Tamsiai mėlyna - naujoji šaltojo sezono karalienė


Visi sezonai savaip gražūs, visi turi savito žavesio. Ruduo – toli gražu ne išimtis, tereikia tinkamai ir visapusiškai jam pasiruošti. Suprantat apie ką aš?  Laikas paįvairinti savo garderobą! Panelės besidominčios mada, šis straipsnis kaip tik jums. Na, o jeigu tai ir nėra mėgstamiausia jūsų sritis, vis tiek verta paskaityti bei pasigrožėti puikiomis nuotraukomis. 
Turbūt visų - daugiau ar mažiau mada besidominčių merginų galvose dabar sukasi  klausimas - kas gi madinga šį sezoną? Tendencijų, kaip visada, yra daug ir įvairių, todėl manau ,jog kiekviena atras kažką sau tinkančio ir patinkančio. Tačiau šiame straipsnyje noriu akcentuoti tik vieną, kuri mano akį patraukė savo... paprastumu?     
 Šį rudens-žiemos sezoną prisiekusių fashionistų spintose be abejonės karaliaus tamsiai mėlyna (angl. Navy blue) spalva. Keli man žinomi mados leidiniai mini šią spalvą kaip vieną populiariausių sezono tendencijų, todėl nusprendžiau skaitytojus artimiau su ja supažindinti. Teko skaityti, jog tamsiai mėlyna netgi pakeis klasikinę juodą, nors mano nuomone, tai praktiškai neįmanoma, nes juoda nustelbia viską aplinkui. Ir vis dėlto, panašu, kad šis šaltasis sezonas mados mylėtojams nebus toks tamsus ir niūrus, mėlyni atspalviai (tikėkimės) atneš šiek tiek kitokių nuotaikų. 
Tamsiai mėlyna – labai sodri bei elegantiška spalva. Angliškas jos pavadinimas kilo nuo britų jūrų laivyno uniformų, kurias vėliau nukopijavo ir kitų šalių laivynai. Jeigu tikite spalvų magija, turėtumėte žinoti, jog tamsiai mėlyna simbolizuoja žinias, rimtį, vientisumą bei energiją. Taigi, kas žino, galbūt šios spalvos megztukas padės susikaupti pamokų metu bei įkvėps žinių rašant sudėtingą kontrolinį. 
Tamsiai mėlyna iš tiesų puikiai atrodo ant podiumo. Savo rudens/žiemos kolekcijose tikrai nemažai dizainerių bei mados namų savo modelius puošė būtent šios spalvos apdarais. Ilgakojėms gražuolėms tamsiai mėlyna suteikia dar daugiau gracijos bei elegancijos. Keletą man patikusių variantų noriu parodyti jums:  

Stella Mccartney
Chanel
Celine
Miu Miu
Chloe
Valentino
Ši spalva taip pat puošė Dries van Noten, Paul & Joe, Calvin Klein, Nina Ricci bei Hermes rudens/žiemos kolekcijas. 

Vis dėlto, mums – paauglėms aukštąja mada galima tik grožėtis, juk akivaizdu, kad ant podiumo demonstruojami apdarai toli gražu netinka kasdieniam nešiojimui. Na, o apie tamsiai mėlyną to tikrai nepasakysi, nereikia jokių ypatingų stilistės sugebėjimų, norint puikiai atrodyti dėvint šios spalvos drabužius bei aksesuarus.  Parengiau porą paprastų pavyzdžių:

 Kaip jau turbūt pastebėjote, tamsiai mėlynos spalvos paltukai itin populiarūs dizainerių tarpe, taigi, kodėl nepabandžius ir jums? Toks apdaras puikiai tiktų kasdieniniam nešiojimui, nebūtų labai ekstravagantiškas, tačiau  gerokai pagyvintų jūsų įvaizdį. Tą patį galiu pasakyti ir apie tamsiai mėlynos spalvos avalynę bei aksesuarus. Aš kaip pavyzdį pateikiau rankinę, batus ir šalikėlį, kurie puikiai derėtų prie tamsaus sijonuko bei dramblio kaulo spalvos megztuko. Kalbant apie papuošalus, prie mėlynos itin tinka sidabras ar jo imitacija.

Draugė pakvietė į gimtadienį? Planuojate vykti į svečius? O galbūt tiesiog laukia jaukus pasisėdėjimas su vaikinu restorane? Tamsiai mėlyna visada skuba į pagalbą! Mano nuomone, ši spalva itin tinkama, kai reikia pasipuošti. Atrodysite dailiai, elegantiškai ir ne vulgariai. Pavyzdžiui: tamsiai mėlynas sijonukas ir balti marškinukai -paprasta,bet tikrai ne prasta. Turbūt geriausias vakarinis aksesuaras – delninukė. Ji puikiai dėrės prie tokios pat spalvos batelių bei, tarkim, juodos suknelės.

Taigi, merginos, šaltasis sezonas nebūtinai reiškia, kad eilinį kartą turime paskęsti juodos ir pilkos derinyje. Pats laikas išbandyti kažką naujo! Tamsiai mėlyna - puikus sprendimas. 

Na, o kaip jums ši spalva? Galbūt ir taip mėgstate dėvėti tamsiai mėlynus drabužius, o gal priešingai, jie jums visai ne prie širdies? Nuomonėmis pasidalinkite komentaruose! 

0 Komentarai