"DIY" - Pasiruošk helovynui!


Spalio mėnesio paskutiniąją dieną, pasaulis švenčia vaiduoklių šventę - helovyną! Užsienyje vaikai šią šventę pamini pasidarydami kostiumus ir su jais vaikščiodami po namus bei sakydami "Vaišės arba saldainis". Nors helovynas nėra lietuviška šventė, jaunimas vis tiek mėgsta ją švęsti. Tad jeigu ir tu ruošiesi paminėti helovyną, tau reikės žinoti keletą šaunių idėjų!

DEKORACIJOS
Jeigu tavo namuose yra židinys - prie jo ir jame, pridėk daug moliūgų! Žinoma, prieš tai nepamiršk jų papuošti. Gali ištaškuoti, aplipdyti juostelėm ar tiesiog nudažyti dažais. 

Ant dviejų (ar daugiau) akmenų, užrašyk "R.I.P.". Iš baltos medžiagos, ant paprastos, plonos lazdelės, padaryk štai tokius vaiduokliukus. Kieme juos susmaigstyk aplink paminklus iš akmens. Kad būtų dar baugiau, padėk moliūgų. 

Iš juodo popieriaus lapo, prikarpyk daug, įvairiausių dydžių ir formų šikšnosparnių. Pusė jų suklijuok ant sienų, pusė - pakabink ant siūlų. 

Butelius nuo pieno - papuošk. Iš popieriaus lapo iškirpk akis, lūpas, nosį - padaryk žmogeliukus. Tuomet į butelio vidų įdėk šviečiančių girliandų. Tokios dekoracijos puikiai atrodo naktį!

Išpjauk mažų moliūgų viršų, ir į išpjaustą vietą įdėk po žvakutę. Tuomet iš juodais siūlais apsuktos vielos, padaryk kojas ir pritvirtink prie moliūgėlio. Gražūs voriukai, ar ne?


Kuo įdomiau išpjaustyk moliūgus, juose įdėk žvakę, iš vielos padaryk "pakabas" ir kieme arba namuose - pakabink. 

Nedidelius moliūgus nudažyk juoda spalva. Iš kokios nors medžiagos, arba pilko kartono iškirpk sparnus ir ausytes. Taip pat akis. Viską priklijuok ir padėk tinkamoje vietoje. 

KOSTIUMAI 

Jeigu per helovyno vakarėlį norėsi pabūti Lady Gaga, tau prireiks balto triko, šviesių bei ilgų plaukų peruko, aukštakulnių bei stilingų akinių. Būti Lady Gaga per helovyną, itin populiaru!

Jeigu helovyno kostiumui nenori išleisti daug pinigų - ši idėja kaip tik tau! Tau reikės džinsinio tipo marškinių ir šortukų, skarelės bei batų su aulu. 

Jei mėgsti juodą spalvą - siūlome tau pabūti moterimi - kate. Pasidaryk kaukę, ausis, apsivilk juodą kostiumą (tokio tipo kaip nuotraukoje), užsidėk diržą, pirštines, ilgas timpas ir žinoma, aukštakulnius! Atrodo itin moteriškai!

O jeigu esu ryškių spalvų mėgėja - siūlome šį variantą! Šiam kostiumui reikės margų timpų ir bliuskutės, ryškaus sijonėlio, batelių su kulnu bei kepuraitės. Kostiumas atrodo itin žaismingai!

MAKIAŽAS

Jeigu esi labai kruopšti - gali pasidaryti štai tokį makiažą. Jeigu ne - gali paprašyti, kad išdažytų tave draugė, arba pasidaryti ką nors panašaus. 

Jei per helovyno vakarėlį sugalvosi būti lėle, pasidaryk štai šį makiažą! Tereiks akių lęšių, raudono lūpdažio, priklijuojamų blakstienų ir akių pieštuko!

Šis makiažas puikiai tiks toms, kurios per šią šventę vilkės vampyrės kostiumą!


Ir dar vienas, ne ką prastesnis variantas tavo helovyno vakarėliui! Puikiai tiks prie moters - katės kostiumo!

Linksmo ir ilgai įsimenamo helovyno vakarėlio!
Simona. 

2 Komentarai

  1. Tikrai geri patarimai helovyno vakarėliui :) kaip tik mūsų klasėje švesim helovyną :)) pravers straipsnis :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai geros idėjos, viskas aiškiai išdėstyta. ;)

    AtsakytiPanaikinti