TD apklausėlė.

Vasara pasibaigė,prasidėjo vieniems nuobodus,kitiems gražus,o tretiems laukiamas mėnuo - ruduo, su juo prasidėjo ir nauji mokslo metai. Šiuo metu gyvename antrąja naujų mokslo metų savaite,pripažinkite,kad kiekvienas iš jūsų turite kuo pasigirti,pasipasakoti,arba tiesiog pabendrauti su manimi. Šį kartą nerašysiu ilgų įžangos sakinių,tiesiog nieko nelaukiame ir einame skaityti mūsų apklaustųjų atsakymų.


Apklausiamosios buvo :

Kristina - 13 metų.                                                                                          Razvita - 15 metų.
 
                            
Erika - 13 metų.
Olivija - 16 metų.                                                               Vilma - 14 metų.

1. Prasidėjo ruduo..Kokiomis nuotaikomis tu jį pasitikai? Laukei,nes atsibodo šilti orai;nelaukei,nes pasiilgsi vasaros - maudynių,kelionių ?


Kristina : Na,šiek tiek buvo liūdna palikti vasarą,keliones... Na,bet šiaip jau buvau pasiilgusi draugų,mokslų... Na, o šilti orai juk niekada neatsibos.
 Razvita :  Na ruduo visad buvo mėgstamiausias metų laikas, labai pasiilgau to rudeniško vėjo ir lapų gražių, bet ir vasaros pasiilgau, tos vasaros maudynės prie lampėdžių ar karjero buvo pačios nuostabiausios, dar tie geri vakarai kaime su draugais, kai grįždavai paryčiais su šypsena.
Olivija : Rudenį pasitikau normalia nuotaika , nebuvo labai didelio džiaugsmo , nes visgi pagalvojus mokykla , mokslai , namų darbai ir kita , bet ir nebuvo didelio nusivylimo , nes tikrai per paskutines vasaros dienas nebuvo ką veikti , norėjosi gal jau kažkiek ir į mokyklą. Bet žinoma pasiilgsiu ilgų vakarų su draugais , visokių kelionių ir t.t.
Vilma : Šį rudenį aš pasitikau, gan linksma nuotaika. Aš rudens laukiau, vien dėl to, kad pasikeičia gamta.
Erika : Iš tiesų myliu vasarą, bet rudenį pasitikau linksmai ir žaismingai. Leidau sau pažaisti su ryškiomis vasariškomis spalvomis. Visgi rudens pradžia yra šilta. Pakeliauti galima ir rudenį, tiesiog tam tinkamesnis yra savaitgalis. Siūlyčiau negalvoti apie rudens pradžią kaip apie tragediją, bet ir toliau planuoti savo aktyvų laisvalaikį taip pat kaip ir vasarą. Taip laikas greičiau praeis, ir greičiau sulauksite ateinančios vasaros

2.Rudeniu,niūriais vakarais daugelis iš mūsų prisiminame seniai apleistus mūsų pomėgius,kaip knygų skaitymas,gėrėjimasis rudeniška gamta..Kokia veikla jūs dažniausiai užsiimdavote niūriais rudenio vakarais?
 

Kristina : Aš dažniausiai mokydavausi,skaitydavai knygas,rašydavau eilėraščius...Na nors ir nuobodu,bet reikia..Reikia vystyti atsakomybę,principus,lavinti vaizduotę ir tobulinti save.

Razvita : Vakarais aš po sunkios dienos padarau savo namų darbus, susirašinėju su savo geriausia drauge ar paskaitau kokią knygą, bet labiausiai  man patinka rudenį vaikščioti po parką ar ąžuolyną su kokiu mielu vaikinuku, juk ruduo labai romantiškas metas.
Olivija : Knygų skaitymu , filmų žiūrėjimas , kaip ir kiekvienas paauglys žinoma prie kompiuterio , su šeima žaidžiame įvairius stalo žaidimus , taipogi ir televizorių pažiūriu , namų darbai , kartais net eilėraščius kurdavau.
Vilma : Rudeniškais vakarais, dar yra vis galimybė išeiti į lauką, dar galima pasigrožėti rudenio gamta, pasiėmus foto aparatą išeini, į temstantį vakarą. Pasidarai tokius vaizdus, kuriais galėtų pasidžiaugti rudeniu, žiemos tamsiais ir ilgais vakarais.
Erika :  Kadangi mėgstu fotografuoti, dažnai pasidariusi arbatos į termosinį puodelį, nuo spintelės pasičiupusi užmirštą fotoaparatą išsiruošiu į gamtą. Išties gyvename nuostabioje aplinkoje tiesiog reikia pastebėti kai, kurias smulkmenas. Taip pat mėgstu groti pianinu. Ši veikla ramina po įtemptos dienos mokykloje, padeda atsipalaiduoti, užsimiršti.

3.Pirmąją mokslo metų savaitę  kiekvieno iš mūsų buvo klausiamą "ką lankysite šiais metais?" Koks buvo jūsų atsakymas? Kokius būrelius lankysite šiais metais?

 
Kristina : Iš pradžių nusprendžiau eiti dainuoti,na aš jau 5metus lankau šį būrelį,taip pat lankysiu šokius.
Razvita : Šiais metais labai noriu pradėti pagaliau lankyti ,, go go " šokius ir kokį informatikos būrelį.
Olivija : Tai turbūt,kad lankysiu tuos pačius būrelius kokius lankiau ir praeitais metais tai : dramos ir rūbų modeliavimo būrelius.
Vilma : Šiais metais, aš pasirinkau lankyti šokius, aerobika.
Erika : Šiems metams pasirinkau kelis muzikos ir kūrybinį būrelį.

4. Žodis "ruduo" man asocijuojasi su mano artėjančiu gimtadieniu ir niūria,slogia nuotaika bei krintančiais lapais... Su kuo tau asocijuojasi žodis "ruduo"?

Kristina : Man žodis ruduo asocijuojasi su jau bepradedančiomis ilgėti naktimis,lietumi,be abejo mokslais.
Razvita :  Su ąžuolynu, draugais ir arbatos termosiukais, būna idealu,patikėk.
Olivija :  Nenustojančiu lyti lietumi , balomis , skėčiais , guminiais batais , stipriu vėju , niūriais vakarais bei sloga .
Vilma :  Ruduo man asocijuojasi su mokslų metų pradžia, kad reikia pasiruošti ilgam ir rimtam darbui.
Erika :  Man žodis „Ruduo“ asocijuojasi su naujų mokslo metų pradžia, susitikimu su senais, per vasarą užmirštais draugais. Reikia išmokti į rudenį pažvelgti kitu kampu. Krentantys lapai tai tiesiog procesas kuris ankščiau ar vėliau įvyksta. Niūrią nuotaiką reikia pakeisti aktyviu laisvalaikiu, nauja veikla. O nauja veikla, tai naujos pažintys, draugai. Dėl gimtadienio reikia šiame metų laike ieškoti privalumų, o ne trūkumų, ieškoti dalykų kuriuos galima nuveikti tik rudenį. Gal pavyks savąją šventę paversti puikia ne tik draugams, bet ir aplinkiniams.


5. Kokią dainą pasiūlytum,žmonėms,kuriems labai sunku keltis anksti ryte,kai reikia į mokyklą ir tiesiog reikia kažko prablaškančio ir linksmo?

Kristina : http://m.youtube.com/watch?v=pIOOwhmkoLo#/watch?v=pIOOwhmkoLo
Razvita : Edward Sharpe & The Magnetic Zeros - Home nuostabi daina ypač rytais:)
Olivija : Net neįsivaizduoju , čia jau kiekvienam pagal skonį , bent jau mano žadintuvo skambėjimo tonas yra gaidžių kakariekavimas.
Vilma : Avicii - Wake Me Up. Ši daina mane kiek vieną rytą pažadina iš pačio saldžiausio miego ir padeda nusiteikti linksmai.
Erika : Siūlyčiau paklausyti Katy Perry – Roar Tikrai gera ir spontaniška daina, pradėti naujam rytui.

6. Šio straipsnio pradžioje minėjau,kad kiekvienas iš mūsų turime kuo pasigirti.Taigi kuo galėtum pasigirti dabar ,šia minute?

Kristina : Manau,kad tikrai gerais draugais,kurių galima pavydėti,be to turiu daug apdovanojimų,moku groti keletu instrumentu.
 Razvita :  Galiu pasigirti tuom, kad turiu pačias nuostabiausias, geriausias ir linksmiausias drauges pasaulyje, jos dėl manęs padarytų viską.
Olivija :  O čia jau mano mažytė paslaptis , neatskleisiu.
Vilma : Aš galiu pasigirti tik tuom, kad turiu pačius nuostabiausius žmones aplink.
Erika :  Šią minutę turbūt pilnai atliktais namų darbai. Kuri iš šių panelių nusipelnė daugiausiai jūsų simpatijų? Gal atradote klausimų į kuriuos atsakytumėte visiškai taip pat,kaip mūsų apklaustos merginos?
P.s Temas kitoms apklausoms siūlykite į komentarus.

4 Komentarai

  1. Šįkart visos merginos įdomiai atsakinėjo :) Buvo įdomu skaityti :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Buvo įdomu skaityti. :) Manau, puikiausiai atsakinėjo Erika. Nuoširdūs atsakymai, o dar kai kas sutapo su manimi (: Labai norėčiau, kad kitąkart apklaustum ir mane! (;

    AtsakytiPanaikinti
  3. Buvo įdomu skaityti. :) Manau, puikiausiai atsakinėjo Erika. Nuoširdūs atsakymai, o dar kai kas sutapo su manimi (: Labai norėčiau, kad kitąkart apklaustum ir mane! (;

    AtsakytiPanaikinti