Siaubo istorijų konkursas

Kamilė

Sveikos ! Nenumaldomai artėja viena iš baisiausių, o galbūt ir pati kraupiausia šventė. Manau, kad nutuokiat apie ką aš kalbu. Taip ! Tai Helovynas... Nors lietuviai nešvenčia šios šventės, kodėl gi mums nors šiek tiek jos simboliškai nepaminėjus ? Šia proga aš skelbiu konkursą !!!


Norinčioms dalyvauti šiame konkurse, reikės sukurti trumpą (storos knygos rašyti nereikia !) siaubo istoriją, kurią perskaičius būtų nejauku vaikščioti tamsoje... Brrr... Nemenkas iššūkis, tiesa ? Bet manau, kad atsiras panelių, kurioms tai pasirodys vieni niekai ir jos su šia užduotimi susidoros lengvai.
Pakabutis, kurį įsteigė "Rankdarbių Palėpė"

O kaip gi be prizo ? Stilingą ir labai gražų kaklo papuošalą šiam konkursui įsteigė "Rankdarbių Palėpė". Svetainėje surasite galybę puikių aksesuarų, kurie pagyvins jūsų stilių ir praskaidrins ūkanotas rudens dienas. Tad jei norite naujo, šaunaus žiedo, apyrankės ar kt., apsilankykite "Rankdarbių Palėpėje" ir atrasite tai, ko jums reikia.

Susidomėjai ? Tai čiupk rašiklį, baltą popieriaus lapą ir leisk pasireikšti savo vaizduotei. Po to viską perrašyk į word'o lapą ir išsiųsk el. paštu - kamile.kacinskaite@gmail.com. Nepamiršk parašyti savo vardo, pavardės bei adreso (jis nebus viešinamas), kad prizas galėtų pasiekti tavo namus. Istorijas bus galima siųsti tik iki 2013-10-30 23:59, nes per Helovyną paskelbsiu visas jūsų atsiųstas istorijas su balsavimu. Lapkričio 1 - ąją bus paskelbta nugalėtoja.

Tai tiek šį kartą. Linkiu kūrybinės sėkmės toms, kurios nusprendė sudalyvauti konkurse ir be abejo visoms likusioms ! Linksmų bei turiningų jums rudens atostogų :).

Kamilė

1 Komentarai