TD horoskopai.

Šios savaitės horoskopas
(09.02 - 09.08)

                            Avinas (03.21 – 04.20)

Pirmoje savaitės pusėje jums seksis versle ir asmeniniame gyvenime.Šią savaitę pasistenkite nepraleisti laiko veltui,kurkite tolimesnius planus.Ketvirtadienį jūsų laukia kritinė dieną,šią dieną turėtumėte skirti daugiau laiko sau.Penktadienį užsiėmę aktyvesne veikla - pridarysite klaidų. Savaitgalį jei tik turite galimybių būtinai kur nors išvažiuokite.

                                   Jautis (04.21 – 05.21)

Ši savaitė jums bus smagi ir darbinga. Jūsų ilgai planuota tolima kelionė bus tikrai sėkminga. Savaitgalį draugų pakištas idėjas - apgalvokite,galbūt jas seksis įgyvendinti.

                             Dvyniai (05.22 – 06.21)
Šią savaitę ypatingai augs jūsų autoritetas. Nuo pirmadienio iki trečiadienio jūsų laukia svarbūs susitikimai bei naujos ir įdomios idėjos. Savaitgalį galite sulaukti nekviestų svečių arba išleisti neplanuojamų išlaidų.                                Vėžys (06.22 – 07.22)

Šią savaitę jums sėkmingiausios dienos - pirmadienis, antradienis ir trečiadienis. Ketvirtadienį ir penktadienį saugokitės savo draugų arba kolegų šiurkščių pokštų arba erzinimų.Savaitgalį galite sulaukti nedidelių,bet visus planus galinčių sugriauti sveikatos sutrikimų.

                             Liūtas (07.23 – 08.23)

Pirmoje savaitės pusėje galite sulaukti senai matyto bičiulio vizito ar giminaičio grįžtančio iš tolimų kraštų.Ketvirtadienį ar penktadienį jūsų gali laukti smagus nuotykis arba netikėtas pelnas.Savaitgalį venkite aferistų,sukčių ar konfliktų su draugais.Jūsų sveikata šią savaitę jums nekels jokių problemų.


 
                      Mergelė (08.24 – 09.23)


Šią savaitę visos jūsų geros naujienos bus susijusios su namais arba šeima. Trečiadienį galite sulaukti nenumatytų sunkumų,bet juos įveiksite gan greitai.Savaitgalis jūsų laukia gan sunkiai planuojamas ir padrikas.
                        Svarstyklės (09.24 – 10.23)

Šią savaitę jūsų laukia aktyvi protinė veikla arba nervinis išsekimas. Savaitės pradžioje būsite nepajėgūs priimti svarbių sprendimų.Savaitės vidurys bus radikaliai kitoks nei pradžia ir tai turėtų keistis į gerąją pusę.Savaitgalį pasistenkite pailsėti.
                              Skorpionas (10.24 – 11.22)

Savaitės pradžioje jūsų protas dirbs visu pajėgumu,kontroliuos jūsų protą bei naujas idėjas.Savaitės viduryje tempas turėtų sulėtėti.Visą šią savaitę jums bus aktualios bendravimo ar santykių su kitais žmonėmis problemos.Savaitgalį neišmeskite jums naudingų daiktų netyčia galint juos sumaišyti su kitais.


                          Šaulys (11.23 – 12.21)

Šią savaitę būsite laisvesni dvasiškai ir kūrybiškesni nei paprastai. Pasistenkite nepasiduoti depresijai ar kitoms problemoms,kurios gali kilti savaitės viduryje.Svarbiausia nepalūžti penktadienį ir šeštadienį.
                    Ožiaragis (12.22 – 01.20)

Šią savaitę jūs trykšite energija,entuziazmu ir būsite pilni artėjančių pokyčių nuojautos.Prieš ką nors nuspręsdami įsitikinkite,kad numatėte visus įmanomus sprendimų padarinius.Kad ir ko imtumėtės, viskam bus savas laikas, savos ribos ir taisyklės. Su tuo teks tiesiog susitaikyti. Savaitgalį jūsų gali laukti kritinės dienos...
                           Vandenis (01.21 – 02.19)

Ši savaitė labai tinkama jums imtis naujos veiklos. Šią savaitę sieksite dvasios taikos ir ramybės. Jei savaitgalį pajusite pojūtį pabūti vieni - nenustebkite.
                         Žuvys (02.20 – 03.20)

Šią savaitę geras metas laukia dailiosios lyties atstovių,tačiau neužmirškite,kad nereikėtų siekti visų tikslų pasitelkus jūsų žavesį. Svarbiausius darbus pasistenkite suplanuoti savaitės pradžioje - ypač pirmadienį. Savaitės viduryje jums gali tekti priimti svarbius sprendimus dėl,kurių kils abejonių.

5 Komentarai

 1. nors ir nelabai tikiu horoskopais, bet jaučiu, kad pradedu galbut tikėti. kadangi save laikau ir jaučiu ir dvyniu (gimiau jaučiu, bet turėčiau būti dvyniu) tai šiandien tikiu horoskopais, nes pranašauja neblogus dalykus. :3

  AtsakytiPanaikinti
 2. Visiška nesąmonė parašyta Liūte :D Rašo, jog su sveikata problemų nebus, bet šią savaitę jau spėjau nualpti 3 kartus :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. "Savaitės pradžioje jūsų protas dirbs visu pajėgumu,kontroliuos jūsų protą bei naujas idėjas." Protas kontroliuos protą :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Greta - Turėtum žinoti,kad horoskopais visiškai tikėti negalima,nes kiekvienas esame skirtingi.;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. misery97- taikslus suvis! :DD o beje igrida- kablelia tau kisa koja.

  AtsakytiPanaikinti