ir skubu rašyti kelių faktų apie save:
Mano jūrų kiaulytė Ketnė :*
Sena mano nuotrauka, iš tų laikų kai buvau pasinešusi
ant "Photo Mania" :D

 • Ypač mėgstu skaityti knygas. Pati mėgstamiausia - Suzanne Collins šedevras "Bado Žaidynės"
 • Taip pat nevengiu apsilankymo įvairiuose kinuose - šią vasarą mane salėje galėjote pamatyti šešiolika kartų ;]
 • Pirmą kartą apsilankiusi Londone pasijutau lyg grįžusi ten, kur visąlaik turėjau būti....
 • Kai aplanko kūrybinga nuotaika dažnai "knebinėjuosi" prie rankdarbių. Mėgstu gaminti papuošalus iš karoliukų, bet dažnai man labai greit ši veikla nusibosta :[ Užtat kai užeina nėrimo protraukis, tęsiasi kelis mėnesius, kol siūlų pritrūksta.
 • Moku gaminti tik savo mėgstamiausią patiekalą - makaronus. Kitais atvejais geriau turėti gesintuvą po ranka....
 • Nebijau nei liūtų nei gyvačių, bet jau nesuskaičiuosiu kartų kiek buvau nualpusi, pamačiusi itin baisingą vabalą ar vabzdį. Nenoriu nė pagalvot, ką daryčiau pamačiusi savo gyvenimo priešę - baisingąją erkę  :(
 • Tiesiog negaliu atsižiūrėti japoniškų animacinių filmukų. "Kaimynas Katinas", "Mano Kaimynas Totoro" yra tik keli pavyzdžiai.... Ši "manija" prasidėjo nuo kelių "Kikės Siuntų Tarnybos" minučių. Šio filmo paskui ieškojau ne vienerius metus :)
 • Dievinu serialą "Kaip aš susipažinau su jūsų mama". Tai komedija, su daug gilesne mintimi. Kažkas stebuklingo ir nepakartojamo.
Mano kontaktai:
Facebook - Austy Nesvarbu (Emma Denwille)
Gmail - emma.denwille@gmail.com
Neseniai pradėtas rašyti asmeninis tinklaraštis.

Senasis prisistatymas ČIA.

Jaukaus Jums likusio vakaro :)
Nuoširdžiai,
Ema

3 Komentarai

 1. Labas. aš irgi dievinu „Bado žaidynes“!Tai turbūt pati geriausia knyga, kuria iki šiol perskaičiau :D Laukiu kitų straipsniukų :P

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveika! Sėkmės tau, lauksim straipsnių! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. kaip nuostabu surasti tokių žmonių kuriems patinka "Bado žaidynės" :) sėkmės !!

  AtsakytiPanaikinti